Trzęsie mnie

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 9

.. ...pulsowanie pod skórą i trzęsienie powiek .. Byłem u kardiologa, zalecił magnez i Betaloc ZOK w przypadku gdybym miał następny atak, nie biore go no bo ma według mnie niepokojące działania niepożądane .. Mam pytania, czy taki częstoskurcz może byc niebezpieczny dla życia w moim wieku, gdy..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 48

.. ...krążyła ) i cała się trzęsłąm. Dodatkowe skurcze czuję często. Od tygodnia po dłuzszej przerwie codziennie... Opanowałam go siłą woli - więc pewnie to cos z nerwami... nurtuje mnie pytanie ... cobędzie dalej skoro mając 30 lat dopadaja mnie takie stany ... pzdrawiam okropne te ataki sa..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 65

.. ...odpływy świadomości, trzęsawka od środka itd... Czy to są normalne objawy po ablacji?? Paula, ja miałam ablację 27 maja i gorączkę jednodniową w szpitalu. Wypisywano mnie następnego dnia i dostałam na wszelki wypadek antybiotyk. Miałam też oznaczane CRP w szpitalu i wyszło ono troszkę..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 20

.. ...mówi, że jej zimno ( i trzęsie się z zimna ). Przyspieszenie tętna nie jest ekstremalne, ( ok. 120 ) i jest wystraszona. Oczywiście zanim dojeżdżałyśmy do lekarza wszystko ustępowało i lekarze patrzyli na mnie jak na histeryczkę, która nie ma nic lepszego do roboty jak wozić dziecko po..

Częstoskurcz - ablacja - Str. 67

.. ...przed ablacją to tak się trzęsłam ze strachu, tak mną rzucało na różne strony i tak mi latała szczęka, że aż pielęgniarka się śmiała ze mnie : ) Jak jesteście jeszcze czegoś ciekawi, to piszcie to wam odpowiem. Witam. Miałam ablację 09.03.2010 w Ochojcu. Byłam tam łącznie 6 dni.Lekarze i..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...pulsowanie pod skórą i trzęsienie powiek .. Byłem u kardiologa, zalecił magnez i Betaloc ZOK w przypadku gdybym miał następny atak, nie biore go no bo ma według mnie niepokojące działania niepożądane .. Mam pytania, czy taki częstoskurcz może byc niebezpieczny dla życia w moim wieku, gdy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 20

.. ...zamknęłam się w domu i trzęsłam na myśl, że miałabym się spotkać ze znajomymi. Akurat wtedy zbliżała się obrona pracy magisterskiej. Sama jestem pełna podziwu dla siebie że dałam rade. Ale wiem, że gdyby nie moja siostra, nie udałoby mi się tego osiągnąć. Do dziś widzę jak mnie zmuszała..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 41

.. ...domu jak taty nie było trzęsąc się cała czekałam w jakim stanie wróci i czy pójdzie zaraz spać czy będzie kłótnia.Nawet będąc już osobą dorosłą nie opuścił mnie ten strach przed pijanym tatą,niestety mój tata nawet będąc już po dwóch zawałach nie przestał pić i w 1995r trzeci zawał Go..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 78

.. ...mojej nerwicy też się trzęsłam za kierownicą ,ale teraz już jest dobrze mam ten komfort że gdyby coś zawsze mogę się zatrzymać a autobusu nie zatrzymam w połowie przystanku .Życzę wam spokojnej niedzieli . Mnie jest trochę smutno bo mój mąż i wujek pojechali na grzyby a ja muszę się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 84

.. ...w nocy, nogi mi się trzęsły( .. ), ale byłam zawzięta. Niestety, kiedy budziłam się rano to wsztsrko, że miałabym tam iść stanowiło dla mnie abstrakcję. Nie było mnie w szkole miesiąc. Pani nieprywatna psycholog doradziła nauczanie eksternistycznie. Ja jeszcze mam jakiś cień nadzieji -..

Ablacja - kompendium wiedzy - Str. 2

.. ...ruchy przypominajace trzęsącą sie galaretę na talerzu!!! I jak ja mam z tym zyć??!! Przecież ja o niczym innym nie myśle, tylko kiedy mnie to dziadostwo znowu złapie i czy umrę, czy nie?! A najdziwniejsze jest to, ze jestem osobą aktywną zawodowo i fizycznie i nigdy to mi sie nie robi w..

Po ablacji - Str. 20

.. ...stół operacyjny się trzęsie. Najgorsze dla mnie jednak było przymusowe leżenie po zabiegu ( płasko i bez ruchu ), z bandażami uciskowymi na biodrach i pachwinach. Oprócz tego opatrunek na szyi. Po zabiegu serduszko jest jak nowe, żadnych pykań, kichnięć, częstoskórczy. Polecam gorąco..

Jakie macie dolegliwości nerwicowcy? - Str. 2

.. ...szyja, zuchwa, język, trzęsą się ręce nawet długo po ataku, ostatni okres był dla mnie bardzo trduny ze względu właśnie na tę * tachykardię * , bałam się że w pracy, na ulicy, w sklepie znowu mnie dopadnie... zrobione mam badania hormonów tarczycy - nic, holter - nic, EKG - właściwie nic..

Niedoczynność tarczycy - Str. 20

.. ...płaczliwa, nerwowa, trzęsły mi się ręce i nogi, a lekarze nie wiedzieli co mi jest, ale odpowiednich badań nie zlecili. Poszłam prywatnie do laboratorium i kazałam zrobić wszystkie badania z krwi jakie się tylko da, z wynikami poszłam do internisty, a ten skierował mnie do endokrynologa..

Propranolol - Str. 2

.. ...mi brać neurolog bo trzęsą mi się ręcę i podobno jestem zbyt nerwowa. Pod koniec stycznia tego roku zatrułam się tlenkiem węgla ( czadem ), straciłam przytomność pod prysznicem i w stanie średniociężkim przewieziono mnie do kliniki do Sosnowca. Po wyjściu stamtąd brałam po 21 tabletek..

Moje serce przestaje bić ot tak poprostu

.. ...trzepać ze wszystko trzęsło mi się nieziemsko, miałam dreszcze jak w goraczce. Mąż się przeraził i wezwał pogotowie ale oni osłuchali tylko, podali xydroxizinum domieśniowo i powiedzieli ze wszystko jest oki, miałam juz kilka razy takie uczycie ze serce się zatrzymuje, ale nigdy mnie tak..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 23

.. ...koszmarną noc, cała się trzęsę, totalny spadek sił i ta wstrętna gula w gardle, że aż ciężko przełykac i brak mi oddechu tak mnie zaciska.Spac mi się chce , ale nie jestem w stanie zasnąc i coś to moje zawsze szybko kołaczące serce dzisiaj tak jakoś wolno bije, że aż się boję. Robię..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 24

.. ...lęki.Wszystko w środku mi się trzęsie i nie bardzo mogę sobie poradzic, poszłabym na jakąś psychoterapię, bo leków nie cierpię, u mnie to naprawdę problem jak mam jakieś brac. pozdrawiam mocno Wszystkich. Pogódko kochana,co nas wymęczy ta choroba,musimy to wytrwać,teraz przynajmniej w..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 111

.. ...resztą czasami cały sie trzęsę, szczególnie w towarzystwie, a także na przykład w trakcie oglądanie meczy w piłke nożną( ale nie wszytkich, tylko tych reprezentacji np na mistrzostwach swiata ). Dobija mnie to wszystko.Czy są to objawy nerwciy?Myślicie że powinienem pójsc do lekarza z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 125

.. ...powoduje mega zły nastrój, trzęsące się ręce, lęk przed mówieniem, zawroty głowy i inne... - dużo pracy która pomaga zapomnieć - muzyka, super niezbędna sprawa. Może Wy macie jakieś sposoby na walkę, piszcie, DAMY TEMU RADE !!!!!.ja największy problem mam z tym * otępieniem * w chwilach..

Poczułam jak moje serce przestaje bić ot tak poprostu

.. ...trzepać ze wszystko trzęsło mi się nieziemsko, miałam dreszcze jak w goraczce. Mąż się przeraził i wezwał pogotowie ale oni osłuchali tylko, podali xydroxizinum domieśniowo i powiedzieli ze wszystko jest oki, miałam juz kilka razy takie uczycie ze serce się zatrzymuje, ale nigdy mnie tak..

Niski puls po concorze 2,5

.. ...wszystko Ci sie w środku trzęsie, byłoby Ci zimno w środku lata, i miała bóle w klatce piersiowej przez te kilka godzin? Musze Ci sie przyznać, ze kiedy u mnie zaczęły się te rewelacje z sercem też się bałam, tym bardziej, że kardiolog nie potrafiła mi powiedzieć, czy te moje skurcze..

Niedomykalność zastawki mitralnej I/II stopnia

.. ...wszystko się we mnie trzęsie ,czuje strach ,niepokuj ,nie moge sie na niczym skupić i nie mogę spac.W tej chwili jestem na sectralu i magnezie.Dziwne jest to,że są takie momenty tj.2 - mce ,że nic mi nie dolega ,a pózniej przyjdzie kilka takich dni że wszystkiego mi sie..

Dodatkowe skurcze - Str. 34

.. ...mimio że mnie w środku trzęsie to udaję że wszytko ok. wolę się teraz nie ruszać bo jak wstanę to napewno wyląduję na podłodze. nie wskazane w tym nijscu bo babcie zawału albo wylewu przeze mnie dostaną. Witam wszystkich wczoraj nie mogłem się odezwać bo zmiana grafika w pracy solidnie..

Dodatkowe skurcze - Str. 60

.. ...łóżku przed zaśnięciem, trzęsłam się słysząc dzwonek telefonu:( Odwiedziłam wielu kardiologów w tym kilku naprawdę godnych polecenia ( wspomnę, że byli też tacy, którzy na wizycie prywatnej badali mnie tylko słuchawką ) i każdy jeden mówił mi, żebym się nie przejmowała. Opisywałam, jaki..

Dodatkowe skurcze - Str. 70

.. ...częstoskurczu: dostałem trzęsienia rąk i stanów lękowych... Teraz nie mam bladego pojęcia czy miałem częstoskurcz rzeczywiście, czy tylko nerwy mnie dopadły, bo tętno miałem wysokie, ale podczas zabaw na sali chyba nic dziwnego : ) Strasznie długo trzymało mnie jeszcze podwyższone, w..

Dodatkowe skurcze - Str. 89

.. ...w wszystko w środku trzęsło, uczucie odpływania ( jakbym miała stracić przytomność ), dreszcze, ból w klatce piersiowej, nogi z waty. i to mnie trzymałokilka godzin. Miałam te ataki co jakiś czas przy regularnym braniu concoru. kiedy i - szy raz miałm holtera okazłao się,ze to dziwne..

Pomoc kardiochirurga

.. ...urodziłem się ja więc mama trzęsła się nademną bo również zaraz po urodzeniu lekarz wpisał w książeczce zdrowia dziecka szmer w okolicach serca.I tak żyję sobie już te 35 lat,jeżdżono ze mną do Centrum Zdrowia Dziecka, nie mogli mnie tam zdiagnozować bo mieli za słaby sprzęt( duży jestem..

Poziom potasu we krwi

.. ...tachykardię, dodatkowo trzęsą mi się mięśnie. Potas łatwo można zbadać z krwi - w każdym labolatorium. Nie wystarczy jednak zbadać raz - trzeba przynakjmniej kilka razy i wycuiągnac średnia. pozdrawiam spada mi potas czy moze być to spowodowane ?????????????? stres a także choroby nerek..

Niedomykalność zastawki mitralnej - Str. 3

.. ...czuję jak cała się * trzęsę * Pozdrawiam Słuchajcie Kochani! Niedomykalność zastawki mitralnej stwierdzono u mnie 19 lat temu na badaniu okresowym w pracy. Był to I stopień. Obecnie mam III/IV stopień ( 12 mm niedomykalności ), 48 lat i żyję. Nie jest to życie komfortowe, szybko się..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 8

.. ...sama jechać taksówką, trzęsłam się , dygotałam, drętwiałam. Teraz nie , właśnie tłumacze sobie, oddycham spokojnie, biorę Validol i przechodzi. Nie chce tu reklamować żadnego leku, ale po Deprimie jestem spokojniejsza i nie płacze z byle powodu. A bywało że potrafiła mnie wzruszyć do łez..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 41

.. ...wali, ręce i nogi się trzęsą a boję się żeby to mnie nie złapało przy ludziach, a już bardzo chcę wrócic proszę niech ktoś się odezwie, moje gg 4733534, albo na forum Witam!Wszystkie moje problemy zaczely sie 3lata temu.Ogladalam tv i nagle zrobilo mi sie dziwnie,mialam uczucie ze zaraz..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 66

.. ...np teraz trochę sie trzęsę no i czasem uderzenia ciepła i pocą mi się dłonie zauważyłem że tylko że to serce boli mnie prawie cały czas z jakimiś przerwami ale np gdy jestem czymś zajęty i nie myśle o tym to zauważyłem że przestaje mnie to boleć Anonim to nerwica na bank. Ja też miałem..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 81

.. ...mi jest, bo cała się trzęsłam, blada, zimno mi było, siedziałam w dwóch swetrach. Przyszłam z pracy ostatkiem sił, położyłam się, jak mi doradziła rodzinka, ale nie umiałam wyleżeć, nie mówiąc o zaśnięciu. Serce wali jak młot, co mnie doprowadza do szału. Wszystko doprowadza mnie do..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...sie uspokoiło.Czasem trzęsą mi sie nogi i mam te drżenia ciała ale mam nadzieje że będzie tego coraz mniej.Do Gazeciarza,myślę że musisz się udać do specjalisty bo sama sobie nie poradzisz,a możesz sie tylko wpędzić w gorszy stan,polecam wizytę u lekarza,może coś wypisze na uspokojenie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 28

.. ...wypadł zręki tak śię trzęsłam] miałam 35 st.Byłam blada. Wiecie co kochani, możecie się ze mnie śmiać ale ja to drżenie wewnątrz ciala też odczuwam lecz się z tego cieszę i to rozumiem. Budzą się pozytywne energie w ciele, które prowadzą do zmian w jakości życia i jego postrzegania. U..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 30

.. ...tak inne... oni sie trzęsą od środka chociaż nie wiem jak to możliwe a ja latam cały ale na zewnatrz i według mnie to jest 100 razy gorsze bo kazdy to widzi i sie zastanawia co ci jest tym bardziej ze ostatnio zaczeła mi coraz czesciej głowa latac nawet jak jestem sam i nic nie robie juz..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 32

.. ...zasnąć jak człowieka trzęsie a on biedny sam już nie bardzo wie co ze mną począć niestety te leki też nie pomagają ,owszem śpie po tym sedamie ale budzą się z telepawką i mam swiadomość ze nie moge ich za długo brać bo można się uzależnić i koło się zamyka a mnie już sił brakuje i nie..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...serię badań aż mnie trzęsie, jeśli chodzi o psycho wydaję mi się w porządku, ale może dziabnąć coś na wszelki wypadwek. Działa piwko na wieczór, ale ile można w końcu się uzależnię. Faktycznie coś do ssania też pomaga i napoje na chwilę... męczy mnie to od rana do wieczora jestem..

Nie wiem jakie badania mam wykonać

.. ...- mrowienie dłoni - trzęsące się dłonie - * powrót do siebie * trwa ok.30min 3.Bez wysiłku, w stanie spoczynku: - częste duszności - bóle narządów układu pokarmowego, szczególnie z prawej strony pod żebrami Oprócz tego: mam zazwyczaj niskie ciśnienie, tętno ok.80 Wykonane przeze mnie..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...mój organizm się cały trzęsię. Co to może być. Proszę piszcie porady lub podbne sytuavckje na mojego e0maila Asia102M@interia.pl Witam, Problem opisany wczesniej również i mnie dotyczy a może bardziej dotyczył, gdy byłam w 8kl szkoły podstawowej po raz pierwszy zasłabłam w Kościele..

Kołatanie serca, niskie ciśnienie, wysoki puls, zawroty głowy

.. ...waliło że az cała sie trzęsłam, nagle oblewały mnie poty byłam blada jak ściana i musiałam sie czegoś podprzeć bo inaczej zemdlałabym ( co zdarzyło sie juz ). Ostatni raz zdarzyło mi się to w marcu ( coraz rzadziej ). Nie wydaje mi się żeby to były jakieś sytuacje stresowe czy wysiłek..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 3

.. ...mi do 160 .Cała się trzęse i ciężko mi z tym żyć . u mnie jeszcze po zjedzeniu jakiegoś posiłku występuje odruch wymiotny,co prawda nie wymiotuje ale jedzenie odbija mi sie i wtedy zaczynam pluć, i po jakims czasie odruch wymiotny przechodzi...też tak macie???? Moja coroba podobnie jak u..

Wysiłek a trzęsące się ręce i nogi

.. ...dlaczego po wysiłku trzęsą ( drżą ) mi się ręce i nogi. Czy brakuje mi jakichś witamin? A może to coś poważniejszego? Gdy chwilę odpocznę przechodzi mi to ( mniej więcej po 30 minutach ). Nogi mi się trzęsą po sporym wisiłku, ale ręce żeby mi się trzęsły to wystarczy, że poodkurzam..

Ból brzucha, wymioty, trzęsą mi się ręce i kłucie w serce

.. ...wymiotować, nic nie moge jeśc, trzęsą mi się ręce i czasem czuje takie nagłe i krótkotrwałe ukłucie jakby szpileczka w serce. Pozdrawiam ja chciałam też zapytać co mi jest. Otóz rok temu lekarz stwierdzil u mnie wypadanie platkow obu zastawek z niedomykalnoscia. Kazal mi jesc jakies leki..

Isoptin 80 - informacje na temat zachowań

.. ...inny lek.Strasznie mnie trzęsło Brałam Isoptin 40 i Isoptin SR. Nie miałam żadnych niepokojących objawów. Teraz nic nie biorę - jestem po ablacji.Pozdrawiam : - ) Ja przestalam go brac i ostatnio czuje sie strasznie mam skurcz za skurczem trwaja po 15 min ostatnio jak mnie polozylo To..

Odstawienie leków na nadciśnienie

.. ...prestarium cala sie trzęsę, jest mi słabo itp. to miażdzenie w głowie i dretwienie konczyn to mogą być objawy nerwicy - moja mama od kilkunastu lat walczy z nerwica i wlasnie takie objawy ma. u mnie jest dretwienie konczyn, zawroty glowy, ucisk w okolicy mostka i walenie serca plus..

Duszenie się

.. ...wyskoczyło, cała się trzęsłam, czułam jakby ktoś ściskał mnie za gargło, bardzo sie śliniłam ale jak połknęłam ślinę było jeszce gorzej, bo miałam ochotę zwymiotować, no ale wytrzymałam do końca zajęć, na przerwie wyszłam na świeże powietrze i zrobiło mi się lepej, poźniej wróciłamna..

Duszenie się - Str. 9

.. ...stało się, dół kompletny trzęse się jak głupia. znowu chodzi o chłopaka, doszłam do wniosku że on wcale nie chce się do mnie wprowadzić bo jest mamisynkiem, no i może mnie kocha, ale on chcialby dzielic się soba z rodzina i ze mna a jak tak nie chce, myłsąlm że on postawi wszystko na..

Duszenie się - Str. 16

.. ...lepiej,nie płaczę,trochę się trzęse,ale to moze dlatego że nie wzięłam afobamu...spróbuję go nie brać.Jutro siostra zabiera mnie do siebie czym mąż nie jest zachwycony,ale pojadę.No i...od jutra mam rzucać palenie..oby mi się udało! W też noszę afobam w kieszeni jak gdzieś idę ,co nie..

Duszenie się - Str. 18

.. ...nocy jest mi zimno, trzęsę się, oblewają mnie poty, serce wali . I tak w kółko. Wiem że może to jest nerwica związana z sercem, czym więcej mam zaburzeń rytmu tym bardziej sie denerwuję a czym więcej się denerwuję tym mam więcej kołatań i duszności. Błędne koło. Może ktoś z Was ma to..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 14

.. ...w stanie nic zrobić trzęse sie nerwowy jestem i serce mi wali,nie radze tego próbować,ja z tym zerwałem.Postanowiłem tutaj na tym forum zagośćicić z kilku prostych przyczyn ponieważ ostatnio coś mnie w klacie kłuje znów,niewiem poradzcie coś co robić,czy tylko ja tak mam czy ktoś..

Koszmary, głupie myśli, zawroty głowy, boję się wyjść z domu

.. ...propranolu też mnie trzęsło czasami, a na ulicach myślałem iż legnę na ziemię. Agalodz! z tego co opisujesz czyli strach przed wyjściem z domu,trudności w środkach lokomocji,kołatanie serca wskazuje na nerwice.Nawet to piwo mnie nie dziwi bo alkohol działa przeciwlękowo wię po nim..

Stymulator serca - co wolno a czego nie?

.. ...znajomy szpital cała się trzęsę ze strachu. Pozdrawiam Witam: ) Ja mam 18 llat i swojego wewnętrznego przyjaciela 3 lata... Na początku też przezywałam dramaty ale z czasem zrozumiałam że dzięki rozrusznikowi nie musze myśleć o tym czy coś mi się stanie bo jeśli ja nie jestem w stanie to..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 3

.. ...niemiłosiernie szybko, ręce się trzęsą... co jest zawał...ratunku umieram? w tak młodym wieku? Setki badań krwi, serca, tysiące róznych specjalistów... diagnoza nerwica lękowa. Ale jak nerwica, co to jest ta nerwica, ja i nerwica oni się na pewno mylą! Z każdym dniem jest coraz gorzej..

Nerwica naczyniowa - zespół Raynauda*a

.. ...zimne ręce, cała się trzęse i dodatkowo ( co jest dla mnie najgorszą zmorą ) robią mi się na szyi i dekolcie nieregularne czerwone plamy. Plamy te są naprawę mocno czerwone i piekące. Wyobrażanie sobie chyba jakie to krępujące? Na każdy egzamin czy ważną rozmowę zakładam bluzkę z golfem...

Czy mam nerwicę?

.. ...lekkie drętwienie, - trzęsące się ręce, czasem czuję się jakbym ledwo co wstał z łóżka i miał coś pisać, amm trudności z utrzymaniem czegoś w ręce, takie dziwne uczucie, - czasem nie umiem przestać myśleć o rzeczach któe powodują u mnie te dolegliwości i wtedy po takim maksymalnie..

Uczucie ucisku serca, kłucie, mała tolerancja na wysiłek

.. ...gorąco. Często po tym trzęsą mi się nogi. Raz zdarzyło mi się coś takiego jak zbierało mi się na jakieś przeziębienie, że czułem się naprawdę źle - serce mnie bolało, miałem duszności ( ledwo oddychałem ) myślałem że się przekręcę. Nie wiem czy to ma znaczenie ale jak miałem 9 miesięcy..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 28

.. ...lepiej ,nawet się nie trzęsę a mój mąż pojechał do komnaty solnej na awarię a ja nie panikuję . małgos co z tobą?no przestan kochanie a agunia gdzie? a moja aga kochana?do d... czy juz lepiej? iwonka wiadomo: ) ) ) ) ) krysiunia kurcze ty dla mnie jak powietrze mattiaga no weź przestan..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 183

.. ...chyba wcale nie działaja trzęse sie jak galareta i nie wiem co robic dobrze ze mały spi Witajcie!U mnie śnieg,silny lodowaty wiatr i pochmurno...nie za ciekawie.Olu obiecałam,że jak będzie zle to z Tobą posiedzę , damy radę.Ja czuje sie dzis też zle ,napięcie mnie rozsadza,lęk,jakaś..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 184

.. ...brania leków,mnie też trzęsło zanim organizm się przyzwyczaił,wiem to okropne uczucie,mnie to jeszcze dusiło i mialam potworną hiperwentylację. Teraz nie mam niby tych panicznych lęków,ale jestem osłabiona no i te zawroty glowy,chyba jak pojde do mojej psychiatry za 2 tygodnie to jednak..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 194

.. ...rośnie...Zrobiłam sie na bóstwo ale trzęsę sie jak osika...Chciałabym być odważniejsza wiem że nikt mnie nie zje ale ten strach mnie paraliżuje......Pozdrawiam ciepło... WITAM MOJE SKARBECZKI Dobrze że aguś już pod opieką lekarzy będę się modliła żeby wyzdrowiała i szybciutko do nas..

Wysoki puls serca

.. ...160, do tego cała się trzęsę i wrażenie że zaraz umrę... takie ,,napady * * zdarzają się kilka razy w tygodniu, to jest straszne, lekarz powiedział że to na tle nerwowym, biorę leki ale niewiele to daje.. Mnie puls skacze do 125. Ciśnienie jest różne nawet do 150na 110. Biorę wówczas..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...temperatury wieczorami, trzęsę się z zimna do tego stopnia, że nieruchomieję, w nocy zlewają mnie poty i dlatego zajrzałam na to forum. Mam nadzieję, że to przejdzie, jakieś osłabienie organizmu pod wpływem zmiany diety. Ale jakby co wiem gdzie mam szukać pomocy; ) Powodzenia, pozdrawiam..

Nerwica w ciąży - Str. 110

.. ...już niemogę nerwy mną trzęsą boje się że mnie zaraz weżmie i pojade boże muszę dać rade dora musisz i dasz rade nie ma co do tego watpliwosci ,najlepiej skup uwage na oddechu oderwiesz troche mysli a poza tym przyda sie przy porodzie,wytrzymalas tyle czasu to jeszcze te kilka dni dasz..

Nerwica w ciąży - Str. 121

.. ...może nie na temat, ale trzęsie mnie strasznie .ale po kolei; robimy remont. mieszkanie dostaliśmy stare, nieustawne, trzeba je przystosować, zabudować balkon,na pokój dla jedynego [oprócz czterech córek]syna, wymienić okna i drzwi. to początek,.fachowcy; dw óch , na początku mili,..

Nerwica w ciąży - Str. 125

.. ...załamuje i wywołuje trzęsiawe. powinnam zacząć się relaksować, ale napięcie myślowe przeszkadza,pozdrawiam was, trzymajcie się dziewczyny. Witajcie! U mnie, po dwóch trochę lepszych dniach, dziś znowu gorzej. A co do spania, to nie pamiętam już całej przespanej nocy. Budzę się co noc,..

Nerwica w ciąży - Str. 144

.. ...ze 3 dni. nerwy mnie trzęsą. zimno na dworze, w domu bałagan, wieczny, dobija mnie proza życia i nieprzespane noce.hejj Trzymaj się Wanda ,to tak jak piszesz ,że za 12 tygodni maluszek będzie z TOBĄ,chciałabym juz byc tak na * * wylocie * * jak TY ( ,bo mi to jeszcze zejdzie ).A ostatnio..

Lexapro - Str. 7

.. ...gorąca, poty i taka trzęsiawa całego ciała, że z trudem wystukiwałam numer telefonu do mojej Pani doktor. ( Słowo daję, że piszę prawdę! ). Z płaczem w głosie powiedziałam lekarce, że coś mi się robi i że zaraz chyba będę schodzić. Jak nic, lek wywołał u mnie galopujący zawał serca albo..

Lexapro - Str. 9

.. ...dojeżdżam do pracy. Jeszcze trzęsą mi się łapy i nogi, ale to nic w porównaniu z tym, co było. No i wszystko mnie cieszy!!! Nawet już mi się piwa zachciało! Czego wszystkim tu życzę... : ) Czy dłuższe stosowanie Lexapro daje jakieś skutki uboczne ( osłabienie libido, tycie,..

Lexapro - Str. 10

.. ...kiedyś po wypiciu kawy trzęsły mi się ręce i głównym powodem nie picia kawy było to, że mnie rozdrażniała i stawałem się nerwowy o tyle teraz zdarza mi się wypić kawę gdy czuję się * przymulony * i ona mnie * odmula * ale nie rozdrażnia. W moim przypadku Lexapro + kawa mają bardzo..

Drętwienie lewej połowy głowy

.. ...ciało czasami sie tak zatrzęsie że potem ze strachu nie potrafię zasnąć. Żona mówi że czasami sie trzęsę że myśli że dostaję padaczki. Muszę dodać że na ogół jestem bardzo spokojną osoba i trudno mnie wyprowadzić z równowagi podchodzę do życia bardzo spokojnie prawie niczym się nie..

Nie mogę normalnie żyć, normalnie funkcjonować i mam tego dość - Str. 3

.. ...pochodzenia, często mnie trzęsło( ostatnio przestało ), zaburzenia rytmu serca, szybkie bicie, straszny ból serca, zmiany nastroju i wiele innych. * U mnie pojawiło się to z dnia na dzień. Wykryto u mnie jeszcze helicobacterie i zapalenie w jelicie śluzówki. Prowadzę zdrowie życie, jem..

Straszne duszności

.. ...było ok, a ja nadal się trzęsłam. Zbadał mi też krew. Okazało się, że mam za dużo tlenu we krwi.Pomyślałam jak to możliwe, zawsze myślałam, że w obliczu takich dolegliwośći mam go za mało. Otóż nie!!!Doszło u mnie do zjawiska HIPERWENTYLACJI i ataku paniki. Narażeni są na to wszyscy ,..

Co mi jest? czuję kłucie w prawej piersi

.. ...15 minut aż cała się trzęsę. Po takim ataku czuje się taka osłabiona trochę. Czekam na pomoc. hej mnie tez tak kłuje ale to takm jakby rwała piers co to moze być od zewnetrznej strony wogóle karmiłam 2 miesiace potem wziełam tabletki na zatrzymanie pokarmu bo różne zapalemia sie..

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...mówić, okropnie cała się trzęsę . Jest mi źle, niechcę tego stanu. Budzę męża, chodzę po mnieszkaniu, chcę krzyczeć, coś we mnie siedzi czego nie chcę, boję się, modlę się, chcę się cieszyć jak kiedyś i normalnie żyć. Trzęsłam się bardzo długo, obudziłam się rano i dalej czuję smutek i..

Potrzeba zwierzeń :) problem z nerwicą i depresją - Str. 2

.. ...niż lepiej. Cała się trzęsę i ciągle chce mi się ryczeć. Boże dodaj sił żeby przez to przebrnąć! Witam ponownie, mam nadzieję że u Wszystkich pięknych pań jest dobrze... U mnie dziś nawet zrobiło się weselej, co prawda do południa i potem, bo wczesniej to tylko płacz lamęt i potworny..

Częsta arytmia serca

.. ...naprzemian zimno i ciepło. patrzyli na mnie jak na jakąś narkomanke. Serce mi zaczęło walić. Niwiem co robić. Wszystko trwa małą chwile i wraca do normy. podaje gg jakby ktoś chciał ze mna pogadać 5713974..

Ataki paniki, lęki - Str. 2

.. ...dla mnie silny stres, trzęsą się ręce, nie moge złapac oddechu, nogi się robią jak z waty, sucho w ustach, drgawki, przestaje wogóle myślec logicznie, boję się reakcji otoczenia. Wydawało by się to banalne zwykły stres na studiach itp. Ale najgorsze jest to, że na samą myśl o tym że będę..

Piszcie, jak u was z nerwica?

.. ...czasem do granic że leże trzęse się i myśle ze odlecę a zazwyczaj tak że poprostu jakbym miala zasłabnąć ale czuje ze jeszcze troche brakuje. Martwi mnie to bo nawet sie tak ostatnio nie denerwuje a i tak się robi. Wyciszyłam sie specjalnie a wciaż się robi...:( i jeszcze dzis spalam pół..

Ból głowy, trzęsienie ręki, słabe krążenie

.. ...często boli mnie głowa, trzęsie mi się prawa ręka, mam też słabe krążenie, bo zawsze mam siwe ręce i stopy, nie wiem czy to normalne, czy powinnam się zgłosić do lekarza. bardzo często mnie coś boli ( coś w ręce, nodze albo coś jeszcze ) proszę odpiszcie, bo się już zaczynam martwić To..

Nerwica serca?fobia spoleczna?zycie to dla mnie koszmar

.. ...dalszej rodziny. Czasem trzęsą mi się ręce, co osłabia wydajność mojej pracy. Byłem u psychatry w trochę innej sprawie - depresja. Dostałem na to Paxtin 20 ( niektórzy nazywają go * lekiem na nieśmiałość ). Działa to na depresję, natrętne myśli, zaburzenia obsesyjno kompulsywne no i..

Nerwica serca?fobia spoleczna?zycie to dla mnie koszmar - Str. 2

.. ...drżały, mięśnie mi się trzęsły, to było coś potwornego. Nie dawałam rady rozmawiać ludźmi, bałam się im patrzeć w oczy bo bałam się, że się orientują jak bardzo jestem zestresowana. Im bardziej bałam się zrobić czerwona tym częściej się czerwieniłam. I wiesz co? Przebrnęłam przez szkołę,..

Czy to nerwica serca?

.. ...czy astma. Naprawdę trzęsę się pisząc to. Proszę potraktujcie mnie serio i napiszcie na mail : sethblackward@yahoo.com pozdrawiam Zrób sobie badanie tarczycy, oraz podstawowe badania. Postaraj sie nie denerwowac i nie myslec o tym... Ewentualnie umow sie na wizyte u kardiologa. Mysle ze..

Nerwica lękowa - wasze porady

.. ...żołądku,rece mi sie trzęsą serce wali ,wgardle sciska .najgorsze są lęki i ten niepokój .Ja na początku tez byłam u psychologa ale wedłóg mnie to jest jak dobra koleżanka przed którą się wygadasz * moje zdanie * Pozdrawiam Witam wszystkich! Podobnie jak wy też cierpię na nerwicę, miałam..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 58

.. ...chodzi, wszystko mi się trzęsie, mam jakby zburzenia widzenia widzę jakby przez lornetkę ( po bokach nie widzę ), piecze mnie całe ciało chodzą mi takie mrówki, oczywiście mam rozwolnienie ale to akurat uwielbiam, bo moja nerwica jest na podłożu odchudzania i jak pierwszy raz sie..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 77

.. ...ziemi i czując jak mnie trzęsło kilka razy,dowlekłam sie do łózka rodziców gorączkę miałam 36 stopni,osłabienie,a serducho waliło cały czas,że je czułam bardzo wyrażnie.Potem szpital,rtg płuc,ekg serca,ciśnienie,morfologia wszystko w normie,dostałam kroplówkę pyralginę i puścili mnie do..

Zimno, słabo i podatno na wirusy

.. ...wróciły, zimno już mnie nie trzęsie, ale jest obecne cały czas. Moge funkcjonowac, tylko musze być ubrany conajmniej w 2 pary spodni i tak jak pisałem 3 na 3 na górnej części ciała. Mogę sobie nawet nieraz uciąć krótki spacer. Ale jestem bardzo podatny na wszelkie wirusy i zwyczajne..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 5

.. ...ze nie dojdę cala się trzęslam trudno mi było postawic kazdy nastepny krok, myslalam, że umieram, pamietam, wyznaczylam sobie cel tylko dojść do psycholog i doszlam chociaz nie wiem jakim cudem a tam wzielam cloranxem, ktory zawsze mam przy sobie i się uspokoilam, a po wizycie przyjechal..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 7

.. ...i jak tak jak teraz trzęsą mi się nogi jak chodzę to myślę, że to pewnie stwardnienie rozsiane, albo choroba Huntingtona. no stop trzeba przekierować mysli w inną stronę - powiem wam co mi powiedziała po wizycie. Teraz obejrzę pytanie na śniadanie, syn w przedszkolu a mąż przyjedzie po..