Trzęsienia

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 5

.. ...siusianie u niektórych. Trzęsienie się? NIe wiem, trzeba sprawdzić czy migotanie nie przebiega ze zbyt szybką alcja komór ( tetnem ). Generalnie u pacjentów młodych ze zdrowym poza tym sercam ablacja wydaje się najlepszym wyjściem. I jest najskuteczniejsza. Chm! Migoczę już 2,5 roku ...

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 9

.. ...pulsowanie pod skórą i trzęsienie powiek .. Byłem u kardiologa, zalecił magnez i Betaloc ZOK w przypadku gdybym miał następny atak, nie biore go no bo ma według mnie niepokojące działania niepożądane .. Mam pytania, czy taki częstoskurcz może byc niebezpieczny dla życia w moim wieku, gdy..

Częstoskurcze napadowe ciągle wracaja

.. ...pulsowanie pod skórą i trzęsienie powiek .. Byłem u kardiologa, zalecił magnez i Betaloc ZOK w przypadku gdybym miał następny atak, nie biore go no bo ma według mnie niepokojące działania niepożądane .. Mam pytania, czy taki częstoskurcz może byc niebezpieczny dla życia w moim wieku, gdy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 42

.. ...pojedyncze ataki nerwicy ( trzęsienie, duszenie, drętwienie, kołatanie itp ) często kończące się wizytą pogotowia byłyby jeszcze do zniesienia, ale trwające kilka dni duszności nasilające się przy wyjściu z domu, dławienie w gardle z każdą chwilą spędzoną dłużej poza domem, lęk przed..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 581

.. ...zycie,żeby je zmarnować na trzęsienie portkami.Każdy kiedyś umrze .Ja też i Wy wszyscy ale nie dzisiaj!!!Nie jutro!!! Nie za rok i nie za dziesięć!!! I nie na hehehehe nerwicę.Pozdrawiam Misiaczki kochane.Noski do góry!!!Gdybyście wiedzieli ile ludzi Was potrzebuje to przestalibyscie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 631

.. ...zostanie zalanych, będą trzęsienia ziemi związane z przesunięciem kontynentów itp. Zostały mi tylko 4 lata na naprawienie zła, bo według majów tylko ci, którzy wytwarzali zła energie maja się czego bać. Co ja piszę??? Nie chcę w to wierzyć, ale niestety odczuwam lęk. :( Niejedni Majowie..

Dodatkowe skurcze - Str. 10

.. ...drgawki jak w malarii, trzęsienie rąk, suchość w ustach, uczucie wszechogarniającej paniki. No i serce - nierówne bicie, * brakujące * uderzenia i to uczucie jakby chciało wejść w częstoskurcz, ale nie mogło ( ukłony dla beta - blokerów ). Ciśnienie skoczyło mi do 145/95, niby jeszcze..

Dodatkowe skurcze - Str. 70

.. ...częstoskurczu: dostałem trzęsienia rąk i stanów lękowych... Teraz nie mam bladego pojęcia czy miałem częstoskurcz rzeczywiście, czy tylko nerwy mnie dopadły, bo tętno miałem wysokie, ale podczas zabaw na sali chyba nic dziwnego : ) Strasznie długo trzymało mnie jeszcze podwyższone, w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 153

.. ...kołotanie, duszność , trzęsienie całego ciała i co ważne koszmary ( duchy, zjawy, jakieś lochy, strach, ciemność, martwe dzieci ).. Ale obecnie to sie nasila, mam wrażenie jakby sie kumulowało. Ostatnio rozstałam sie z partnerem.. nie mogę spać w nocy a jak zasnę jakimś cudem to i tak..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 6

.. ...droga piszesz o lękach trzęsieniu i spięciu a to są glówne objawy nerwicy spróbuj w to uwierzyć i może bedzie ci łatwiej i wydaje mi się że bez pomocy leków nie poradzisz sobie sama z tym walcz do usłyszenia na gg dzisiaj mam znów zmianę leków zobacze czy pomogą mi więcej niż te..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 33

.. ...również miałam objawy trzęsienia i drżenia od środka mięśni, bardzo głupie uczucie, które dodatkowo sieje w człowieku niepokój. objawy szczególnie nasilały mi się przed miesiączką. Mi w leczeniu nerwicy bardzo pomógł Kalms, może to lek stosunkowo drogi, ale wart jest tej ceny, tym..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 36

.. ...mnie wygląda.Mojego trzęsienia chyba nie widać, takie może mały że np. noga mi odskoczy czy coś. Ale czuje to, takie trzęsienie jak bym cała się trzęsła, takie jak by mnie dusiło i w ogóle serce mi wali jak oszalałe. Boję się że umrę, że coś mi się stanie.Ale nie mowie tego mamie. Nie..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 37

.. ...mnie wygląda.Mojego trzęsienia chyba nie widać, takie może mały że np. noga mi odskoczy czy coś. Ale czuje to, takie trzęsienie jak bym cała się trzęsła, takie jak by mnie dusiło i w ogóle serce mi wali jak oszalałe. Boję się że umrę, że coś mi się stanie.Ale nie mowie tego mamie. Nie..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 17

.. ...przechodzicie, bo lęki brak tchu, trzęsienie i pocenie w nocy niestety nie są mi obce ! Ale wierzcie, że będziecie kiedyś bogatsi o te doświadczenia i mądrzejsi!!!!POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIE NIE W WALCE Z SAMYM SOBĄ A NAUKĄ ŻYCIA Z NERWICA!!!!!!!!!!!!!! PAMIĘTAJCIE JEDNO ŻYCIE JEST..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 388

.. ...Ale przynajmniej to trzęsienie minęło..uff Małgosiu ,witaj Gratulacje nasz kujonku ,ja też ostatnio mam straszne telepawki i w dzień ostatnio jak robiłam drzemki to tak mi póżniej strasznie waliło serducho że dzisiaj nie położyłam się bo się bałam tego Domi tylko prosze nie kujonku: * Ja..

Nerwica w ciąży - Str. 101

.. ...wyznaczoną wizytę i nawet trzęsienie ziemi jej nie przyśpieszy, więc nie mogę liczyć nawet na poradę odnośnie odstawienia leków. tyle,że mój mąż pracuje za granicą, a ja muszę być tu, bo mamy dzieci. tu mam bliskich, siostry, przyjaciół, ale nic nie zastąpi kontaktu z mężem, ojcem..

Ból głowy, trzęsienie ręki, słabe krążenie

.. Bardzo często boli mnie głowa, trzęsie mi się prawa ręka, mam też słabe krążenie, bo zawsze mam siwe ręce i stopy, nie wiem czy to normalne, czy powinnam się zgłosić do lekarza. bardzo często mnie coś boli ( coś w ręce, nodze albo coś jeszcze ) proszę odpiszcie, bo się już zaczynam martwić To na pewno nie..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 87

.. ...tego czesty ból głowy, trzęsienie rąk, bóle w klatce piersiowej,podwyzszona temp ciała i osłabienie. Jeśli ktoś wie co to jest to prosze napiszcie. dziewczynki zdalam;p Cześć dziewczyny: ) maggla gratulacje! trud się opłacił. Teraz możesz już spokojnie odetchnąć. Bardzo się cieszę, że..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 20

.. ...wsciekać. A moze to moje trzęsienie nóg to nie nerwica tylko jakies inne gorsze choróbsko. Bardzo jestem dzisiaj zdołowana. Proszę o jakieś pozytywne mysli. Tereska chciałabym Cię pocieszyć ale u mnie też z samopoczuciem nieciekawie.Ty i tak jesteś dzielna,świetnie dajesz sobie..

Dziwne skurcze serca, czy mam sie martwić?

.. ...brzuchem, aż dziwne trzęsienia rąk rozpoczęły się mniej wiecej 2 - 3 tyg po tym, jak wypadła mi spora plomba z zęba leczonego kanałowo około 8 - 9 lat temu. Ząb więc jest nadal, ale z dziurą, odsłaniająca kanałowe wypełnienie. Też jestem ciekaw czy można to jakoś ze sobą łączyć, to..

Objawy nerwicy serca (i innych)

.. ...dzieje. 25 )Drżenie i trzęsienie się ciała – jednak teraz dzięki przeciwdrgawkowemu działaniu Xanaxu te objaw występują rzadziej. Wcześniej potrafiłem się trząść jak przy jakimś delikatnym ataku padaczki ( w moim mniemaniu ). 26 )Często suchość w ustach i suche wargi. 27..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. ...serca , potliwość , trzęsienie rąk nóg jak i drętwienie kończyn , bóle w mostku , podwyższone ciśnienie na tle nerwowym , zawroty głowy , lęk obawy przed śmiercią , duszności w klatce piersiowej , uczucie zimna i ciepła , zakrztuszenia. Mam tą chorobę od jakiś 4 lat . W nerwicy..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 8

.. ...jednorazową katastrofą ( trzęsienie ziemi, pożar itd. ), człowiek przejawia mniej lub bardziej trwałe objawy zaburzeń psychicznych ( syndrom pourazowy ). Najważniejsze z nich to drażliwość, łatwe uleganie zmęczeniu, astenia, amnezja, regres do któregoś ze stadiów okresu dziecięcego,..

Lokren i gorsze samopoczucie, uczucie mrowienia skóry głowy

.. ...oraz uczucie lekkiego * trzęsienia * w ciele, no i bóle w klatce piersiowej które raz się pojawiają raz znikają. Co dziwne, kiedy wykonuje wysiłek fizyczny, objawy w większości znikają. Dopiero kiedy siedzę, lub leże bardzo się nasilają...czy moze to być skutek uboczny lokrenu? tętno mam..