Trzęsienie rąk

Dodatkowe skurcze - Str. 10

.. ...drgawki jak w malarii, trzęsienie rąk, suchość w ustach, uczucie wszechogarniającej paniki. No i serce - nierówne bicie, * brakujące * uderzenia i to uczucie jakby chciało wejść w częstoskurcz, ale nie mogło ( ukłony dla beta - blokerów ). Ciśnienie skoczyło mi do 145/95, niby jeszcze..

Dodatkowe skurcze - Str. 70

.. ...częstoskurczu: dostałem trzęsienia rąk i stanów lękowych... Teraz nie mam bladego pojęcia czy miałem częstoskurcz rzeczywiście, czy tylko nerwy mnie dopadły, bo tętno miałem wysokie, ale podczas zabaw na sali chyba nic dziwnego : ) Strasznie długo trzymało mnie jeszcze podwyższone, w..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 87

.. ...tego czesty ból głowy, trzęsienie rąk, bóle w klatce piersiowej,podwyzszona temp ciała i osłabienie. Jeśli ktoś wie co to jest to prosze napiszcie. dziewczynki zdalam;p Cześć dziewczyny: ) maggla gratulacje! trud się opłacił. Teraz możesz już spokojnie odetchnąć. Bardzo się cieszę, że..

Dziwne skurcze serca, czy mam sie martwić?

.. ...brzuchem, aż dziwne trzęsienia rąk rozpoczęły się mniej wiecej 2 - 3 tyg po tym, jak wypadła mi spora plomba z zęba leczonego kanałowo około 8 - 9 lat temu. Ząb więc jest nadal, ale z dziurą, odsłaniająca kanałowe wypełnienie. Też jestem ciekaw czy można to jakoś ze sobą łączyć, to..

Nerwica, na tę chorobę się nie umiera

.. ...serca , potliwość , trzęsienie rąk nóg jak i drętwienie kończyn , bóle w mostku , podwyższone ciśnienie na tle nerwowym , zawroty głowy , lęk obawy przed śmiercią , duszności w klatce piersiowej , uczucie zimna i ciepła , zakrztuszenia. Mam tą chorobę od jakiś 4 lat . W nerwicy..