TSH podwyższone

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 542

.. ...glukozy i ok. miałam tsh( wyszło troche podwyższone, ale zrobiłam dodatkowe badania ft3 i ft4 i sa w normie ), miałam holtera i echo serca i też są okej, lekarka kardiolog mówiła ze mam serce jak dzwon, ale ja nadal nie mogłam w to uwierzyć, że tak sie dzieje, od 4 tygodni teraz boli..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 621

.. ...leczeniem chodzi mi o TSH .Ft3 i Ft4 .Jeśli możesz to odpisz.Pozdrawiam Barbarella, wiesz, myślę że skoro przyczyny są psychiczne, to może psychoterapia leczy hashimoto? Mialam usg tarczycy, jest ok. Kamień z serca. Jeszcze wizyta u endo. Linki jakie Ci podałam są do artykułów, w których..

Niedoczynność tarczycy - Str. 9

.. ...miedzy innymi tarczycy i TSH wyszło mi 4,1 a górna granica to 4,2, nie wiem co myśleć o tym wyniku bo niby jest podwyższony a z drugiej strony mieści się w górnej granicy, czy powinnam się przejmować? jak myślicie? zastanawiam się czy powinnam iść jeszcze na jakieś dodatkowe badania czy..

Bardzo dziwne ciśnienie 120/42

.. ...dodatkowych ( np echo, TSH ). Proszę udać się do lekarza na wizytę. ja też kate nie spotkałam się, radzę po prostu wizytę u lekarza, mi tez było ciężko, bo mam podwyższone ciśnienie, ale tak już jest, normalnie w moim wieku z tego co wiem powinno byc 120/80 ja mam 140/90/95, a po wypiciu..

Niedoczynnosc tarczycy

.. ...brak koncentracji, senność, uczucie zimna, podwyższona temperatura do 37, problemy z nabraniem masy ciała.. okazało się, że mam niedoczynność tarczycy także radzę, jak już wspomniano powyżej zrobić TSH...

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 43

.. ...Odkąd reguluje sobie tsh czuję się troszkę lepiej. Na dodatek ta tarczyca rozregulowała umnie pracę przysadki i mam przez to problemy z prolaktyną( już się unormowało )no i jeszcze podwyższony cholesterol, a to wszystko przez tarczyce. Ponadto ma się przez nią obniżony nastrój, jest się..

Błagam o pomoc..

.. ...zrobiono mi badanie TSH, ft4, testosteron, DHEA - S. Ze względu na podwyższone TSH ( 0,23 ) zrobiono badanie pod kątem niedoczynności tarczycy, które ją wykluczyło. Obniżony był też poziom DHEA - S. Dodatkową konsultację miałem z drugim endokrynologiem, który na podstawie tomografii jamy..