Ucisk kręgów szyjnych

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 65

.. ...charakterystycznych tzn. uciska w lewej piersi , piecze w mostku , boli między łopatkami mam nudności czasami wymiotuję i mam biegunkę. Fakt po tych 2 latach jedynie co u mnie zdiagnozowali to zwyrodnienie kręgów szyjnych i helicobacter . Proszę pomóżcie mi uzmysłowić sobie że jestem..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...bóle są spowodowane uciskiem na nerwy szyjne, bo przeczytałam, że często są mylone z bólami migrenowymi. Ja mam objawy. które mogły by świadczyć o zmianach w kręgosłupie szyjnym i ewnetualnym ucisku na nerwy ale znów musiałabym iść do neurologa, zrobić rezonans tym razem szyi, itd...

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 45

.. ...newrów wzrokowych - także uciski kręgów szyjnych dają taki efekt - rzeczywiście cierpią coś wyjątkowego. to jest głowa i dlatego odczuwanie różnych dolegliwości w jej rejonie jest takie dotkliwe. jeżeli trwa to dłużej, przewlekle, w końcu każdy człowiek będzie zmęczony i łatwo będzie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 147

.. ...to jest pewnie jakiś ucisk na jakąś tętnice. Jeżeli jest problem z kręgami szyjnymi też są zawroty głowy . Nie wiem ale ja sobie to tak tłumacze. U mnie od jakiegoś czasu wystąpiły duszności i też dostałam wziewki na astme ale za bardo mi one nie pomagają , byłam u lekarza alergologa..

Cierpnięcie głowy

.. ...po prostu czuje taki ucisk lekki, to tak jakby na kosci, czy ktos wie co mi moze byc i gdzie sie mam skierowac z tym ?? moze to wada kregoslupa, nie wiem... sprawdź kręgosłup szyjny i tętnice szyjne oraz węzły na szyi. idź do lekarza i wyciągnij skierowanie : ) tak wlasnie zamierzam..

Drętwienie lewego policzka i lewej nogi

.. ...komputerze jest to efekt ucisku na nerwy i ciezko jest to wykryc ja bylem u 14tu lekarzy az objawy sie tak nasilily ze juz bylo oczywiste ze to kregoslup Mam podobne objawy i jak zaczęłam się leczyć to wyszło: serce, kręgosłup odcinek szyjny i migrena. Zanim przyjmiesz od razu, że to..

Kręgosłup, nerwy i zawał serca

.. ...bezpodstawne. suma sumarum mam ucisk w gornym odcinku kregoslupa szyjnego,i powiem ci ze po zdiagnozowaniu dostalam apo - naproksen i afobam 0,25mg,lekarka powiedziala ze to wlasnie ucisk kregow szyjnych daje objawy do zludzenia podobne do sercowych. dodam jeszcze ze wielu lekarzy..

Drętwienie palców u rąk

.. ...przypuszcza ze moze byc jakis ucisk na nerw ale.. kto to wie:/ Jesli ktos z Was miał cos podobnego prosze o odpowiedz..! Pozdrawiam Twardzina..? drętwienie palców może być od krągosłupa szyjnego Należy prześwietlić szyjny odcinek kręgosłupa.I udać sie do neurologa,może on skierowac na..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu

.. ...zawroty głowy, uczucie ucisku w gardle, drżenia włókienek męśniowych, ból szyi po stronie lewej, czasem mam wrażenie jakby wogóle moja lewa strona ciała była * inna * niż prawa. Robiła badania: 3 razy CT głowy ( nic złego ), USG naczyń szyjnych, usg tarczycy, rtg kręgosłupa, badania..

Zawroty głowy po wszczepieniu mechanicznej zastawki aortalnej i protezy

.. ...równowagi. Stwierdzono u mnie ucisk w kręgach szyjnych - pewnie miałem to i wcześniej ale jakoś bezobiawowo.Przyjmuje teraz jakiś lek na poprawienie ukrwienia kory mózgowej,mam mieć jakieś zabiegi rechabilitacyjne na te kręgi szyjne .Ale ...po przemyślenu - to coś sie dzieje z błędnikiem..

Drętwienie palca

.. ...Czytałem ze to może być ucisk na jakiś nerw w którymś z kręgów szyjnych. Jak tak, to znacie jakieś ćwiczenia na kręgosłup? Mnie też drętwiał mały i częściowo serdeczny lewej dłoni gdy jeździłem dużo na rowerze 30 - 40 km/dzien 120 - 150 km/tygodniowo. Gdy odstawiłem rower po pewnym..

Mam ostrofity na kręgosłupie szyjnym i piersiowym

.. ...piersiowym które powodują ucisk i niewład prawej ręki która robi się śina i puchnie przy czym jest straszby ból i mam pytanie przy mógł bym się starać o jakiś zasiłek na rechalibitacje albo coś w tym stylu?? Pytam sie ponieważ wiem że tego nie wylecze ale rechalibitacja pomaga Z góry..