Ucisk krtani

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 316

.. ...kręgosłupa, dziwne uczucie ucisku w mostku, bóle łopatek, pieczenie w przełyku, czy też krtani ( nie potrafię tego zlokalizować ). Dopóki nie myślę o tych dolegliwościach wszystko jest w normie, ale kiedy pojawi się najmniejszy ból, staje się on moją obsesją. Szczerze mówiąc, to wiem, że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 670

.. ...czułem jakby mnie coś uciskało w okolicy krtani, często chcialo mi się wymiotować. Były momenty, że to mijało. Na początku w ogóle sobie z tym radziłem. Przeszedłem kilka badań - wszystkie wskazywały, że jestem zdrowy. Poszedłem do psychologa dał mi różnego rodzaju tabletki. Czuję się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 723

.. ...czas mnie coś lekko uciskało gdzieś w okolicy krtani, ale to jest nie zawsze bo bardziej nawet bardzo często chce mi się wymiotować, tym bardziej jak o tym pomyśle. Można powiedzieć, że w każdej sytuacji stresowej chce mi się wymiotować. Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Ostatnio..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 99

.. ...głowy, szumy w uszach, ucisk w klatce piersiowej, trzepotanie pod krtanią, dziwne uczucie * uchodzenia * powietrza i bulgotanie przy sercu - bezbolesne. Przy okazji oczywiście ogólne osłabienie i otępienie. Bardzo mi dokuczały te skurcze w klatce bo ból rozchodził się aż na ramiona. Po..

Bóle w klatce piersiowej jakby mnie coś uciskało

.. ...piersiowej jakby mnie coś uciskało do tego uczucie podobne do zgagi i ból gardła jakby cos sie przez nie przeciskało, od krtani aż do spolotu słonecznego co to może byc ?? byłęm u lekrza ale nic mi konkretnego neipowiedział ?? mnał ktoś coś podobnego???? prosze o pomoc!! czy miales..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 2

.. ...samopoczucie, jeszcze wiekszy ucisk w krtani itp.. - trzeba też spróbować uświadomić sobie od czego to sie zaczęło i co było powodem tego że tak jest teraz, trzeba spróbowac przypomniec sobie okolicznośc i coś co mogło nawarstwić jakieś doznanie że teraz tak jest z naszym oddychaniem,..

Syndrom WPW typu A, duszności oraz bóle w klatce piersiowej

.. ...ostrzeżenia, odczówam wtedy uciski w gardle jak by ktoś zaciskał dłonie na mojej krtani, dodatkowo w płucach odczówam dziwne uczucie jak by sie nagle kurczyły. Po pewnym czasie wszystko mija i znów to samo i tak do dziś. konsultowałem się z kardiologiem, który oznajmił że jest to..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 3

.. ...problem , tak jakbym miała ucisk w krtani. Zrobiłam TSH - jest w normie, USG tarczycy też nic nie wykazało. Ostatnio przytyłam i mam wrażenie , że ziewanie i problem z oddychaniem sie nasilił. może to nie ma nic z tym wspólnego , nie wiem - ale zauważyłam że gdy jestem głodna problem z..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 4

.. ...w piersiach. Mam też ucisk w krtani, o którym wspomina Ania. Nie zauważyłam natomiast związku między najedzeniem się a dusznościami, ale może nie zwracałam na to uwagi.. Muszę się poobserwować pod tym kątem. Nigdy nie brałam na * to * żadnych leków, nigdy nie była diagnozowana ta..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 6

.. ...oprocz dusznosci, mam ucisk w klatce piersiowej, taką * gulę * w krtani, uczucie lęku, kołatanie serca, zawroty głowi, ból mięsni i kości, sztywnienie rąk i nóg, ogromne uczucie lęku. dodam, ze mam 21 lat i okropnie stresujące zycie, ciągłe nerwy w pracy, w domu, na studiach i z facetem,..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 12

.. ...ze snu i pojawił sie ucisk w krtani i głęboko w gardle, proszę o pomoc, bo już sobie z tym nie radzę, jęsli macie czas, to zadzwońce, żeb porozmawiać, jak z kims rozmawiam to o tym nie myśle 793727154 Znam to, wszystko co piszesz: duszność, ucisk w gardle, ból w klatce piersiowej i..

Nudności w sytuacjach stresowych i ucisk w gardle

.. ...czas mnie coś lekko uciskało gdzieś w okolicy krtani, często, a nawet bardzo często chce mi się wymiotować, tym bardziej jak o tym pomyśle. Można powiedzieć, że w każdej sytuacji stresowej chce mi się wymiotować. Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Ostatnio już nie mogę normalnie..

Problem z krtanią

.. ...ale czuję delikatny ucisk w gardle. Kilka razy próbowałem przemacać tamtą okolicę sprawdzając symetrie, i wyczułem delikatnie powiększenie pod węzłami chłonnymi, wydziela mi się flegma, nie ciśnie mnie do kaszlu, nie pluję krwią. Co to może być? Nie dodałem że przężyłem ostatnio śmierć..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 17

.. ...napadzie paniki czuje ten ucisk na krtań. Właściwie pomiędzy krtanią a oskrzelami...poniżej krtani... Jak wpadam w panikę to czuję jakby od wewnątrz mi się tam wszystko zaciskało... I boję się wtedy, że się uduszę...mimo iż problemów z oddychaniem nie mam. Ale to się samo..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...z rożnym nasileniem. Ucisk w głowie , jak bym miał obręcz na głowie Zaciśnięte non stop gardło i krtań Drętwienia twarzy języka ,ust , warg ( Całej twarzy ) Sztywność karku Do wszystkich objawów się przyzwyczaiłem i nauczyłem się z nimi żyć , oprócz drętwienia twarzy języka ,ust , warg (..

Tężyczka a nerwica lękowa

.. ...mnie dusznosci męczą i ucisk w gardle ale to podobno od refluksu od niego tez mam zapalenie krtani :( bo tresc zoladkowa podchodzila do gardla i podrazniala krtań :( a moze to od nerwicy ? tez moze byc ale niekoniecznie dlatego trzeba byc ciagle czujnym a ja mam juz tego dosc a może to..