Ucisk na klatkę piersiowa duszności

Echo serca - Str. 34

.. ...cały czas czuję duży ucisk w klatce piersiowej, miewam napady duszności. Moje ostatnie wyniki Badania Echo - Serca to: LVdD - 5,9 LVsD - 4,0 IVdD - 1,2 PWdD - 1,2 IVsD - 1,7 PWsD - 1,6 RVdD - 1,6 LA - 3,3 Ao - 3,0 - 3,8 * Zastawka dwudzielna: Drobne zgrubienia brzegów płatków, prawidłowa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 825

.. ...wychodze na spacer czuję ucisk w klatce piersiowej i taką ogóln a duszność ( już to kiedyś pisałam że zastanawawaim sie czy to od astmy czy od nerwicy - na razie jeszcze nie moge tego stwierdzić ale myslę ze do tego dojdę ) i męczę sie tak mniej więcej do połowy spacerku a potem gdy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 931

.. ...nie. Poza tym uczucie ucisku w klatce piersiowej, duszności, zawroty głowy, poty, bóle lewej ręki, uczucie dławienia w gardle, pulsowanie szyi... Przez krótki okres brałem leki atenolol i neurol, ale nie chcę się truć. Staram się przetłumaczyć sobie, że na to się nie umiera, że już tyle..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1023

.. ...mnie kręgosłup. Potem ucisk klatki piersiowej ,duszność,przyspieszony puls( ok 100 ,ciśnienie niskie100 na 60 pare ). Teraz minęły duszności to przeszło na głowę. Czuję jakby rosło w niej ciśnienie ,sztywnieje kark i zatyka uszy. Boję się ,że to jakaś poważna choroba . Lekarz rodzinny..

Ból w klatce piersiowej, silny ucisk na mostek

.. ...odczuwam to jako silny ucisk na mostek, na początku bóle pojawiały się rano ( z pozycji leżacej na plecach nie mogłam się podnieść, dopiero po przewróceniu sie na bok było to możliwe ) jednak teraz bóle pojawiają się o różnych porach dnia. Bólowi towarzyszą lekkie duszności. Narazie nie..

Nerwica serca, czy też może przerost?!

.. ...Kołatanie serce - Jak by ucisk w głowie - Duszności - Kłucie po środku nad klatką piersiową ( tylko przez okres około 2 tygodni, było to jakoś w listopadzie ) - Zadyszka * wcześniej nie miałem takich problemów by wejśc spokojnie szybko po schodach na górę, teraz też takich nie mam ale..

Syndrom WPW typu A, duszności oraz bóle w klatce piersiowej

.. ...ostrzeżenia, odczówam wtedy uciski w gardle jak by ktoś zaciskał dłonie na mojej krtani, dodatkowo w płucach odczówam dziwne uczucie jak by sie nagle kurczyły. Po pewnym czasie wszystko mija i znów to samo i tak do dziś. konsultowałem się z kardiologiem, który oznajmił że jest to..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 12

.. ...ze snu i pojawił sie ucisk w krtani i głęboko w gardle, proszę o pomoc, bo już sobie z tym nie radzę, jęsli macie czas, to zadzwońce, żeb porozmawiać, jak z kims rozmawiam to o tym nie myśle 793727154 Znam to, wszystko co piszesz: duszność, ucisk w gardle, ból w klatce piersiowej i..

Zaburzenia rytmu, rytm bliźniaczy a wysiłek przy porodzie

.. ...nocy odczuwam silny ucisk w klatce piersiowej i ból a także duszności i zawroty głowy. Hormony tarczycy mam badane regularnie, są w normie. Magnez i potas także, zwłaszcza że w ciąży miałam częste skurce macicy, w związku z tym musiałąm regularnie brać duże ilości magnezu ( w tym..

Delikatny ucisk w klatce piersiowej

.. ...mnie delikatny jakby ucisk w klatce piersiowej, do tego dochodzi niewielka duszność i wzmaga się siła uderzeń serca. Pytanie brzmi czego dotyczą te objawy, co z tym robić? Byłem u kardiologa z holterem, ale lekarz nie stwierdził arytmii, a ni nic. Ciśnienie mam książkowe, wiek 36. Lekka..

Odechciewa mi się żyć, częste napady duszności

.. ...problem z wdechem uczucia ucisku w gardle, zatykania uszu, wrażeniajakby ktoś siędział Ci na klatce piersiowej. Pozdrawiam Marzena Hej Dziewczyny, ale Was tu wypatrzyłam : ). Drogi Jacku, * jababcia * , Agnieszka72 i Oliwia mają rację. Ja też tak z tym walczę. Jest bardzo ciężko, nie..

Duszność, drętwienie, wewnętrzna słabość, czy to nerwica?

.. ...cisnienie ). do tego czuje ucisk w gardle i tak jakby z tylu szyi. robi mi sie niedobrze ( ale nie wymiotuje ). dretwieja mi rece i nogi. zwykle mam nieco podwyzszone cisnienie ( 140/80 ), ale zdarza sie, ze wzrasta do 150/100. czasem dochodzi do tego uczucie goraca w klatce piersiowej...

Problemy z sercem, szybkie bicie i duszność

.. ...normalnie,ja czuje wtedy ucisk w klatce piersiowej i tak jak by mnie cos dusilo,jestem po tym wyczerpana i mam lekkie zawroty glowy. czy to moze byc cos powaznego? sama nie wiem czy isc z tym do lekarza? czy moze nie martwic sie tym? nie wiem co mam robic. moze ktos mi doradzi....

Czynnościowe zaburzenia krążenia

.. ...towarzyszył mi jakby ucisk klatki piersiowej po podnoszeniu ciała po wykonaniu ćwiczenia wyciskanie sztangi leżąc,z czasem to przeszło 15 lat - W tym okresie wieku miewałem Lekkie duszności nie codzienne tylko czasami przypomnę ze w tym czasie także ciężko ćwiczyłem a na wakacjach miałem..

Problem z pulsem

.. ...szybkiego tętna mam też uciski w gardle, problemy z przełykaniem, słabe nogi, uczucie duszności, bóle w klatce piersiowej i czasem uczucie lęku. Czyli podstawowy zestaw nerwicowca. Ja jednak cały czas jestem zafiksowana na stanie mojego serca. Tak jak napisała Dana nie wszystko można..

Nerwica sercowa czy choroba wieńcowa?

.. ...dolegliwość! Objawy: Ucisk na mostku, lekkie palenie - trwa codziennie do kilku godzin. Pojawiły się bule w klatce ukłucia i nacisku ; rożne najczęściej górne części klatki piersiowej, czasem szyja,bark - bule te minęły ( po kilku dniach ),ale duszność pozostała. Ulgę na chwilę przynosi..

Bóle serca i duszności

.. ...Prawie cały czas czuję ucisk w klatce piersiowej i lewej ręce która wydaje się wyraźnie słabsza od prawej. Bóle i duszności nasilają się podczas wysiłku. Zioła już nie palę jakieś pół roku, fajki staram się ograniczać, a alkohol co weekend. Dodam że jakieś 3 miesiące temu miałem..

Leki ucisk na mostek

.. ...piątku ) mam delikatny ucisk na okolice mostka,zdarza się także ucisk w klatce piersiowej tez lekki,ciężko mi to określić , nie mam żadnych duszności,przyspieszonego bicia serca,dobrze się czuje tylko mam ten lekki ucisk. Czy to może być spowodowany nerwica? Ostatnio mały stres przed..