Ucisk na przeponę w nerwicy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1036

.. ...to raczej nie przez ucisk ciazy bo przy pierwszym dziecku tak nie mialam . prosze bardzo o odpowiedz czy to tez objaw nerwicy martwie sie poniewaz nie raz mialam tygodniami scisnieta przepone ale nigdy takich skurczy ktore jak przechodza na klatke daja wrazenie jakbym miala sie udusic ...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 166

.. ...mi je ktoś wyciagał ucisk w karku itd też byłam u neurologa nawet u ginekologa bo mówili że może hormony szaleja wszyscy stwierdzili że nerwica nawet poszłam do psychiatry on też przeposał mi leki ale ich nie wziełam bo dalej uważam że to nie to i wszyscy się mylą dzisiaj poszłam zrobi..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 3

.. ...wywołał skłon do przodu i ucisk przepony. Wysiadałem wtedy z autobusu do szkoły. Jak się położyłem po kilku minutach minął. Ataki powtarzały się co jakiś czas. Czasami co kilka dni. Przeważnie kiedy byłem u lekarza albo przyjeżdżało pogotowie to już było po wszystkim i nikt nie wiedział..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma?

.. ...skurczu. Ponadto taki ucisk w klatce, że nie mogę wziąć głębszego oddechu - to mam od bardzo dawna. Tak jakby ze stresu bl;okowały mi się mięśnie w klatce, ewentualnie przepona??? Nie wiem, w każym razie jestem pewna że przez to właśnie nieprawidłowe oddychanie pojawiła sie u mnie ta..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 261

.. ...zbiera sie gaz powodująć ucisk na przepone a ta .....na serce - - - - / chyba dobrze zapamietałem/ . Brałem krople żoładkowe i po odbiciu czułem ulge /to odchodziły gazy...z jelita/. Jesli ktos czuje poprawę po odbiciu podczas ataku to jest ta choroba. Przepisał mi jeden lek pobudzający..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...że to dzidziuś mi tak uciska mocno przepone, ale mi sie wydaje że to troche za mocno i że to napewno nerwica!! Może jest jakaś dziewczyna która ma takie objawy i da mi jakąś radę na czekający mnie poród!! Proszę o wsparcie!! Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie HEJ MONIA powiem ci ze..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 11

.. ...wyprostować, żeby nie uciskać przepony i masować brzuch w okolicy splotu słonecznego. Kilka beknięć u niektórych załatwia zwykle sprawę i można ziewnąć do pełna. Ziewanie to objaw niedotlenienia. Niekoniecznie z powodów sercowych, ale np. nadmiernego połykania powietrza podczas..

Nerwica, przepona, żołądek?

.. ...wskazuje to jeszcze na ucisk kregow szyjnych ,wlasnie takie objawy jak opisujesz do zludzenia sa podobne do problemow z odcinkiem kregoslupa szyjnego. w moim przypadku tak wlasnie bylo. a wszyskie objawy tez przypisywalam sercu i jego pochodnym. lekarka na pierwszej wizycie wyeliminowala..