Ucisk na tętnice szyjna

Dyskopatia szyjna

Dyskopatia szyjna

.. ...przemieszczenia, obrzęku lub ucisku. W typowym obrazie choroby pojawiają się bóle barku promieniujące do okolicy międzyłopatkowej. Tego typu dolegliwości należy różnicować z takimi groźnymi jednostkami chorobowymi jak zawał mięśnia sercowego i pęknięcie tętniaka rozwarstwiającego aorty (..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 461

.. ...leczyć ale jeśli mam ucisk na tętnice szyjne to powstaje niedotlenienie mózgu noi zawroty gotowe ja to myślę że to wszystko się skópiło się do kupy i to są efekty ściskam was kochane bo mi klawiatura mini się w oczach odczekam chwilę potem napisze Krysiu3 a mialas robionego kiedys..

Dodatkowe skurcze - Str. 2

.. ...albo mierzyłam tętno uciskając tętnice szyjną,to tylko nakręca ten ciągły strach i lęk nasila i potęguje skurcze i kiedy miałam się poddać opercji kręgosłupa/wypadnięty dysk/ tak bardzo się tym przejmowałam że przestałam w ogóle myślec o skurczach,poza tym wiedziałam że skoro przeżyłam z..

Dodatkowe skurcze - Str. 48

.. ...kręgosłupa szyjnego. mam ucisk na tętnice szyjne a przy tym występuje niedotlenienie mózgu, i że to od tego sie robi słabo. Miałam w szpitalu robionego Doplera i tomografie komouterową głowy,równierz eeg i tam terz nic nie wyszło , tylko to prześwietlenie wykazało dyskopatje kręgu C 5 C..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 99

.. ...na pracę serca. Przez ucisk określonych miejsc na szyi, szczególnie w rozwidleniu dużej tętnicy szyjnej, można spowodować zaburzenia pracy serca – do dodatkowych skurczów włącznie. Przy objawach dusznicy bolesnej należy ustalić, czy źródłem jest serce, czy kręgosłup. mam..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 147

.. ...to jest pewnie jakiś ucisk na jakąś tętnice. Jeżeli jest problem z kręgami szyjnymi też są zawroty głowy . Nie wiem ale ja sobie to tak tłumacze. U mnie od jakiegoś czasu wystąpiły duszności i też dostałam wziewki na astme ale za bardo mi one nie pomagają , byłam u lekarza alergologa..

Cierpnięcie głowy

.. ...po prostu czuje taki ucisk lekki, to tak jakby na kosci, czy ktos wie co mi moze byc i gdzie sie mam skierowac z tym ?? moze to wada kregoslupa, nie wiem... sprawdź kręgosłup szyjny i tętnice szyjne oraz węzły na szyi. idź do lekarza i wyciągnij skierowanie : ) tak wlasnie zamierzam..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 497

.. ...które pokazuje czy jest ucisk na tętnice szyjne jak nie robiłas to poproś lekarza o skierowanie na takie badanie a z tą gulą w gardle też ja mam czasami ale to ponoć na tle nerwowym Pozdrawiam cię serdecznie Ale sie rozpisałam pozdrawiam wszystkich bez wyjątku miłej spokojnej niedzieli..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 933

.. ...schorzenie że jak zrobi się ucisk na tętnice szyjną to tak się słabo robi szkoda kadać Pozdrawiam was kochani życzę miłego dnia Acha jakby mi ten komp całkiem wysiadł to nie będzie mnie na forum ale dam znać Dorotce jakby co ale postaram się kogoś szybko znalezć Hej! widze ze dzis tez..

Ból tętnic szyjnych

.. ...odczucie..i wierzę jej bo jak wezmę tabletkę..Hydroxyzinum VP na nerwy to ból łagodnieje..i pomaga..bo najgorzej przy schylaniu boli ..bo tak jakby uciskało na gardło i dusiło..wiele lat już to mam..pozdrawiam...

Dolegliwości podczas ziewania, przeciągania się itdp.

.. ...( mocne ziewanie ), uciskania tętnic szyjnych podczas przeciągania się ( w prostopadłej do tułowia pozycji rąk, ramiona się wpijają w szyję ) albo zbyt gwałtownego odpływu krwi od mózgu. Nie przejmowałem się tym, bo dużo osób mówiło mi że też tak ma, ale wczoraj miałem taki dość mocny..