Ucisk pod żebrami

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 157

.. ...robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, żebra i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego ograniczona sprawność ruchowa a nawet dysfunkcje narządów wewnętrznych. Zawroty głowy świadczą o jej niedokrwieniu ( =niedotlenieniu ):..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, żebra i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego ograniczona sprawność ruchowa a nawet dysfunkcje narządów wewnętrznych. Picie * kawki * - odwadnia organizm, a tym samym spowania lub..

Ablacja - modyfikacja węzła zatokowo-przedsionkowego

.. ...na zewnątrz z powodu uciski urządzenia na skórę bo nie mam praktycznie w tym miejscu nic poza skórą i żebrami. nie wiem czy to prawda ale miał taką już pacjentkę.bardzo się boję co to będzie dalej. nie wiem co mam zrobić, czy ryzykować? a jak coś mi tam popsują podczas tej ablacji? ja..

Bóle w mostku, klatce piersiowej i plecach

.. ...robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, mostek, żebra, plecy i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego ograniczona sprawność ruchowa a nawet dysfunkcje narządów wewnętrznych. Picie * kawki * - odwadnia organizm, a tym samym spowania..

Gula w gardle

.. ...cos jadlam nie czulam ucisku i wtedy kiedy spalam. Po przebudzeniu by nie czuc ponownego ataku szybko do lodowki i na sile cos rzulam by tylko nie czuc ucisku. W przypadku ucisku gardla czulam ze ( mimo ze caly dzien nic nie jadlam ) żolądek sam chcial cos wyrzucic zemnie a ni emial co,..

Czy to nerwica? bóle brzucha

.. ...pępkiem, kłócia pod żebrami, lekkie kłócia w podbrzuszu, zawroty głowy, osłabienie... Czy nerwica może mieć wpływ na to wszystko? witaj.ja tez to mam i tez mam nerwice:( mam nadzieje,ze to tylko nerwica pozdr..

Bóle po lewej stronie pod żebrami

.. ...jak leże na brzuchu uciskajac bardziej lewa strone, to to kłócie potrafi mnie obudzic?Ból nie jest ciągły.Zdarza się, ze z 2 dni jest OK, i potem znów sie zaczyna. O dziwo, co zauwazylem, ze jak chodze regularnie na siłownie, to jakby mniej bolało lub prawie wogole. nie wiem, czemu tak..

Bóle po lewej stronie pod żebrami - Str. 2

.. ...pod żebrami i czuję ucisk jelita g. byłam w szpitalu na 4 dni . Miałam gastroskopie, badanie krwi i moczu, kał na lambie i pasożyty. Nic nie wykazało . Często budziłam się z bardzo mocnym bólem. Tu trzeba stosować diete i lekarstwa. Smutno słyszeć że całe życie musimy stosować leki i..

Dziwne bóle pod lewym żebrem

.. ...tylko przy dotyku jak uciskam to miejsce. Kiedy leże i nabieram powietrza czuje jakby cos mi sie przesuwalo przy żebrach nie wiem co to jest ale niepokoi mnie to...mógłby mi ktoś pomóc? dodam ze jestem troche zdeformowana...prosze pomóżcie szkoda że nikt nie odpowiedział.. mam takie same..

Ból przy wieńcówce i nadciśnieniu

.. ...jak to nazwać,w okolicy mostka pod żebrami oraz dziwne odczuccie w gardle i przełyku /drapanie zgaga/ Co to może być i co robić? Idę jutro do medyka i na co go zorientować? Zorientuj go na swoja chorobe..

Ból po prawej stronie pod żebrami

.. ...stronie pod żebrami ( taki ucisk ) i gdy przycisnę ręką i lekko podniosę pierś - bół ustępuje. Byłam u gastrologa i usg brzucha było i wyniki są ok, a ból co jakiś czas jest. Nie zwróciłam szczególnej uwagi czy po jakimś posiłku tak się robi czy po jakimś napoju, więc trudno mi przestać..

Powtarzający się ból po lewej stronie pod żebrami

.. ...kręgosłupa powoduje różne dolegliwo.ści.Czasem mamy małą wadę postawy,z któej nie zdajemy sobie sprawy,bo jest nieuchwytna,drobna.Przeciążenie powoduje potembóle np.w wyniku ucisku na nerw czy cóś.....

Okropny ból i kłucie w lewym boku

.. ...zaboli. co to jest???????? Ucisk jakiś? A może to coś z sercem? Nie mówcie tylko, że mam iść do lekarza bo o tym wiem, chciałabym sie czegos o tym dowiedzieć... Aha dodam że właśnie w tym miejscu po lewej stronie mam wrażenie że troche odstają mi żebra, a po drugiej stronie jest..