Ucisk w krtani nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 316

.. ...kręgosłupa, dziwne uczucie ucisku w mostku, bóle łopatek, pieczenie w przełyku, czy też krtani ( nie potrafię tego zlokalizować ). Dopóki nie myślę o tych dolegliwościach wszystko jest w normie, ale kiedy pojawi się najmniejszy ból, staje się on moją obsesją. Szczerze mówiąc, to wiem, że..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 670

.. ...czułem jakby mnie coś uciskało w okolicy krtani, często chcialo mi się wymiotować. Były momenty, że to mijało. Na początku w ogóle sobie z tym radziłem. Przeszedłem kilka badań - wszystkie wskazywały, że jestem zdrowy. Poszedłem do psychologa dał mi różnego rodzaju tabletki. Czuję się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 723

.. ...czas mnie coś lekko uciskało gdzieś w okolicy krtani, ale to jest nie zawsze bo bardziej nawet bardzo często chce mi się wymiotować, tym bardziej jak o tym pomyśle. Można powiedzieć, że w każdej sytuacji stresowej chce mi się wymiotować. Nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić. Ostatnio..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 99

.. ...głowy, szumy w uszach, ucisk w klatce piersiowej, trzepotanie pod krtanią, dziwne uczucie * uchodzenia * powietrza i bulgotanie przy sercu - bezbolesne. Przy okazji oczywiście ogólne osłabienie i otępienie. Bardzo mi dokuczały te skurcze w klatce bo ból rozchodził się aż na ramiona. Po..

Nerwica przełyku wyleczalna? - Str. 2

.. ...samopoczucie, jeszcze wiekszy ucisk w krtani itp.. - trzeba też spróbować uświadomić sobie od czego to sie zaczęło i co było powodem tego że tak jest teraz, trzeba spróbowac przypomniec sobie okolicznośc i coś co mogło nawarstwić jakieś doznanie że teraz tak jest z naszym oddychaniem,..

Tężyczka a nerwica lękowa

.. ...mnie dusznosci męczą i ucisk w gardle ale to podobno od refluksu od niego tez mam zapalenie krtani :( bo tresc zoladkowa podchodzila do gardla i podrazniala krtań :( a moze to od nerwicy ? tez moze byc ale niekoniecznie dlatego trzeba byc ciagle czujnym a ja mam juz tego dosc a może to..