Ucisk w piersiach

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 11

.. ...Teraz odczuwam lekki ucisk pod piersia mialam takie odczucie rowniez przed ablacja moze to wplyw stresu?? Aczkolwiek czuje sie dobrze moze to emocje wrazenia jakie mi towarzyszyły. Pozdrawiam. Jak juz dojde do siebie to postaram sie poswicic czas i opisac jak wygloda caly zabieg bylam..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 60

.. ...Pokazała mi punkty, których ucisk wskazuje na niedowodnienie. Jeśli boli ( są to okolice nad piersiami, drogie panie i panowie, dokładnie przestrzenie międzyżebrowe klatki piersiowej ) to znaczy, że organizm domaga się wody. Bolało, mam te punkty masować. Chyba trzeba zacząć kierować się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 769

.. ...jestem senna i czuje ucisk na piersiach który uniemożliwia mi takie lekkie oddychanie miał ktoś kiedyś tak? jak próbuje spać to kręci mi się w gowie i tak jak bym przestała oddychac. Wampi tez mam 162 cm wzrostu i waże to 46 kilo choć teraz mam wrażenie że schudłam.. mi też się kołuję..

Szybkie tętno - Str. 4

.. ...prawie non stop odczuwam ucisk w klatce piersiowej między piersiami i na wylot do lewej łopatki. Jak czuję takie mocniejsze kołatanie to tetno jest 130 - 140. Jeśli chodzi o leki to wstępnie miałam brać doraźnie propranonol 40, potem zmiana na atenolol, ale na ostatniej konsultacji jak..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 135

.. ...przed oczamii straszny ucisk w piersiach. ciśnienie mi skoczyło 180/100.na pogotowiu dali zastrzyk,zrobili ekg wszystko w porządku.To było 4 lata temu.do tej pory zrobiłam wszystkie badania iwszystko jest dobrze,lekarz stwierdził że jestem nadpobudliwa,wszystkim się przejmuje i żę to..

Dodatkowe skurcze - Str. 19

.. ...gdy przebudziłam się z uciskiem w piersiach . Pomyślalm, że to zawał. Od razu nerwy i juz spanie z glowy. W poniedz.poszłam do lekarza rodzinnego, który zrobił mi ekg. Moje serce nie spodobało mu się. Miałam dodatkowe skurcze, a na dodatek po ekg lekarz stwierdził, ze to prawdopodobnie..

Ucisk w mostku, a badania EKG nic złego nie wykazały

.. ...takie uczucie - tzn ucisk w mosktu, tak jakby coś go przycisneło poza tym nieraz czuje ból w piersiach tzn przy dotknięciach, tak jak bym się gdzieś uderzył. Mam 31 lat nie palę ale mam trochę stresu w pracy, a praca raczej siedząca przed komputerem. Badanie EKG nic złego nie wykazały...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 598

.. ...strach ,niepokj ,czujemy ucisk w piersiach ,duszność ,jest to coś niesamowitego,najgorszega.Wydaje sie ze gwałtowne bicie serca jest zapowiedzią nadchodzącej śmierci,a burza w głowie oznacz utrate rozumu.jest jeszcze gorzejjesli otaczają ns ludzie ,którzy nie rozumieją ,żądają byśmy..

Nerwica w ciąży - Str. 102

.. ...tylko tak zaraz potem. ucisk w piersiach, aż się chce zawyć * nieme kino * i ten niepokój i slabość. do tego mam ochotę na pracę w domu, z eby posprzątac, a nie mam sily i wszystko mnie boli. dziś spędzę pół dnia w kościele, może jak posiedze trochę z ludzmi [rekolekcje], to mi się..

Dziwne bóle serca w ciąży

.. ...np.zle od rana sie czuje ucisk w klatce coraz miedzy piersiami przy schylaniu chodzeniu i jakos slabo i niedobrze.niewiem czy to od pogody czy od ciazy jak nie przejdzie to zadzwonie po lekarza.a Ty popwinnas zbadac sie i koniecznie by wyjasnic przyczyne tych boli bo mto nie zarty..