Ucisk w szyi nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 157

.. ...robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, żebra i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego ograniczona sprawność ruchowa a nawet dysfunkcje narządów wewnętrznych. Zawroty głowy świadczą o jej niedokrwieniu ( =niedotlenieniu ):..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 254

.. ...sprawa ze teraz jest ucisk w szyi :/ ale duuzo mi tez dala lektura podrecznikow psychologii, czytanie wlasnie takich forow, poniewaz wtedy uswiadamiasz sobie ze tak naprawde to sa zabuirzenia psychiczne, nie zagrazaja zyciu. Moze to i nie wylecza ale na pewno pozwala poczuc sie lepiej...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 689

.. ...Jeśli chodzi o uczucie ucisku w gardle lub * podduszania * w różnych miejscach szyi to też to miałem - to norma w nerwicy. Jednak z biegiem czasu stawalo się to coraz rzadsze aż prawie calkiem ustapiło. Było to chyba spowodowane przewagą układu przywspółczulnego w tych częściach ciała...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 931

.. ...nie. Poza tym uczucie ucisku w klatce piersiowej, duszności, zawroty głowy, poty, bóle lewej ręki, uczucie dławienia w gardle, pulsowanie szyi... Przez krótki okres brałem leki atenolol i neurol, ale nie chcę się truć. Staram się przetłumaczyć sobie, że na to się nie umiera, że już tyle..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 25

.. ...pulsowanie za uszami, ucisk z tyłu głowy ( szczególnie z prawej strony ) i czuję jakbym miał na szyi i głowie mocno naciągniętą skórę. Mam lęki, cały czas boję się, że jestem ciężko chory: rak, tętniaki i inne ciężkie schorzenia spędzają mi sen z powiek. Nie mam raczej problemów z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 115

.. ...„zwężenia się gardła i ucisk w szyi”, przez to dziadostwo nie mogę spać, doszukuje się w tym nerwicy , chyba dlatego ze od czasów kiedy jeszcze tetrowe pieluchy nosiłem sajgon w domu miałem, taki mały Wietnam. Nigdy nie byłem jakiś bardzo wylewny w tym co myślę i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 209

.. ...dolegliwości były związane z uciskiem na szyi, strachem przed wylewem krwi do mózgu, ponieważ ból i ucisk w tylnej części szyi i głowy były dość silne, problem z oddychaniem, ucisk w klatce piersiowej, dość duże ciśnienie, ( za każdym razem badane - coraz większe ), raz miałem 160 na 120..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 45

.. ...cierpisz na zawroty wskutek ucisku na jakiś nerw w okolicy szyi lub twarzy, na pewno cierpisz. głowa unerwiona jest bardzo dobrze i lekkie uciski są dolegliwe. zbadaj dobrze odcinek szyjny kręgosłupa. wszyscy cierpiący na podrażnienie błędnika lub newrów wzrokowych - także uciski kręgów..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 99

.. ...na pracę serca. Przez ucisk określonych miejsc na szyi, szczególnie w rozwidleniu dużej tętnicy szyjnej, można spowodować zaburzenia pracy serca – do dodatkowych skurczów włącznie. Przy objawach dusznicy bolesnej należy ustalić, czy źródłem jest serce, czy kręgosłup. mam..

Nerwica i nałogi z tym związane

.. ...serca, ja mam tez cos z uciskiem w szyi, to jest w stanie ze strrachu rzucic - mysle ze to chyba jedyny pozytywny aspekt tego paskudztwa witam w gronie nerwicowcow..palenie i picie ida od razu w odstawke. Podpisuje sie pod tym co pisze barbara.Organizm sam sie broni i nasila ataki po..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 918

.. ...ataki kolatania serca ucisk w klatce szum w uszach dretwienie konczyn zwlaszcza 2 palcow w lewej rece przerazajace drgawki wydobywajace sie od wewnatrz ciala uczucie duszenia w szyi problemy z oddechem efekt matrixa czyli widze za mgla i jakby w spowolnionym tempie generalnie poczucie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1126

.. ...nieprzyjemny nie wiem ból / ucisk po lewej stronie szyi , w miejscu lewego płatu tarczycy. I dodam ze nie jestem typem szukania co róż nowych dolegliwości. Jak się nie wyśpie to czuje sie jak po 2 dniach zakrapiania alko . A zaczeło sie wlasnie od lekkiego bólu szyi nie wiem , może..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1169

.. ...nowe objawy bialy jesyk ucisk z lewej strony szyi portzeba zwrocenia ale nie moznosc wykonania wiele wyproznien a i tak brzuch nadety dziwny posmak w ustach choc nic dzis nie jadlem czy to jeszcze nerwica czy juz organy wysiadaja? cale podbrzusze boli a oni ze niestrawnosc bol niepewnosc..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1170

.. ...dalej. towarzyszy mi ucisk po lewej stronie szyi ale ten objaw jest juz moim kolega,znamy sie troche.wyczuwam powiazanie tej piekacapalacej kuli z umyslem ,chodz ten przeciez nie boli.chwala bogu ze nie dochodza mi teraz telepawki wewnatrzustrojowe bo tego razem juz bym nie przezyl,choc..

Duszność, drętwienie, wewnętrzna słabość, czy to nerwica?

.. ...cisnienie ). do tego czuje ucisk w gardle i tak jakby z tylu szyi. robi mi sie niedobrze ( ale nie wymiotuje ). dretwieja mi rece i nogi. zwykle mam nieco podwyzszone cisnienie ( 140/80 ), ale zdarza sie, ze wzrasta do 150/100. czasem dochodzi do tego uczucie goraca w klatce piersiowej...

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat)

.. ...OBJAWY ? NIEUSTAJACY UCISK GŁOWY,, ZAWROTY GŁOWY , niewyraźność widzenia, napięcie szyi i barków, MDŁOSCI , nadwrażliwość na zapachy, potworny skurczowy ból brzucha, TRUDNOŚCI W PRZEŁYKANIU suchość w ustach, płytki oddech, KOŁATANIE SERCA v, skoki ciśnienia tętniczego, uderzenia gorąca,..