Ucisk z prawej strony głowy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 655

.. ...wczoraj odczuwam taki ucisk w prawej stronie głowy i takie dziwne uczucie jkaby ucisk na oko. mieliście tak? naczytałam sie znów o guzach mózgu i mam dosyć :( Czesc wszystkim szara a byłas na tym badaniu ???wiesz co ja tez tak miałam tylkoze po lewej stronie ,az po okiem mi puchło !!!!..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 664

.. ...machinie ciągle czułam ten ucisk z prawej strony głowy... jestem przekonana że mam guza :( czy można do takiego stopnia sobie wmówić chorobę? Załamka ja niestety nie mogę Ci pomóc bo walcząc z nerwicą staram się wychodzic gdziekolwiek, być wśród ludzi. to naprawdę pomaga! jest szansa..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 25

.. ...pulsowanie za uszami, ucisk z tyłu głowy ( szczególnie z prawej strony ) i czuję jakbym miał na szyi i głowie mocno naciągniętą skórę. Mam lęki, cały czas boję się, że jestem ciężko chory: rak, tętniaki i inne ciężkie schorzenia spędzają mi sen z powiek. Nie mam raczej problemów z..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami

.. ...bole glowy mam bole uciskowe z lewej strony glowy paralizuje mi to prawa reke. nie mam w niej czucia. mialam robione przeswietlenia rengeny wszelakie badania i nic. a bole juz teraz sie tak na silily ze bola mnie oczy mam plamy przed nimi cierpie na bezsennosc zasypiam o 5 rano wstaje o..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 168

.. ...znów sie zaczeło jakieś uciski w głowie, uczucie jakby krew mi nie dopływała do głowy, i ten łebek jakiś cięzki i starch ze to jakiś udar albo coś, potem prawa strona twarzy jakaś goraca, oko zaczeło mnie boleć i te miesnie jakby twarzy zdretwiałe i wtedy wpadałam w panike, ale wziełam..

Dziwny ból po lewej stronie klatki piersiowej

.. ...kręgu, który powodując ucisk nerwów jest odpowiedzialny również za bóle w klatce piersiowej, zawroty i bóle głowy, drętwienie i bóle kończyn. Aby wykluczy kręgosłup jako sprawcę dolegliwości powinieneś uda się do kręgarza, on ci powie czy to od kręgosłupa czy coś innego. Jeśli kręgosłup,..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...pozostałe objawy: - ucisk w okolicy lędźwiowej po prawej stronie ciała ( po 2 - 3 tygodniach minął ) - wrażliwość słuchu na trzaski, klaśnięcia, pstrykania i inne. - czucie ciepła wewnątrz ciała ( najczęściej w okolicach gdzie mam bóle ) - zawroty głowy - niedotlenienie mózgu i problemy..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu

.. ...zawroty głowy, uczucie ucisku w gardle, drżenia włókienek męśniowych, ból szyi po stronie lewej, czasem mam wrażenie jakby wogóle moja lewa strona ciała była * inna * niż prawa. Robiła badania: 3 razy CT głowy ( nic złego ), USG naczyń szyjnych, usg tarczycy, rtg kręgosłupa, badania..

Powrót nerwicy lekowej czy coś innego?

.. ...w klatce piersiowej,uciskanie w gardle,bóle zoładka,kołatanie serca,czy jego bóle,osłabienie ( czasami wydaje mi sie ze mdleje ),bóle głowy z lewej badz z prawej strony,podwyzszone cisnienie czasami 160/100 itd.Na poczatku leczyłem sie u lekarza rodzinnego który niebardzo wiedział co mi..

Ucisk w potylicy

.. ...)mam dziwne odczucie ucisku po lewej części głowy,zauważyłam też że w miejscu ucisku mam powiększone węzły chłonne...dodatkowo drętwieje mi lewa strona twarzy( nie jest to silne drętwienie ale występuje )... do wszystkich tych objawów dochodzi podejrzanie zaczerwienione gardło,które mimo..

Niedoczynność tarczycy i problemy z oddychaniem

.. ...ostre kłucie a raczej ucisk. I teraz już 3 noc z rzędu znowu się męczę. Dodam,że problemy ze złapaniem głębszego oddechu mam w sumie od paru lat. Ale teraz jest o wiele gorzej. Zaczęły mi garściami wypadać włosy. Ciągle ból, to głowy, nogi , skurcz ręki - wszystko jakimś dziwnym trafem..