Ucisk z tyłu głowy nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 229

.. ...budzę wraca ten dziwny ucisk - napięcie z tyłu głowy : - ( I jak nie myśleć,że może to coś gorszego!!! OK!! JUZ tak nie myślę ...BĘDZIE DOBRZE : - ) Meliskę popijam i kalms 3 x 2 ! Nie mam już tej trzęsawki jak po seronilu chyba przestał w końcu działać!Trzymało mnie ze dwa dni po..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 592

.. ...ciemno przed oczami ucisk z tyłu głowy. I to tak raz na pół roku sie trafiało.A w maju było troche inaczej byłam w pracy i jakos dziwnie sie czułam taka niespokojna no i serce niesamowicie waliło, drętwiały mi ręce i nogi do kolan. Koleżanki wezwały pogotowie a koles od wejścia jeszcze..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 906

.. ...Takie jak: - dziwny ucisk z tyłu głowy( w okolicy kręgosłupa ), - uczucie senności( choć czasami sypiam po 10 godz. ), - czasami nawet poleci mi krew z nosa, - jestem jakiś nerwowy, - na początku miałem duszności i zawroty głowy, Najbardziej nęka mnie ucisk z tyłu głowy( tak jakby mi coś..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 25

.. ...pulsowanie za uszami, ucisk z tyłu głowy ( szczególnie z prawej strony ) i czuję jakbym miał na szyi i głowie mocno naciągniętą skórę. Mam lęki, cały czas boję się, że jestem ciężko chory: rak, tętniaki i inne ciężkie schorzenia spędzają mi sen z powiek. Nie mam raczej problemów z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 43

.. ...mrowienie z tyłu głowy i natrętne myśli. Bartek sory,ale czy ty wiesz wogole o czym mowisz,widocznie nie masz pojecia co to za choroba.To co opisuiesz nie wiaze sie jeszcze z nerwica.Zastanow sie co piszesz...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 168

.. ...ciężką głowę i takie uciski z tyłu, ktore sprawiaja ze czuje sie jakby swiat ktory mnie otacza nie byl rzeczywisty. Pojawiły sie też problemy z żołądkiem, czeste bole głowy, zbyt częste. Nie byłam jeszcze u lekarza. Ale wybieram się, bo tydzien temu zemdlałam w tramwaju. Możecie coś..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 177

.. ...Witam! Mam potworne uciski jak nie z tyłu głowy to z góry głowy:( bardzo sie martwie i już mysle o najgorszym zrobilam wyniki , wszystko ok u 2 lekarzy już byłam prosze pomóżcie:( Hej Ann, tak - to oczekiwanie na badanie i wyniki rezonansu to straszny czas; ale trzeba cały czas myśleć,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 51

.. ...kończyn, bóle kręgosłupa, ucisk z tyłu głowy, ciągła seność, brak ochoty na wszstko, zabużenia równowagi, ciagłe bóle brzucha itp. ). Postanowiłem że udam się do kardiologa którego tak wszyscy wychwalają i on jako pierwszy wiedział co mi jest. Obejrzał moje badania po czym powiedział..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 265

.. ...drżą mi ręce , czuję ucisk z tyłu głowy, jestem mocno zdenerwowany.Sam nie wiem dlaczego? Doszedłem dzisiaj do wniosku, że jestem strasznie niecierpliwy i wszystko chciałbym zrobić, kupić, załatwić już teraz. Wiem,że nie można tego wszystkiego zrobić * natychmiast * ale mimo to trudno..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 2

.. ...pokojem. Mam uczucie ucisku z tyłu głowy, przy zwykłym chodzeniu nie czuje równowagi. Czasami mam zawroty głowy. Moje serce zupełnie nie bije normalnie. Prosze o pomoc. to sa typowe objawy nerwicy udaj sie do psychologa. Marta,chce Ci pomoc poznac przyczyny Twoich dolegliwosci i sposoby..

Hydroxyzinum na nerwice? - Str. 2

.. ...myślałam, że umieram: ucisk ( jakby ktoś na mnie usiadł ) w klatce piersiowej, tętno 105, ból z tyłu głowy - zawroty, nie mogłam ustać na nogach, mdłości, biegunka, przyśpieszony oddech - nie mogłam złapać tchu i w końcu drgawki. Wezwałam pogotowie odmówili przyjazdu, dali mi nr Tel. do..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 16

.. ...gorąca,pocenie sie,ciagle czuje ucisk z tyłu głowy mam wrazenie ze * odpływam * ,nie mam apetytu mam duze cisnienie i puls ostatnio było 160/90 puls 105 no i oczywiście do tego wszystkiego dochodzi lęk o własne życie.Raz byłam na pogotowi lekarz stwierdził u mnie migrene ale mnie to nie..

Czy uczucie ciśnienia w głowie i w oczach to objaw nerwicy?

.. ...towarzyszy temu taki ucisk tyłu głowy, tak jak by mi drętwaiała ta część. Zamulenie i brak sił.. Nerwica. Myślałam, że mam coś z głową, jednak pani neurolog która ogladala moje wyniki badań TK głowy stwierdziła, że jest tam na całe szczeście czyściutko : ) ( nie wiem, w jakim sensie to..

Czy to może być nerwica?

.. ...głowie. Pojawił się silny ucisk na karku i z tyłu głowy. Położyłam się i zadzwoniłam do przyjaciółki czy jej brat mógłby mnie zawieźć do lekarza. Tam się rozkleiłam, tak się bałam. Dostałam skierowanie do szpitala. Zadzwoniłam do mamy, ta się zwolniła z pracy i pojechała ze mną. Leżałam..