Uciskający ból głowy

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 20

.. ...czuje sie jak wrak silne uciskające bóle pleców i klatki piersiowej do tego te uczucie braku miejsca w środku. Pracuje na komputerze, ale nawet to jest dla mnie trudne bo nie mogę sie skoncentrować. Chciałem się zapytać czy występują u ciebie lub występowały bóle głowy z takim uczuciem..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 2

.. ...robią się sztywne i uciskają na nerwy ( w kręgosłupie tudzież inne ) i dlatego boli głowa, żebra i czego tam jeszcze dusza zapragnie, dlatego ograniczona sprawność ruchowa a nawet dysfunkcje narządów wewnętrznych. Picie * kawki * - odwadnia organizm, a tym samym spowania lub..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 135

.. ...mięśnie sztywnieją i uciskają na nerwy ( co odczuwamy jako promieniujący ból ) i naczynia krwionośne ( co skutkuje niedokrwieniem mięśni i zawrotami głowy ). Dlatego to, co próbuje się diagnozować jako objawy nerwicy, często można leczyć masażem leczniczym. Mam masażystę który setki..

Mocny ból głowy i dętwienie lewej strony ciała

.. ...kręgi są niestabilne i uciskają na nerwy ... różnie to tłumaczyli, ale cieszyłabym sie, gdyby ta ósemka rozwiązała ten problem : ) okaże się w najbliższym czasie : ) To objawy typowo migrenowe. to lekki paraliz, do neurologa idz Wg.mnie to atak migreny!Miałam to samo,okropny..

Dziwne osłabienia, brak pola widzenia i ból głowy

.. ...noszę także getry które uciskają nogi a słyszałem że to jest istotne jeśli chodzi o problemy krążenia czy coś takiego... Ale nie wiem czy to jest tak istotne. Ja też radzę pójście do lekarza - internista, neurolog. No i martwi mnie i smuci, że rodzice troche lekceważą sprawę...

Różne przewlekłe dolegliwości

.. ...2009 dziwny punktowy uciskający ból głowy zlokalizowany z tyłu lub na czubku po lewej stronie, lekki. Maj 2009 wracają lekkie bóle stawów w dłoniach lub bolą dłonie z przewagą lewej. Nie wiem co mam z tym robić, traktować każdy objaw osobno czy razem. Dolegliwości które mam na chwile..