Uciskanie w klatce piersiowej

Nerwica - czy na pewno? - Str. 156

.. ...codziennie..z nasilającym się uciskaniem wieczorną porą. Witam wszystkich, jestem tutaj nowa, ale mam takie same objawy jak wy. Mam 23 lata i od dwoch miesiecy mecze sie dokladnie z: kolataniem serca, bolami i zawrotami glowy ( bole szczegolnie w skroniach i z tylu glowy ), bolem za..

Nerwica i świąd nog - Str. 2

.. ...jakby takie palenie i uciskanie w klatce piersiowej????? chodzi ci o uczucie gorąca ja to mam identycznie jak ty piszesz gorąco jakby niewiadomo ognisko jakies ktos palil a do teg ucisk jeszcze taki ucisk jakby na zebra i ponizej w okolicy zoloadka czasem to niewiem od czego to moze byc..

Bóle i zawroty głowy, wypadanie włosów, osłabienie i brak koncentracji

.. ...także duszności i czuję uciskanie w klatce piersiowej. Ciągle jestem zdekoncentrowana.. Bardzo niepokoją mnie te objawy. Wiem, że muszę iść do lekarza, ale czy macie pomysły z jakiej przyczyny te objawy mogą występować? Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam. To może być tarczyca,..

Ból pod mostkiem i wrażenie uciskania klatki piersiowej

.. Witam wszystkich, od jakiegos czasu co kilka dni mam cos takiego : jeśli wyjdę na jakiś dłuższy spacer to po 20 minutach zaczyna bolec mnie brzuch w okolicy dolnych żeber, pod mostkiem oraz lekko poniżej. nie jest to ból ostry tylko taki * mdły * ale długotrwały..z początku wydawało mi sie, że to po..