Uczucie bicia serca w gardle

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...ciśnienia krwi do głowy, uczucie bicia serca w gardle, zawrot głowy, ciemno w oczach???? Ten stan trwa ok kilku sekund i przechodzi, ale lęk zostaje przez cały dzień. Ten stan powtarza się rzadko, ale dokucza. Co to może byc, czy to nerwica? hej przykromi to powiedziec ale to moze byc..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...oblewanie się potami - uczucie zimna - ataki przyspieszonego bicia serca - bóle i kołatanie serca - uderzenia gorąca do głowy - nudności, brak apetytu - ucisk, * klucha * w gardle - napady duszności - płaczliwość, drażliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucia bycia poza swoim ciałem,..

Uderzenia ciśnienia krwi do mózgu

.. ...krótkotrwały zawrót głowy, uczucie bicia serca w gardle oraz co najgorsze uczucie uderzena ciśnienia do głowy. Nie dzieje się to po wysilku fizycznym.Czasami po schyleniu się i szybkim wstaniu, czasami gdy siedzę, róznie i w róznych sytuacjach. EKG jest prawidłowe. Czy to stres?, czy to..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej? - Str. 3

.. ...bok no i znowu dziwne uczucie * stawania serca w gardle * chwila jakby bez bicia serca, a pozniej natłok uderzeń, potrwało to chwilę no i normalny rytm...wystraszyłam się, do tego doszło ciągłe uczucie kołatania serca, nawet dziś je czuję, takie dudnienie...wezwałam którgoś razu..

Mocne bicie serca, duszność i nie równe oddychanie

.. ...ty ,czasami mam takie uczucie jak bym miała zamiar umierać,to jest bardzo dziwne uczucie,nie życzę temu nikomu. Słuchajcie, ja ma nawet w tej chwili takie dziwne uczucie bicia serca , jakby się chciało wydostać i czuje je w gardle...to nie miłe uczucie i próbuje się uspokajać i nie..

Ból przełyku

.. ...stronę gardła strasznie to boli. Jak jem coś to mnie nie boli nie mam na wymioty. Proszę pomóżcie. no i zapomniałem wspomnieć że jak mnie tak boli to jest pulsujący ból jakby w rytm bicia serca do lekarza..