Uczucie ciała

Obrzęk płuc

Obrzęk płuc

.. ...duszność ( subiektywne uczucie braku tchu ), często występuje sinica ( zasinienie powłok ciała, warg, języka, śluzówek ); częstym objawem jest kaszel, nadmierna potliwość, obserwuje się przepełnienie żył szyjnych; przymusowa pozycja siedząca ( orthopnoe ) - pacjent siedząc na krześle,..

Toczeń rumieniowaty układowy (SLE)

.. ...Objawy ogólnoustrojowe to uczucie zmęczenia, gorączka, utrata masy ciała. Pozostałe objawy zależą od tego, które układy zostały zaatakowane. Typowe są zmiany skórne na twarzy w postaci rumienia w kształcie motyla. Występuje też nadwrażliwość na światło słoneczne objawiająca się..

TIA  (przemijające ataki niedokrwienne)

TIA (przemijające ataki niedokrwienne)

.. ...najczęstszych objawów są: uczucie drętwienia połowy twarzy lub ciała, przejściowe niedowłady połowicze, afazja ( zaburzenia mowy polegające niemożności zrozumienia sensu wypowiadanych słów - afazja czuciowa, lub wypowiadanie słów bez składu i bez sensu - afazja ruchowa )...

Częstoskurcz - ablacja - Str. 46

.. ...choroby,czyli ciągłe uczucie nadchodzącego ataku a czasami silne skurcze jak zaraz przed atakiem,czasem wystarczy złe ułożenie ciała i występuje skurcz.Podobno gdy ma się WPW to ablacja jest bardzo skuteczna.Tak jak pisałem już wcześniej zabieg wykonywał Dr.Oskar Kowalski w..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 13

.. ...muszę się liczyc z jego uczuciami.Jest mi tak ciężko i teraz tym bardziej się denerwuję. Nie potrafię myśleć o niczym innym.Ale tłumaczę sobie że życie mam jedno i wystarczająco długo bo aż 17 lat żyłam w toksycznym związku.Ja też chcę być choć trochę szczęśliwa.Chciałabym bardzo aby to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 689

.. ...bać. Może to być także uczucie nieobecności, stania obok, jakby wyjścia z ciała, postrzeganie siebie jakby z boku. Miewałem coś takiego i wtedy wydawało mi się jakbym to nie ja ruszał ręką, jakby działo się to automatycznie a ja tak obserwowałem to. Trudno sprecyzować ten stan, ale jest..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 875

.. ...dwa rodzaje doznań: uczucie ciężkości oraz ciepła. Cała metoda opiera się na wywoływaniu u siebie drogą autosugestii właśnie tych dwóch doznań. Całą procedurę można opisać w kilku punktach: Skupienie po kolei na poszczególnych częściach ciała połączone z sugestią odczuwania w nich..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1003

.. ...brak śliny w gardle i uczucie że sie zaraz udusze :( Wydaje mi się że język mam normalny ale przez tą nerwice mam mysli ze puchnie. Mam też uczucie że jak połykam ślinę to wtedy jest problem : tak jakby niechciała się połknąć, jakby tam coś zaległo :( Teraz nigdzie nie ruszam się bez..

Po ablacji - Str. 22

.. ...serca. Trochę dziwne uczucie bo wydaje mi się, że serce na chwilę staje. Kręci się po tym w głowie ale cóż jakoś trzeba żyć i mieć nadzieję, że niedługo przejdzie. Zauważyłem pewną prawidłowość pojawiania się tych „potykań” – pojawiają się w takich postawach..

Niedoczynność tarczycy - Str. 23

.. ...klatce piersiowej mam uczucie pieczenia,cały czas jestem zmęczona i do tego to serce.czasami wali mi jak młot,najbardziej z rana kiedy wstaję martwię się ponieważ mam siódemkę dzieci i 37 lat,a chciała bym jeszcze trochę pożyc.proszę niech ktoś mi coś doradzi i czy ktoś przechodzi te..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 132

.. ...zawroty w glowie,słabość,uczucie omdlewania całego ciała, kołatanie serca czuje je niekiedy na calym ciele...( jest po prosu przerąbane... )walcze z tym też już 4 lata ale z dnia na dzień jest ze mną gorzej teraz miałem wyjazd do niemiec w domu juz dopadły mnie złe myśli strach no i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 158

.. ...najpierw zawroty głowy, uczucie ciężkości ciała, nagłe poczucie ciepła z tyłu głowy i pulsowania w tej samej części głowy, a także lekki ból przy poruszaniu głową no i na koniec osłabnięcie mięśni bez utraty przytomności no i 3 tygodnie w szpitalu wszystkie badania wychodzą wręcz palce..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 171

.. ...przez duchy.To takie uczucie dziwne zawrotu głowy i takiego mimowolnego ruchu ciała . Głowa ciężka jak głaz . Odechciewa mi się wszytskiego jak mnie to przyatakuje a mozesz cos wiecej napisac co to takiego ta tężyczka i to psycholog stwierdził a czy jakies leki kazał ci przyjmowac/?wogle..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 176

.. ...tym często dopada mnie uczucie jakbym był lekko pijany, może nie nawet zawroty głowy, ale uczucie bycia pijanym. A słowo - trzeźwy chodzę ; ). Ale najgorsze ( bo niewyjaśnione, trudne do opisania, wcześniej nigdy niespotykane ) są jakby lekkie zaburzenia w odczuwaniu własnego ciała - tak..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe? - Str. 2

.. ...nerwicy ( kołatanie serca, uczucie lęku jakby obawa przed śmiercią, uczucie ogromnego ciezaru na klatce piersiowej, wrazenie zawału serca, mroczki, osłabienie, wymioty, uderzenia gorąca potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i..

WPW a ablacja - Str. 6

.. ...elektrody, igły,itp ) - uczucie nie należy do przyjemnych, ale najgorsze dopiero przede mną. Po wprowadzeniu każdej z koszulek pojawiało się u mnie silne, bolesne ściskanie w klatce piersiowej, które jest odpowiedzią organizmu na ciała obce w naczyniach i sercu - da się wytrzymać, choć w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 8

.. ...zaglądam. Ja też miewałam uczucie ciała obcego w gardle, to normalne przy nerwicy, dodatkowo ciągle pokasływałam lub chrząkałam, śmieszne ale prawdziwe!!!No i ziewanie, w sytuacjach stresowych ciągle ziewałam. Dziś odniosłam sukces, na wywiadówce u córki raz ziewnęłam i ani razu nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...i po prawej stronie. Uczucie stania w gardle ciała obcego też czasami odczuwam. Mam tego dosc... lekarze stwierdzają nerwice i dziwią się czym człowiek tak młody może się tak denerwowac...ale przecież to nie są nerwy , a bardziej lęk strach przed różnymi sytuacjami...a najgorsze jak..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 283

.. ...nóg i miałam straszne uczucie senności. A że dodatkowo tez jestem niskociśnieniowcem to nie chciałam się zgodzić jeszcze na hydroksyzynę. NA ulotkach nie ma nic takiego że nie można tych leków łączyć. Niby ona nie obniża ciśnienia, ale ja bałąbym się tak miksować. Wogóle to mam też lęk..

drganie ciała

.. ...objawia się to wielokrotnie najczęściej gdy myślą lub mają kontakt fizyczny z partnerka, którą darzą uczuciem emocjonalnym( Miłością ).Ciało wtedy się rozkurcza a komórki naprężają co powoduje wywołanie fal...

Nerwica - artykuł

.. ...wszystkim dojmujące uczucie smutku, niezadowolenia i ciągły pesymizm oraz brak wiary we własne możliwości. Dolegliwościom tym towarzyszy też nieustanne niezadowolenie ze wszystkiego, rozdrażnienie, spadek masy ciała. Częste są też problemy ze snem. Nerwica psychasteniczna ( neurastenia,..

Dodatkowe skurcze komorowe - przyczyny, leczenie, prognozy

.. ...zawroty głowy, ból głowy, uczucie odpływania( jakby tracenie swiadomości ), telepanie wewnątrz całego ciała, dreszcze? DO Alicji ja mam potas 3,19 i biorę kalipoz 1 x dziennie. niemam zielonego pojęcia czym mogę sobie wypłukiwac potas będę wdzięczna Alu jak mi podpowiesz pozdrawiam..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać

.. ...doszlo jeszcze u mnie uczucie mrowienia, jakby mi sie krew gotowala. Mam to dzisiaj caly dzien i w sumie nie wiem od czego to zalezy. Ale straszne uczucie. No ja mam też takie same objawy i cieszę się, że jest ktoś jeszcze taki kto przechodzi to samo troche mi ulżyło po przeczytaniu tego..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...jak bym była pijana i uczucie dziwnych nóg po wysiłku fizycznym nogi trzęsą mi sie jak galareta było tak że noga głowa ręka podskakiwały same do góry podczas spania czasami palce same się ruszały oczom niewierzyłam najgorsze są wariujace mieśnie cholera 24 na dobe i one nie dają mi..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...wy wszyscy znacie to uczucie lęku i paniki gośiu ty jak ja myślę też o innych osobach z tego forum piszą a potem milkną może im się polepszyło i mają to gdzieś normalka jeśli tak jest mogliby podpowiedzieć jak doszli do tego sylwia z forum wydaje mi się że cierpi i nie może się pozbierać..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...uspokojił nie było to miłe uczucie my mamy raczej te same objawy u mnie jak u ciebie drga oko nogi ręce a i nawet w plecach właściwie to całe ciało raz tu raz tam czy u ciebie w kciuku te pulsowanie szło ci do palca i widziałas jak delikatnie się ruszał jakby pulsował powieka mi się..

Ucisk, gula w gardle - Str. 9

.. ...częstego picia płynów. Uczucie zalegania ciała obcego bywa tak przykre, że pacjenci podejrzewają raka i stają się hipochondrykami... * Jakby ktoś chciał poczytać więcej, to: http://resmedica.pl/zdlekarz398.html - artykuł Bóle w gardle. Opowiem całą moją historię... Zaczęło się to w..

Kłucie w różnych miejscach ciała

.. ...dziwnie cholernie niemiłe uczuci wczoraj mnie tak mocno chyciło ze poczułem jakby mnie ktos prondem poraził zupełnie tak jakby mi serce nachwile staneło zrobiło mi sie dziwnie przed oczami poszedłem zmierzyc cisnienie 150/100 dzis znowu od rana dziwne bule. Dodam ze lecze sie na cholera..

Kłucie w różnych miejscach ciała - Str. 2

.. ...egocencentryzm, płytkość uczuciowa, lęk przed bliskością itd. Pojedyncze takie cechy nie stanowią patologii, ale predysponują, zwłaszcza gdy występują w określonych konfiguracjach, do wystąpienia konfliktów wewnętrznych powodujących nerwicę. Osoby z zaburzeniami nerwicowymi cechuje:..

Co się dzieje? nerwica czy coś innego?

.. ...pojawia się takie dziwne uczucie, strach i juz wiem, że za kilka sekund mi się zacznie. Czuję jakby zdrętwienie ciała, pojawai się nagle, jak sobie leżę na kanapie, czy stoję gdzieś w kuchni. Gdy ten atak się zaczyna, serducho wali mi chyba z 200 uderzeń na minutę, wiem, że skacze mi..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała

.. ...głowy suchosc w ustachu, uczucie oslabienia a wreczcz omdlenia, dretwienie lewej gornej konczyny, poca mi sie rece i stopy i sa zimne. proszepomozcie czy to jakas powazna choroba? czy to nerwica? czy ktos to moze miał?a i jestem ciagle zmeczona i bym ciagle mogła spac Witam mierzyłaś..

Nadciśnienie i drżenie lewej strony ciała

.. ...noga do kolana,to jest uczucie jakby pusowało w żyłach lub mięśniach,a jak siedzię spokojnie,to ustępuje,a jak się poruszę lub przejdę po mieszkaniu i usiąde,to znawu zaczyna pusować.Jak się kładę spać,to jeszcze tyka,a jak już zasnę ,to już nie wiem czy pulsuje,a rano po przebudzeniu..

Problemy w sercem, 17 lat

.. ...strasznie dziwnie. Miałem uczucie ucisku w klatce piersiowej, pociłem się. Gdy już zasypiałem ocknęło mnie nagłe drgnienie całego ciała. I tak 3 razy... w ciągu paru minut. W końcu normalnie zasnąłem. Zlekceważyłem to, jednak miałem kontrolne badania w poradni rodzinnej i po badaniu EKG..

Nerwica serca, czy też może przerost?! - Str. 2

.. ...doszło bardzo silne uczucie silnego gorąca tylko w brzuchu a do tego jeszcze tak jakby potliwość. Gdy przyłożyłem rękę na brzuch ewidentnie czułem jak robi mi sie co raz cieplej ( naprawdę było mi baaardzo gorąco w tej części ciała ), po 5 - 10 sekundach ustało. Od razu położyłem się. Po..

Osłabienie, drętwienie, ból prawej strony ciala

.. ...zapalny... najgorsze jest uczucie odrealnienia tej strony ciała ;| Witam Was - to mogą być sprawy neurologiczne i raczej polecam odwiedziny u lekarza .Dzisiaj własnie z powodu takich objawów mój Ojciec wulądował w szpitalu na oddziale neurologicznym .POZDRAWIAM no i napewno pomogą..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 15

.. ...nerwicy...od kuli w gardle,uczucia pulsowania w calusienkim ciele,bicia serca i wrazenia ze sie zatrzymuje..po dreznia miesni,czasem dretwienia rąk( wszystko wtedy czujhe moge nimi ruszac wiec jasne ze to nerwy )bo bole w roznych miejscach ciała...bywa ze płacze bo mam w sobie tyle..

Jaki lekarz? zanim wątroba mi wysiądzie od leków przeciwbólowych

.. ...pulsuje, czasem mam uczucie utraty równowagi, tzn. stoję prosto, nie zataczam się tylko czuję jabym pływał... trwa to tyle samo czasu co rozmazanie widzenia lub sekunde dłużej - kilka razy zdarzyło sie ze bez bólu nagle poczułem ucisk i rozjechała się wizja : ) no a potem dopiero sobie..

Ból krzyża

.. ...krzyż po środku. było to uczucie kłucia. Mialęm problemy ze wstaniem z łóżka, schylaniem się. ból był dość intensywny i nie promieniował, przynajmniej nie na inne partie ciała, głównie czułem go w okolicach krzyża. Po około 4 dniach wszystko minęło, pracowałem ale oszczędzając się...

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 862

.. ...straszne skurcze to takie uczucie jakby ktoś odrywał ci kawał ciała tylko od środka i strasznie ściska niemożna oddychać ani sie poruszać.Miałam wtedy różne badania robione i wyszło że wszystko jest ok to są nerwobóle ja juz teraz tego nie mam bo brałam tabletki na serce ,ale mam..

Zła tolerancja wysiłku - powód - małe serce?

.. ...wysiłku są u mnie - uczucie zimna,słabe krążenie ( głównie twarzy,a po czasie i innych części ciała ),uczucie silnego zmęczenia,braku koncentracji. Jak sądzicie,przyczyną tego wszystkiego może być to,że moje małe serce nie wydala zaopatrywać całego ciała w krew? Czy można coś zrobić w..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...zaczynała powoli rosnąć ) uczucie potwornego gorąca, potem zimne poty i totalne osłabienie pojawiły się z 8 lat temu. Przeleciałam przez wszystkich lekarzy, którzy rozkładali ręce, gdyż wszystkie badania wychodziły mi w normie. W końcu trafiłam do neurologa, który stwierdził ( przebadał..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia, zawroty głowy, ciągłe zmęczenie i brak sił, oblewanie się potami, uczucie zimna, uderzenia gorąca do głowy i wiele innych... Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz..

Bardzo wysokie tętno o 13 latki! nawet 150

.. ...dość słabym ciśnieniu, uczucie duszności, słabnięcia, ból głowy i drgania ciała przy tym mam... może córka choruje na to samo...myślę że to nie problem anoreksji ja mam 172 cm wzrostu i ważę 50 kg... myślę że warto byłoby porozmawiać z córką czy nigdy wcześniej nie odczuwała tak..

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca - Str. 2

.. ...powiedz mi, miewasz uczucie duszności i brak złapania oddechu? i w którą stronę promieniują Twoje bóle? ramiona? które części ciała? pozdrawiam Nie, nie przypominam sobie zebym tak mial na szczescie. Bol promieniuje zwykle do lewej reki albo do srodka klatki piersiowej ( najbardziej..

Paraliż ciała podczas seksu

.. ...podobnego. to było takie uczucie jakby mnie orgazm zlapał i nie chciał puścić : ), zdrętwiały mi stopy i twarz, a ręce to mi dosłownie powykręcało, chcialam je strzepać, rozruszac je. czółam się jakbym machała kukutami. strasznie napiete mięśnie. myślalam że mi już to nie przejdzie. ale..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...ciała, bóli stawowych i uczucia zmęczenia są właśnie objawami tej choroby. Nie jestem lekarzem i nie chcę żebyś sugerował się tym co napisałam. Chciałam tylko przekonać Cię żebyś poszukał lekarza odpowiedzialnego. który potraktuje Cię poważnie i do końca rozwieje wszelkie wątpliwości...

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...ciala i kolatanie serca uczucie omdlenia.Borykalam sie z tym jakies 5lat Kiedy zaszlam w ciaze wszystko jak by ucichło do czasu..bo mineło 5,5roku i teraz wrocilo ze zdwojona moca.Jestem osobą nerwową czesto mam zmienne nastroje,nie lubie przebywac tam gdzie jest duzo ludzi..i..

Nerwica i świąd nog

.. ...ciągłu brak humoru i uczucie sennosci......dodam ,ze mam nadcisnienie tętnicze. Do tego od pewnego czasu doszedł mi świąd ciała strasznie swedzi mnie na zmiane głowa i plecy ;( Ogolnie bardzo nie przyjemna dolegliwosc juz w wakcje miałem świąd nog ale wtedy wychodziły mi jakies..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 25

.. ...teraz znów mam dziwne uczucie flegmy w przełyku ,przez co nie dam rady jeść. Mogę jeść chwile po przebudzeniu...dziwna sprawa,martwi mnie to okropnie. Chciałabym już normalnie funkcjonować!!! Myslicie że da się wyleczyć z agorafobii ? objawy mam mniejsze coprawda,ale tak jak pisałam..

Dziwne uczucie w klatce piersiowej, nerwica czy inne problemy?

.. ...opisać... może coś pomiędzy uczuciem że chciałabym złapać worek który okazuje się pusty, a uczuciem jakby serce zatrzymało mi się na momencik dłużej niż jest to normalnie i ruszało z jednym mocnym uderzeniem. Dodatkowo mam na chwilę obecną problem z gazami w żołądku i nie wiem czemu..

Jak złącza się mostek po operacji serca?

.. ...zagojeniu się rany. Uczucie naciągania lub konieczności rozprostowania czegoś przy pochylaniu się najpewniej są subiektywne - po prostu czujesz ciagnięcie tworzącej sie blizny, która nie jest jeszcze elastyczna, nie pochodzi ono raczej od ciała obcego. Gdyby drut się rozpętlił lub szwy..

Podejrzewam nerwicę po przeczytaniu wątków tego forum

.. ...Mrowienie, drapanie uczucie obecego ciała w krtani, potem te objawy ustąpiły i zaczęły się bóle zamostkowe, duszące - myślałam że to serce lub płuca. Czułam się koszmarnie i w końcu zabrała mnie karetka. W szpitalu zrobiono mi 2 razy EKG serca i rentgen płuc oba badania bez zarzutów (..

Objawy nerwicy serca (i innych)

.. ...zostaje odwrócona. 3 )Uczucie kuli w gardle oraz ściskania, niemożność przełknięcia jakiegoś „ciała obcego”, dławienie w gardle i jakby pulsowanie gardła z rytmem serca ( serce wtedy mocno kołata ). 4 )Nieznośne duszności i niemożność wzięcia pełnego oddechu. 5..

Ataki paniki nasilaja sie,,,,,,,,,

.. ...przeraźliwy spokój ,że miałam uczucie jakby zaraz moja dusza miała się odłączyć od mojego ciała.Nie potrawie opisać tego uczucia ,ale to było okropne.Później dostałam drgawek i nie mogłam przestać się telepać mimo ,że chciałam.To mnie jeszcze bardziej przeraziło bo nie wiedziałam co się..

Niedoczynnosc tarczycy

.. ...brak koncentracji, senność, uczucie zimna, podwyższona temperatura do 37, problemy z nabraniem masy ciała.. okazało się, że mam niedoczynność tarczycy także radzę, jak już wspomniano powyżej zrobić TSH...

Przestałem brać leki Bisocard 5 , Inhibace 5 i inne czy wrócić do leków

.. ...bóle w klatce, dziwne uczucie czegoś w gardle , i straszne pocenie całego ciała , cholerny pisk szum w głowie i bóle głowy wiecznie jestem zmęczony a leki przestałem brać - problemy i brak zainteresowania sexem po odłożeniu leków ok ale zaczyna wszystko się gotować we mnie. dodatkowo Dna..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła - Str. 2

.. ...mrowienia na głowie. Uczucie ciała obcego w gardle. Problemy z przełykaniem. Zyć się odechciewa :( mam podobne objawy, co pewien czas powtarzające się - ja mam zapalenie nerwu trójdzielnego twarzy mam ten sam problem boli mnie glowa w uszach piszczy kark sztywnieje boli kregoslup..

Przedawkowanie Bisocard

.. ...uczucie! Oczywiście znalazłam się na izbie przyjęć pod monitorem. Przy tak niskiej wadze ciała ilość leku przypadająca na 1 kg masy ciała jest znaczna więc należy uważać szczególnie podwójnie! Pozdrawiam..

Lęk jest naszym przyjacielem - Str. 6

.. ...się na sobie,na swoich uczuciach,odczuciach,potrzebach - zresztą uważam że jestem egoistka i ten egoizm przysparza mi wiele problemów w sferze w związku z mężem jak i ze swoim dzieckiem.Bardzo chciałabym * wyjść poza siebie * a nie żyć tylko w swoim egoistycznym świecie pełnym myśli o..

Waga ciała a tętno

.. ...wyregulować. Może być to też coś poważniejszego ale nie musi. Uczucie krwi w gardle? Hm może masz refluks? A może nic nie masz i Ci się tylko wydaje? Nie da się przez sieć postawić diagnozy. Zdrówka życzę!..

Ból w lewej stronie klatki piersowiej, wybrzuszenie

.. ...początku towarzyszyły temu uczucia rozlewającego się zimna/ciepła oraz dziwne mrowienie. Nie pomagały na niego żadne maści ani leki przeciwbólowe. W pewnym momencie brałem domięsniowo ketanol 2x dziennie z mizernym efektem. Zauważyłem że w * epicentrum * jest wybrzuszenie ewidentnie..

Dziwne bicie serca , ruch ciała ??

.. ...ostatnio mam takie dziwne uczucie tak jakbym czul worek ktory lata i cale cialo mi razem z biciem serca sie rusza tylko klatka pale papierosy mial ktos tak kiedys ?? mialem robione EKG pol roku temu i nic nie bylo co myslicie ?? To samo co ty, wiesz z tym workiem. rychu napisz do mnie na..