Uczucie ciepła w klatce piersiowej

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1196

.. ...nim towarzyszylo dlugo uczucie ciepla dziwnego w klatce piersiowej i lekkie zawroty ale przeszlo ; - ). To byl mu 1 dzien w pracy z tym lekiem wiec balam sie jak moj organizm zareaguje. Mam pytanie czy Wy tez macie takie ojawy nerwicy ze jak polykacie sline czy jedzie pijecie to az Was..

Uczucie gorąca na klatce piersiowej może być objawem nerwicy?

.. Czy uczucie gorąca na klatce piersiowej może być również objawem nerwicy?? Cierpie na nia juz 2.5 roku,ale do tej pory nie mialam takich dylematów.Gniecenie,uczucie ciezkosci na klatce piersiowej i gorąc - ciepło?? Witaj, poczytaj inne posty na tym forum, prawie wszyscy mają pieczenie i gniecenie w klatce..

Dziwny ból po prawej stronie klatki piersiowej

.. ...ból z towarzyszącym uczuciem ciepła.Miałam robione prześwietlenie płuc i wyszło bez zmian.W styczniu miałam takze robione badanie ukg serca,ale wtedy jeszcze nie miałam takich dolegliwości jak teraz.Towarzyszy mi od dłuższego czasu lęk,że coś mi sie stanie i nie umie tego..

Proszę o POMOC i rady

.. ...czasu mam takie * dziwne uczucie w głowie * zawroty głowy , dretwienie twarzy , zatkane uszy , częste dretwienie kończyn , * boli mnie serce * z boku z tylu i z przodu klatki piersiowej cieplo uderza mi glowy i robie sie czerwony , sawet jesli chce z kims porozmawiac i popatrzec na niego..