Uczucie ciężaru w klatce piersiowej

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...duszność ( subiektywne uczucie braku tchu ) i uczucie ciężaru na klatce piersiowej. Zawałowi często towarzyszy znaczne osłabienie, które może prowadzić do zasłabnięcia i utraty przytomności. Większość chorych odczuwają silny lęk i są zlani zimnym potem. Ciśnienie tętnicze krwi może być..

Nieznana przyczyna duszności

.. ...powietrza ) a także uczucie ciężaru w klatce piersiowej. Byłem w szpitalu gdzie zrobili mi dwukrotnie ekg, morfologię, erytro - cośtam i rentgen klatki piersiowej, mierzyli też chyba z pięć razy ciśnienie... nic nie wykryli. Uznali że przyczyną może być stres, ale nie podoba mi się ta..

Życie w ciągłym strachu

.. ...Towarzyszy temu paskudne uczucie ciężaru na klatce piersiowej w okolicy mostka, płytki, szybki oddech oraz nagła potrzeba wypróżnienia - zazwyczaj jest to biegunka. Kilkukrotnie lądowałem z takimi objawami na izbie przyjęć - standardowa pomoc polegała na wykonaniu EKG, które było dobre,..

Bóle, pieczenie i uczucie zgagi w okolicy płuc

.. ...tutaj wymieniłam oraz uczucie kłucia serca bardzo częste oraz uczucie ciężaru w płucach. To wszystko moje objawy, które jednak rzadko występują razem. To jeśli chodzi o klatkę piersiową. Bo mam do tego od ponad pół roku codzienne bóle głowy. Nawet nie pamiętam już kiedy ostatnio..

Holer EKG intepretacja - Str. 2

.. ...i ściskanie w mostku na przyklad gdy wchodzę pod górę? Lekarz zasugerował, że to może od żołądka. Nigdy mnie brzuch nie boli w sumie. Takich problemów na 100000% nie mam, nie odczuwam i bardzo dobrze...

Holter - wyniki

.. ...stresu oraz częstym uczuciu ciężaru na klatce piersiowej, więc lekarz zalecił holter. Ale po tym badaniu chyba zaczął wątpić w wiarygodność moich dolegliwości. Szukałam już chyba wszystkich możliwych przyczyn tego bólu, ale nic nie znalazłam, a szmery serca, ciągle od ponad dwóch lat są..