Uczucie ciężkości na

Mrowienie w nogach

Mrowienie w nogach

.. ...charakterystyczne jest uczucie ciężkości nóg , ustępujące po nocnym odpoczynku lub obrzęki nóg, dla niedokrwienia tętniczego z kolei - chromanie przestankowe. Określenie mrowienie jest jednak bardzo subiektywne, stąd nie należy, bez badania, wykluczać tych dwóch chorób. Kolejną grupą..

Obrzęk nóg

Obrzęk nóg

.. ...). Dodatkowo dochodzi uczucie ciężkości nóg, często mrowienia, bóle. Ulgę przynosi odpoczynek w pozycji leżącej, najlepiej z lekko uniesionymi nogami. Obrzęk w tej chorobie wynika z niewydolności zastawek żylnych i zaleganiu krwi w kończynach dolnych. W przypadku prawokomorowej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 599

.. ...bóle i zawroty głowy, uczucie ciężkości w głowie, uczucia gorąca, bóle oczu, bóle kręgosłupa, bóle imitujące bóle serca, kołatania, duszności, lęki - to wszystko są standardowe pozycje repertuaru nerwicowego. ALE można stwierdzić to DOPIERO po wykluczeniu: 1. chorób kręgosłupa (..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 875

.. ...dwa rodzaje doznań: uczucie ciężkości oraz ciepła. Cała metoda opiera się na wywoływaniu u siebie drogą autosugestii właśnie tych dwóch doznań. Całą procedurę można opisać w kilku punktach: Skupienie po kolei na poszczególnych częściach ciała połączone z sugestią odczuwania w nich..

Częstoskórcz napadowy a ciąża i poród

.. ...jak się zdenerwuję i uczucie ciężkości tak jak by ktoś połażył mi dłoń pod piersią. Proszę jeśli są kobiety które przeszły ciąże i poród z częstoskurczem o kontakt. Nie wiem jaką decyzję podjąć to juz jest moją obsesją boję sie zajść w ciąże i boję sie ablacji. Proszę o kontakt. Ablacja..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 158

.. ...najpierw zawroty głowy, uczucie ciężkości ciała, nagłe poczucie ciepła z tyłu głowy i pulsowania w tej samej części głowy, a także lekki ból przy poruszaniu głową no i na koniec osłabnięcie mięśni bez utraty przytomności no i 3 tygodnie w szpitalu wszystkie badania wychodzą wręcz palce..

Dziwny ból ręki i uczucie ciężkości w palcach

.. ...takie dziwne rwanie i uczucie cięzkowści w palcach - takie drętwienie. Czesc ja mam 27 lat i dziwne leki np. boje sie ze zachoruje na jakas nieuleczalna chorobe np. na raka albo moja corka albo maz albo wogole ze cos zlego sie wydarzy n.teraz od jakiegos czasu boli mnie lewa reka taki..

Dodatkowe skurcze - Str. 204

.. ...przynajmniej ja tak reaguje uczucie ciężkości,bóle promieniujace do ręki Moga to być też objawy jakie daje wada serca.Najlepiej wszelkie wątpliwości rozwiąz z lekarzem.Będzie dobrze ja przeżyłam też dasz rade : )Dużo spokoju dobrze wpłynie na ciebie i maluszka Witam Kochani. Nie będę się..

Dyskomfort w kaltce piersiowej

.. ...jakiś czas mam dziwne uczucie w klatce piersiowej. Uprawiam dość dużo sportu. Ból nie jest ostry lecz uciążliwy ( jakby pieczenie, ciężkość ). Ciężko go zlokalizować.Występuje lekkie dławienie w gardle, wydaje mi sie ze lekkie podwyższenie tętna, ogólnie ból występuje w różnych miejscach..

Nerwica serca, czy też może przerost?!

.. ...piersiowej po lewej stronie - Uczucie ciężkości w mostku - Bóle - kłucie w karku - Ogólne osłabienie - Kłucie w przedniej całej przedniej części szyi, jak by takie drobne igiełki, ale to tylko czasami - Gdy wdycham mocniej powietrze kuje mnie po lewej stronie klatki piersiowej - Czuje,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 625

.. ...picie.Albo ( jeżeli nie mam uczucia ciężkości nóg i rąk - taka jakby ociężałość,niemoc,niewład ) zająć się czymś. Z koleii tak jak opisujesz nagłe bicie serca,łomotanie takie,oblewanie potem itd. itp. mam niespodziewanie,zazwyczaj jak jestem spokojna,wyluzowana,zadowolona,kiedy zaplanuje..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1115

.. ...ból między łopatkami uczucie napiętych mięśni szyji, ramion i pleców i przez to dziwny ból, taki ucisk jakby, a i jeszcze to dziwne uczucie ciężkości jakbym miała zapać się w ziemię. Błagam napiszcie, czy ktoś z Was tak miał. Ja już od kilku dni się z tym męczę. Psycholog powiedziała, że..

Nerwica w ciąży - Str. 6

.. ...forte najlepiej. W razie uczucia duszności czy ciężkości w klatce piersiowej to validol lub mentowal ( to kropelki takie jak tabl validolu ). Pozdrawiam Dzięki bardzo, napewno cos dziś kupię, bo inaczej nie pociągnę w takim stanie hej matiiagi !!! z cisnieniem ok narazie odpukac w..

Ból serca, stres czy coś innego?

.. ...w okolicach serca, i uczucie ciężkości ( jakbym miała w okolicy serca i splotu kilka kamieni ), do tego ciężko mi się oddycha, i czasem lekko drętwieje mi lewa ręka. Udałam się z tym do przychodni gdzie zrobili mi ekg. Moja pani doktor powiedziała że mam szeroką arytmię i trzeba zrobić..

Silny ból kolana

.. ...bóle w prawym kolanie, uczucie ciężkości nogi lub * gniecenie * w owym kolanie. 2 tygodnie temu kolano bardzo mnie zakuło i od tamtej pory boli gdy chodzę, wchodzę lub schodzę po schodach. Ból jest umiejscowiony po lewej stronie kolana, natomiast po prawej wyskoczyła mi jakaś dziwna..

Amfetamina w dużej ilości i proboblemy z sercem

.. ...zażycia tej chemii czyli Uczucie ciężkości w mostku( czasem lekkie duszności ) i troszkę słabsza wydolność fizyczna co to może znaczyć?Cy coś mogło się wydarzyć strasznie nie korzystnego w sercu? przed użyciem amfetaminy też miałem problemy z sercem ale po zrobieniu Echo serca i ekg..

Silny ból w klatce w czasie wysiłku, wyniki w normie, co robić?

.. ...kończy się tak samo. Uczucie totalnej ciężkości, wyczerpania, zawroty głowy, i ten ból w okolicach tchawicy. Tętno dopiero teraz wraca do normy, jakieś 20 min po przyjściu ( chociaż wracałam spacerkiem, a nie biegnąc! ). Jestem naprawdę zmartwiona, boję się, że nigdy nikt tego nie..

Żyje w dużym stresie związanym z moim życiem prywatnym

.. ...łaskoczący ucisk, stałe uczucie ciężkości i pełności w klatce piersiowej ( nie w mostku ) przemieszczające się jeżeli chodzi o nasilenie raz w jedną stronę raz w drugą. Czasem bardziej nasilone w jednym miejscu - prowadzący do kłucia. Ogólnie jestem osobą zdrową. Jednak szczegółowe..

Skąd do się bierze?!

.. ...- ból głowy i oczu, uczucie rozpierania jakby coś mnie od środka rozpierało - czuję się jakbym był przeziebiony ale tylko głowa.. - boli mnie czoło coś kłuje mnie z lewej strony czoła w środku - dopada mnie ostra senność i zmęczenie - czasami boli mnie z tyłu głowy - uczucie ciężkości..