Uczucie ciężkości w głowie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 599

.. ...bóle i zawroty głowy, uczucie ciężkości w głowie, uczucia gorąca, bóle oczu, bóle kręgosłupa, bóle imitujące bóle serca, kołatania, duszności, lęki - to wszystko są standardowe pozycje repertuaru nerwicowego. ALE można stwierdzić to DOPIERO po wykluczeniu: 1. chorób kręgosłupa (..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 158

.. ...najpierw zawroty głowy, uczucie ciężkości ciała, nagłe poczucie ciepła z tyłu głowy i pulsowania w tej samej części głowy, a także lekki ból przy poruszaniu głową no i na koniec osłabnięcie mięśni bez utraty przytomności no i 3 tygodnie w szpitalu wszystkie badania wychodzą wręcz palce..

Silny ból w klatce w czasie wysiłku, wyniki w normie, co robić?

.. ...kończy się tak samo. Uczucie totalnej ciężkości, wyczerpania, zawroty głowy, i ten ból w okolicach tchawicy. Tętno dopiero teraz wraca do normy, jakieś 20 min po przyjściu ( chociaż wracałam spacerkiem, a nie biegnąc! ). Jestem naprawdę zmartwiona, boję się, że nigdy nikt tego nie..

Skąd do się bierze?!

.. ...- ból głowy i oczu, uczucie rozpierania jakby coś mnie od środka rozpierało - czuję się jakbym był przeziebiony ale tylko głowa.. - boli mnie czoło coś kłuje mnie z lewej strony czoła w środku - dopada mnie ostra senność i zmęczenie - czasami boli mnie z tyłu głowy - uczucie ciężkości..