Uczucie drętwienia twarzy

TIA  (przemijające ataki niedokrwienne)

TIA (przemijające ataki niedokrwienne)

.. ...najczęstszych objawów są: uczucie drętwienia połowy twarzy lub ciała, przejściowe niedowłady połowicze, afazja ( zaburzenia mowy polegające niemożności zrozumienia sensu wypowiadanych słów - afazja czuciowa, lub wypowiadanie słów bez składu i bez sensu - afazja ruchowa )...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 170

.. ...nie raz obie. Dziwne uczucie. Mogą jeszcze boleć boki tak jakby ktoś kijem przywalił w żebra. Drętwienie twarzy mam czasami. Pozdrawiam Witajcie wszyscy .Chyba mnie dopadnie ten * * gorszy dzień * * W nocy nie mogłam spać a od samego rana kręci mi się w głowie.Najgorsze jest to ,że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...jakby słabe widzenie, uczucie zdrętwienia oczu,uczucie słabości,nogi jak z waty.Czasami robi mi się bardzo gorąco na twarzy a czasami mam niesamowite dreszcze,po ich przejsciu jestem cała mokra.oliwy do ognia dolało to jak przeczytałam,że ludzie tacy jak ja tzn.ze skoliozą i utworzonym..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 228

.. ...nawet się zmuszam - uczucie cięzkjości na klatce piersiowej - drętwienie lewej ręki - drętwienie twarzy - zawroty głowy - słaby wzrok jakby za mgłom potem przechodzi :( - a co dziwne serce bije mi normalnie cisnienie tętnicze 120/80 czasem 13/70 Zawsze podczas nerw biło mi jak szalone a..

Zespół nerwowy i niepokojące objawy

.. ...nawet się zmuszam - uczucie cięzkjości na klatce piersiowej - drętwienie lewej ręki - drętwienie twarzy - zawroty głowy - a co dziwne serce bije mi normalnie cisnienie tętnicze 120/80 czasem 13/70 Zawsze podczas nerw biło mi jak szalone a teraz spokojnie sobie bije tylko robi mi się..

Drętwienie skóry a potem ból

.. ...najpierw pojawia się dziwne uczucie - potem zdrętwienie i ból, który staje się niedowytrzymania jak nie zmienię pozycji jak zmieniam pozycję to te dolegliwości zaczynają ustępować - ale nie zawsze mogę zmienić pozycję np. czasami jak jedę w autobusie czy skm - tam są twarde siedzenia i..

Problemy ze wzrokiem i drętwienie lewej ręki

.. ...idzie wyzej czuje dziwne uczucie w boku i po chwili reka zaczyna ustepowac a przechodzi na twarz dretwieja mi dziąsła język i mam strasznie dziwne uczucie w gardle. Wlasnie przed chwila mi sie to stalo. a teraz mam bol glowy. Nie wiem co ja mam zrobic... prosze o pomoc jakąś rade moj nr..

Drętwienie głowy, twarzy, osłabienie, ogólna nie chęć do wszystkiego

.. ...czasu odczuwam dziwne uczucie w głowie coś jakby dretwienie co za tym idzie ogólne osłabienie i wrażenie jakbym miała zemdleć..Wcześniej podobny problem miałam kiedy miałam problemy z uszami( korek w uchu )ale teraz uszy mam już wyczyszczone. Chciałam jeszcze dodać, że jestem osobą dość..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...kości u nasady nosa, uczucie napinania głowy, twarzy ( jakby obręcz ), uczucie wypełnienia uszu... Byłam u neurologa, laryngologa. Morfologia ok. Hormony tarczycy ok, Miałam usg szyi, rtg kręgosłupa szyjnego, tomografię twarzoczaszki - jest ok, zatoki również. Jeszcze przed tg..

Drętwienie, zaćmienie w głowie

.. ...oddychałam. to dziwne uczucie jak by nerwy po lewej stronie wykręcały mi nogę rękę i twarz krzyczałam z bólu bo był tak silny nie do opisania i strasznie się bałam.Przyjechało pogotowie dostałam zastrzyk,zmierzono ciśnienie,w szpitalu zrobiono mi badania EKG.Lekarz stwierdził że to..

Drętwienia twarzy, głowy, ścisk w głowie...

.. ...głowy, warg, nosa i w tym uczucie osłabienia i ścisku w głowie i czasem szum w uszach...MArtwie się, że to może być coś poważnego..Byłam u lekarza ale powiedział mi wtedy, że mi przejdzie...a ja męcze się z tym już prawie rok z niewelkimi przerwami:( Masakra...Miał ktoś podobne problemy..