Uczucie drżenia

Moklobemid (Mobemid)

.. ...działania sedatywnego, przyjmowanie leku nie ma wiec wpływu na wykonywanie czynności wymagających skupienia uwagi, jak np. jazda samochodem. Mobemid to nazwa handlowa preparatu zawierającego moklobemid...

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...lękowych. Często występuje uczucie kołatania serca ( tachykardia ), wzmożone pocenie się, drżenia, wrażenie braku powietrza ( subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...odzczuwasz pomimo bólu uczucie przeskakiwania w okolicy serca? Myślałam dotąd że to mięśnie ale ostatnio poczułam okropny napadowy chwilowy ból, paniczny lęk i równocześnie uczucie jakby coś przeskoczyło w okolicy serca. Co do drżeń rąk leczę się na tarczycę i polecam wykonać badanie..

Propranolol - Str. 4

.. ...bicie serca ( dziwne uczucie niepokoju ), poza tym przy pominięciu jednej dawki drżenia wracają i są nasilone. Konsultowałam to z neurologiem, ale zlekceważyła moje pytania. Są niekiedy sytuacje, kiedy odstawiam ten lek, ponieważ wiem, że tego dnia napije się alkoholu i wówczas nie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 2

.. ...zacząłem odczuwać silne uczucie cięzkości głowy, drżenie ( bardzo nieprzyjemne i silne )karku, glowy, bóle tyłu głowy. Na dodatek w ostatnim tygodniu na 7 nocy, przespałem normalnie tylko 3!!!!! Jedna cała nieprzespana, a 3 w połowie. Dodam tylko, że nie śpię między innymi dlatego, że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 155

.. ...). Moje objawy to: - uczucie duszności - uczucie ściskania w klatce piersiowej - drżenie rąk - pogorszenie jakości widzenia ( nie mam tak dobrej ostrości ) - ogólny niepokój - czasami lekkie kołatanie serca ( głównie jak coś zjem ) - bóle głowy - utrzymujące się zawroty głowy - czasami..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...napieciwe bóle głowy uczucie ociężałości biegałam od lekarza do lekarza pużniej doszły drżenie rąk kołotanie serca,mdłości biegunki oblewałm się potem .Żadne leki niepomagały do czasu jak zaczełam się leczyc ziołami na poczatku było ciężko ale w obecnej chwili jest super mogę polecic..

Leki na nerwice - Str. 3

.. ...zawsze mogę, Często mam uczucie , że zemdleję nudności, osłabienie, nogi jak z waty , drżenie. Może wiesz coś o tym leku, kiedys miałam takie lekarstwo, które po zażyciu zadziałało po 15 minutach, brałam go jakis czas , bardzo mi pomógł, przestałam go brać i dopiero po kilku latach..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać

.. ...doszlo jeszcze u mnie uczucie mrowienia, jakby mi sie krew gotowala. Mam to dzisiaj caly dzien i w sumie nie wiem od czego to zalezy. Ale straszne uczucie. No ja mam też takie same objawy i cieszę się, że jest ktoś jeszcze taki kto przechodzi to samo troche mi ulżyło po przeczytaniu tego..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...jak bym była pijana i uczucie dziwnych nóg po wysiłku fizycznym nogi trzęsą mi sie jak galareta było tak że noga głowa ręka podskakiwały same do góry podczas spania czasami palce same się ruszały oczom niewierzyłam najgorsze są wariujace mieśnie cholera 24 na dobe i one nie dają mi..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 4

.. ...wy wszyscy znacie to uczucie lęku i paniki gośiu ty jak ja myślę też o innych osobach z tego forum piszą a potem milkną może im się polepszyło i mają to gdzieś normalka jeśli tak jest mogliby podpowiedzieć jak doszli do tego sylwia z forum wydaje mi się że cierpi i nie może się pozbierać..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 8

.. ...uspokojił nie było to miłe uczucie my mamy raczej te same objawy u mnie jak u ciebie drga oko nogi ręce a i nawet w plecach właściwie to całe ciało raz tu raz tam czy u ciebie w kciuku te pulsowanie szło ci do palca i widziałas jak delikatnie się ruszał jakby pulsował powieka mi się..

Nadciśnienie i drżenie lewej strony ciała

.. ...noga do kolana,to jest uczucie jakby pusowało w żyłach lub mięśniach,a jak siedzię spokojnie,to ustępuje,a jak się poruszę lub przejdę po mieszkaniu i usiąde,to znawu zaczyna pusować.Jak się kładę spać,to jeszcze tyka,a jak już zasnę ,to już nie wiem czy pulsuje,a rano po przebudzeniu..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1234

.. ...doszły zawroty głowy, uczucie strachu, a nawet drżenie rąk, trwało to około dwóch tygodni ( bałam się, że mam tętniaka ), aż udałam się do szpitala na SOR. Tam zrobiono mi tomografie głowy, wynik był w porządku, ale zaczęła mnie boleć głowa też z lewej strony, były to bóle raczej..

Zioła, które mnie wyleczyły z nerwicy - Str. 5

.. ...przyspieszone tętno,uczucie zamierania serca, tzw. * szarpnięcia * , drżenie mięśni, rąk, uczucie omdlewania. Czasem mam wrażenie, że nie zrobię już ani jednego kroku dalej, tak jak bym miała nogi z waty.Proszę o odpowiedź na mail : radlewskaj@op.pl majkak55 ziola podalem 1 strone..

Jak radzić sobie z nerwicą?

.. ...sensacje z sercem,mdłości i uczucie słabnięcia. Teraz biorę dwie tabletki i Walidol i czuje się po nich w miare lepiej, na tyle , że wychodzę z domu, chociaz nadal się obawiam że coś mi się stanie na ulicy, że dostanę jakiegoś ataku, drżenia albo tak mnie zastopuje lęk że utknę gdzieś w..

Drżenie brzucha

.. ...w ciąży, od razu mam uczucie mdłości, zawrotów głowy - czuję wielki nieopisany strach, zażywam ziołowe tabletki uspokajające i czuję że robi się gorąco, po czym, po dziesięciu minutach przechodzi mi. Mam problemy z duszeniem i bólem w gardle i doktor powiedział mi , że może to być..

Czy to nerwica serca? silne bicie serca, drżenie rąk

.. ...drętwienie rąk, miałam takie uczucie jakby ręce w okolicach przegubów były * napompowane * . To uczucie pojawiało się rano i mijało. Ciśnienie mam mniejsze niż zwykle, ale w normie. Zaczęły mi się czasem pojawiać niewielkie wylewy w oczach. Potem zauważyłam, że oczy są podkrążone, a..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 26

.. ...zaczęło się od takiego uczucia ciepła w klatce, a potem jakieś różne drżenia w ciele, bóle głowy, żołądek też mi dokucza i lęki, pocą mi się tez łapki i stopki choć teraz biorę leki to jest minimalnie lepiej, choć dopiero od kilku dni. Jest to wszystko dla mnie nowe, jestem z Częstochowy..

Drżenie kończyn i uczucie gorąca głowy

.. ...) i mija - aby za jakiś czas wrócić znowu! Nie wiem co to jest, ale coraz częściej mi się to zdarza:( Jeśli ktoś ma lub miał coś podobnego proszę piszcie... Pozdrawiam! Prawdopodobnie nerwica........

Nastoletnia nerwica - Str. 16

.. ...policzka i lewej ręki, - uczuciem zimna lub gorąca, - kołataniem serca, - zatykaniem się uszu, - stanem lękowym, - drżeniem kończyn, - zimnymi dłońmi i stopami, - uczuciem * kluski * w przełyku. W chwili obecnej uspokajam swoją nerwicę, ponieważ wpadłam w ten stan z powodu choroby (..

Nerwica

.. ...nastroju czasami niepokój uczucie zimna drgawki i parcie na mocz po tym. Rzuciłem palenie miesiąc temu. Chyba mam poszarpane nerwy i organizm nie wyrabia. Dlaczego tak wielu lekarzy mi tego nie stwierdziło a mówiłem o tych wszystkich objawach o panice leku drżeniu itp:( Pozdrawiam..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat)

.. ...znikają, jak każde inne uczucie. Przyjmują najróżniejsze kształty, które także potem znika. Może to być kłucie w głowie albo w sercu, a może zawrót głowy, albo drżenie rąk, a może wybuch gorąca, czy raczej zimna? Pewne jest jedno to zawsze znika. Przemija. Dziękuję Tobie, że nauczyłem..