Uczucie duszności gardle

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 59

.. ...serca, potem doszło uczucie duszności, klucha w gardle itd, duzo by tego wymieniać. Oczywiście robiłam wiele badań i większosc wyszło w normie.Miałam i miewam takie okresy, że boję się wychodzic sama z domu, czasem boję sie zasnac w obawie, że sie nie obudzę. Wkółko koncentruje sie na..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 931

.. ...skurczom towarzyszy uczucie lęku oraz przyspieszony rytm ( nawet powyżej 150 bpm ), czasem szybko przechodzi, czasem nie. Poza tym uczucie ucisku w klatce piersiowej, duszności, zawroty głowy, poty, bóle lewej ręki, uczucie dławienia w gardle, pulsowanie szyi... Przez krótki okres..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 129

.. ...po całym ciele prawie,uczucie słabości jak bym miał zaraz zemdleć, zawroty głowy i mało tego jeszcze takie śmieszne szczykanie w glowie i pisk w uszach do tego dołączają sie duszności i kulka w gardle,ogólne osłabienie i senność i uczucie drzenia wszystkich wnętrzności itp.Bralem kiedyś..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...oblewanie się potami - uczucie zimna - ataki przyspieszonego bicia serca - bóle i kołatanie serca - uderzenia gorąca do głowy - nudności, brak apetytu - ucisk, * klucha * w gardle - napady duszności - płaczliwość, drażliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucia bycia poza swoim ciałem,..

Niepokojące objawy, duszność, wysokie tętno i skoki cośnienia

.. ...mam bole w mostku i uczucie takiej jakby kluski w gardle z ty, ze to nie jest zalezne od jakich kolwiek zdarzen czy sytuacji ;/ mam tylko 17 lat umre i tyle bedzie ... mam podobne objawy,stwierdzono nerwice musze przyjmowac tabletki na uspokojenie 2 razy dziennie Clamator - moje objawy..

Napady duszności

.. ...malutki.często tez miewam dziwne uczucie w sercu tzn nie musze być zmęczona a czuje jakbym serce miala w gardle tak mi czasem mocno bije wtedy pae głębszym wdechów i samo przechodzi.niewiem od czego to moze byc.nigdy nie chorowalam na serce ani w rodzinie nikt nie jest chory.zreszta..

Ucisk, gula w gardle - Str. 8

.. ...się do kulkowców. Mam uczucie jakby coś stało mi w gardle i uciskało, często towrzyszą temu duszności, a niekiedy także puchnięcie nosa. Zasatanawiam się, czy to właśnie nie jakiś ten refluks. Często też wysycha mi gardło, a po posiłkach często odbija mi się. Gdy się pochylam, noszę coś..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...) dostałam najpierw uczucie czegoś w gardle oraz ból za mostkiem z utrzymującymi się zawrotami głowy oraz tzw. dusznościami. Polega to na tym iż wszystko jest dobrze po czym co jakiś czas nawet siedząc ( bez wysiłku ) muszę robić po kolei nawet 10 głębokich wdechów i wydechów gdyż mam..

Ścisk w gardle, płaczliwość, senność, panika i lęk - Str. 2

.. ...rytm serca, a takze uczucie niepewnosci, i nawet mozliwosci dusznosci.. pozdrawiam Ja wypróbowuję lek TOLPERIS VP wyczytałam tu na Forum, że świetnie rozluźnia. Dałami go doktor rodzinna po RTG kręgosłupa szyjnego. Mam duszności, ból szyi i mięśni karku, pleców. Kawy nie pijężadnej...

Odechciewa mi się żyć, częste napady duszności

.. ...jak problem z wdechem uczucia ucisku w gardle, zatykania uszu, wrażeniajakby ktoś siędział Ci na klatce piersiowej. Pozdrawiam Marzena Hej Dziewczyny, ale Was tu wypatrzyłam : ). Drogi Jacku, * jababcia * , Agnieszka72 i Oliwia mają rację. Ja też tak z tym walczę. Jest bardzo ciężko, nie..

Mocne bicie serca, duszność i nie równe oddychanie

.. ...ty ,czasami mam takie uczucie jak bym miała zamiar umierać,to jest bardzo dziwne uczucie,nie życzę temu nikomu. Słuchajcie, ja ma nawet w tej chwili takie dziwne uczucie bicia serca , jakby się chciało wydostać i czuje je w gardle...to nie miłe uczucie i próbuje się uspokajać i nie..

Objawy nerwicy serca (i innych)

.. ...zostaje odwrócona. 3 )Uczucie kuli w gardle oraz ściskania, niemożność przełknięcia jakiegoś „ciała obcego”, dławienie w gardle i jakby pulsowanie gardła z rytmem serca ( serce wtedy mocno kołata ). 4 )Nieznośne duszności i niemożność wzięcia pełnego oddechu. 5..

Suche zatkane gardło

.. ...miesięcy mam dziwne uczucie w gardle, po prawej stronie czuje jakby było strasznie suche, dodatkowo mam wrażenie jakby mi coś w nim utknęło i nie mogę tego przełknąć. Często pokasłuję, wykrztuszam przy tym małe ilości flegmy, a czasami jakieś dziwne małe białe kulki, dodatkowo czasem mam..