Uczucie duszności w klatce

Test wysiłkowy EKG

Test wysiłkowy EKG

.. ...pojawić się: bóle w klatce piersiowej, uczucie duszności; zawroty głowy. Jeżeli podczas badania poczujesz ból w klatce, brak sił, uczucie duszności od razu poinformuj o tym lekarza przeprowadzającego test...

Tamponada worka osierdziowego

.. ...narastające od pewnego czasu uczucie duszności; bóle w klatce piersiowej podobne do tych w chorobie niedokrwiennej; przepełnienie łożyska żył szyjnych; nagle występujące powiększenie wątroby spowodowane upośledzonym spływem krwi z łożyska żyły głównej dolnej; w badaniu przedmiotowym..

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...lękowych. Często występuje uczucie kołatania serca ( tachykardia ), wzmożone pocenie się, drżenia, wrażenie braku powietrza ( subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 931

.. ...skurczom towarzyszy uczucie lęku oraz przyspieszony rytm ( nawet powyżej 150 bpm ), czasem szybko przechodzi, czasem nie. Poza tym uczucie ucisku w klatce piersiowej, duszności, zawroty głowy, poty, bóle lewej ręki, uczucie dławienia w gardle, pulsowanie szyi... Przez krótki okres..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 155

.. ...). Moje objawy to: - uczucie duszności - uczucie ściskania w klatce piersiowej - drżenie rąk - pogorszenie jakości widzenia ( nie mam tak dobrej ostrości ) - ogólny niepokój - czasami lekkie kołatanie serca ( głównie jak coś zjem ) - bóle głowy - utrzymujące się zawroty głowy - czasami..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 269

.. ...oddech i bardzo często ma uczucie duszności, bólów w klatce, zawroty głowy. dlatego też proponuję Tobie ( mnie i wielu innym pomogło ) zacząć od zaraz ćwiczyć bardzoooo głebokie wdechy - nabierać tyle powietrza, że poczujesz je w stopach : ) I tak nabierasz ustami bardzo wolno i bardzo..

Komorowe zaburzenia rytmu serca

.. ...czasem takie dziwne uczucie, zwłaszcza w nocy, jakby mi miał język wpaść do środka i duszności oraz ból w klatce piersiowej. No i oczywiście uczucie strachu. Teraz kiedy się już z tymi objawami oswoiłam to już nie, ale na początku bałam się, że mi się coś stanie. Nie wiem od czego to..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...poznaniu,a moje objawy to uczucie odrealnienia,kłopoty z pamięcią( bardzo mnie niepokojące )i koncentracją,ból w klatce tuż za mostkiem( echo i holter w normie ),ból pleców w prawej łopatce,duszności przy małym nawet wysiłku, nawet przy mówieniu,mrowienie w rękach i nogach, sine nogi,..

Duszenie się - Str. 32

.. ...Napisz mi czy Ty też masz uczucie duszności i ucisku w klatce piersiowej i jak sobie z tym radzisz, bo ja próbuję ,ale nic z tego. Dwa dni jest dobrze , potem dzień koszmarnie, aż nie mogę się wyprostowac. I tak w kółko. Żyję nadzieją że to w końcu minie i będę mogła normalnie życ. Aga,..

Syndrom WPW typu A, duszności oraz bóle w klatce piersiowej

.. ...płucach odczówam dziwne uczucie jak by sie nagle kurczyły. Po pewnym czasie wszystko mija i znów to samo i tak do dziś. konsultowałem się z kardiologiem, który oznajmił że jest to przyczyna mojej wady serca wpw typu A. Od niedawna ( jakieś 8 m - cy ) doszły nowe dolegliwości: bóle w..

Duszności i ból w klatce, a wyniki dobre

.. ...w klatce piersiowej, uczucie dusznosci ucisku na mostek,kłucie z lewej strony,czesto nie moge spac bo mam dusznosci, zaraz sie denerwuje i jest ino gorzej... zrobiłem sobie ECHO SERCA i wyszło dobrze, byłem u kardiologa i zrobił mi osobiscie EKG i wyszło dobrze, zrobiłem badania krwi na..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 4

.. ...Czasami mam też dziwne uczucie rozpierania w klatce piersiowej trwające kilka sekund ( 2 - 3 sekundy - tak sądzę ) W czasie, gdy dopadają mnie te duszności, jak wieczorem położę się do łóżka i czytam przed zaśnięciem książkę * to * jakby się nasilało, niekiedy wpadam w panikę, mam..

Nerwica w ciąży - Str. 6

.. ...forte najlepiej. W razie uczucia duszności czy ciężkości w klatce piersiowej to validol lub mentowal ( to kropelki takie jak tabl validolu ). Pozdrawiam Dzięki bardzo, napewno cos dziś kupię, bo inaczej nie pociągnę w takim stanie hej matiiagi !!! z cisnieniem ok narazie odpukac w..

Nieznana przyczyna duszności

.. ...powietrza ) a także uczucie ciężaru w klatce piersiowej. Byłem w szpitalu gdzie zrobili mi dwukrotnie ekg, morfologię, erytro - cośtam i rentgen klatki piersiowej, mierzyli też chyba z pięć razy ciśnienie... nic nie wykryli. Uznali że przyczyną może być stres, ale nie podoba mi się ta..

Ból w klatce, który trzyma od miesiąca - Str. 2

.. ...powiedz mi, miewasz uczucie duszności i brak złapania oddechu? i w którą stronę promieniują Twoje bóle? ramiona? które części ciała? pozdrawiam Nie, nie przypominam sobie zebym tak mial na szczescie. Bol promieniuje zwykle do lewej reki albo do srodka klatki piersiowej ( najbardziej..

Odechciewa mi się żyć, częste napady duszności

.. ...jak problem z wdechem uczucia ucisku w gardle, zatykania uszu, wrażeniajakby ktoś siędział Ci na klatce piersiowej. Pozdrawiam Marzena Hej Dziewczyny, ale Was tu wypatrzyłam : ). Drogi Jacku, * jababcia * , Agnieszka72 i Oliwia mają rację. Ja też tak z tym walczę. Jest bardzo ciężko, nie..

Duszność, drętwienie, wewnętrzna słabość, czy to nerwica?

.. ...czasem dochodzi do tego uczucie goraca w klatce piersiowej. taki stan trwa od kilku miesiecy. bylem badany przez kardiologa i nie stwierdzil nic, poza nadcisniem. przepisal mi promolan i isoptin na obnizenie cisnienia. ale niestety taki stan nadal sie utrzymuje, czego mam juz powoli..

Czy to nerwica? coś mi ewidentnie dolega

.. ...przed wyjściem z domu, uczucie duszności, bóle brzucha zawroty głowy. Jestem pod opieką psychiatry tzn. biuorę laki uspokajające ale nie jest ciekawie , raz jest lepiej a raz gorzej. Najgorsze dla mnie są bóle w klatce piersiowej, niewiem wtedy czy mam czekać aż przestanie boleć czy mam..

Bóle serca i walenie w klatce

.. ...zacząłem miewać dziwne uczucie duszności. Nigdy wcześniej tego nie doznałem. Nasilało się z czasem - do tego doszły niewielkie bóle w klatce piersiowe i bodaj nerwica ( był to ciężki okres w moim życiu, a jestem nadwrażliwcem emocjonalnym ). Udałem się wówczas do kardiologa. Miałem..

Problem z pulsem

.. ...przełykaniem, słabe nogi, uczucie duszności, bóle w klatce piersiowej i czasem uczucie lęku. Czyli podstawowy zestaw nerwicowca. Ja jednak cały czas jestem zafiksowana na stanie mojego serca. Tak jak napisała Dana nie wszystko można zrzucać na nerwicę. : ) ja juz prawie pol roku zwracam..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...bóle głowy oraz czasem uczucie odlotu. Myślałem że to ze zmęczenia bo pracuje średnio po 12Godzin dziennie!! A od paru dni mam uczucie kołatania klatki piesiowej oraz duszności. Teraz pisze tak późno bo właśnie mam silny atak nerwicy, czuje się jakbym zaraz miał mieć zawał serca lub..

Duszności w klatce

.. ...czasami takie dusznosci uczucie kołatania serca zawroty głowy. Mialem wykonane nastepujace badania: KARDIOLOGIA - usg serca,2x holter,próba wysiłkowa wyniki ok NEUROLOGIA - 3x tomografie komputerowa głowy,eeg ,eeg po nieprzespanej nocy,usg tetnic dogłogowych,emg wyniki ok ENDOKRYNOLOGIA..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...piersiowej , drżenie rąk , uczucie gorąca w klatce piersiowej., duszności! . ( O wszystkim jest poinformowany mój lekarz prowadzący . ) Pytam się was o to bo mam nadzieje że pomożecie mi uzyskać więcej informacji co może mi dolegać , bądź sami przechodziliście przez coś podobnego. Tak..

Bóle w okolicach serca, duszności, kłucia

.. ...oddycham normalnie mimo uczucia ucisku a za kilka oddechów muszę wziąć taki jeden głęboki wdech I nie zawsze czuję to uczucie ucisku na klatkę Nie boli również przy oddychaniu Poza tym ogólnie czuję się dobrze Ciśnienie mam w normie ale podchodzi pod niższe ( średnio 110/66 ), mam 26..