Uczucie gorąca choroba

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe? - Str. 2

.. ...nerwicy ( kołatanie serca, uczucie lęku jakby obawa przed śmiercią, uczucie ogromnego ciezaru na klatce piersiowej, wrazenie zawału serca, mroczki, osłabienie, wymioty, uderzenia gorąca potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 4

.. ...wiadomo przed czym, uczucie że umieram, suchość w ustach, mocne duszności, dreszcze, raz zimno raz gorąco.. PORAZKA... wyniki badań dobre, lekarze stwierdzili nerwicę:/ choroba potrafi byc strasznie dokuczliwa, staram sie nie denerwowac ani stresowac choc to ciężkie bo w życiu ciężko..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę - niekontrolowany szczękościsk - zawroty głowy - ciągłe zmęczenie, brak sił - oblewanie się potami - uderzenia gorąca do głowy Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO (..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 389

.. ...czuję się okropnie:( Mam uczucie gorączki, do tego kołatanie serca,i okropnie mi gorąco:( Już mam serdecznie dość:( Na dodatek jutro egzamin a ja nie mogę się nauczyć:( Nic mi nie idzie to tego pustego łba:( Dorotko dziekuję za numer już sobie zapisałam: ) I odezwę się: ) Małgosiu nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 949

.. ...uszach,piszczenie . . . uczucie słabości że zaraz zemdleje boje się spać wychodzić z domu jakieś ataki strachu że zemdleje że nawet umre robi mi sie gorąco słabo serce mi wali jak by chciało mi wyskoczyć od niedawna mam też uczucie jakiejś kulki w przełyku,prosze pomuszcie ja sie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1005

.. ...koszmar a na dodatek uczucie że zaraz zwariuje było tak silne że myślałam że już zwariowałam.Było mi gorąco serce waliło jak oszalałe i w głowie jeden huk.Zadzwoniłam do mojej cioci i powiedziałam jej o wszystkim a ona na to że mimo iż taką nerice miała to takich myśli o tym że zapomni..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia, zawroty głowy, ciągłe zmęczenie i brak sił, oblewanie się potami, uczucie zimna, uderzenia gorąca do głowy i wiele innych... Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz..

Mięśnie rąk i nóg dziwnie mi drgają

.. ...drżenie się pogłębia. A uczucie gorąca trzyma się dzień lub dwa ( więcej nie ) i mija - aby za jakiś czas wrócić znowu! Nie wiem co to jest, ale coraz częściej mi się to zdarza:( Jeśli ktoś ma lub miał coś podobnego proszę piszcie... Pozdrawiam! Księżniczko a może ty masz chorobe..

Nastoletnia nerwica - Str. 16

.. ...policzka i lewej ręki, - uczuciem zimna lub gorąca, - kołataniem serca, - zatykaniem się uszu, - stanem lękowym, - drżeniem kończyn, - zimnymi dłońmi i stopami, - uczuciem * kluski * w przełyku. W chwili obecnej uspokajam swoją nerwicę, ponieważ wpadłam w ten stan z powodu choroby (..

Nie czuję bicia mojego serca

.. ...raz pierwszy mam takie uczucie.. by;lam na spacerze i nic sie nie zmieniloo.. jakby ci serce nie biło ,to bys tego nie napisała. hej, tętno bywa różne, z rozmaitych powodów jest zmienne, nie tylko chorobowych, może się zmieniać wraz z pogodą, porą dnia, napięciem układu nerwowego, stanem..