Uczucie gorąca na twarzy

Toczeń rumieniowaty układowy (SLE)

.. ...Objawy ogólnoustrojowe to uczucie zmęczenia, gorączka, utrata masy ciała. Pozostałe objawy zależą od tego, które układy zostały zaatakowane. Typowe są zmiany skórne na twarzy w postaci rumienia w kształcie motyla. Występuje też nadwrażliwość na światło słoneczne objawiająca się..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 107

.. ...dyskomfort w głowie,te dziwne uczucie ściskania.Robi mi się słabo,raz gorąco na twarzy a innym razem wręcz zimno.Ciężko się oddycha,jakby serce momentami zamierało i te okropne myśli,że coś mi się stanie,że umrę.Mimo tego wszystkiego staram sobie mówić:zaraz Ci to przejdzie,będzie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...jakby słabe widzenie, uczucie zdrętwienia oczu,uczucie słabości,nogi jak z waty.Czasami robi mi się bardzo gorąco na twarzy a czasami mam niesamowite dreszcze,po ich przejsciu jestem cała mokra.oliwy do ognia dolało to jak przeczytałam,że ludzie tacy jak ja tzn.ze skoliozą i utworzonym..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 122

.. ...twarz. Strasznie dziwne uczucie. A potem właśnie robi się gorąco. To tak jakby twarz zmarzła na dużym rozie ( drętwieje ), a potem * sie rozpuszcza * i jest gorąco. To nic takiego. To tak jakbyś miała ból w klatce czy coś: ) Czasami drętwieją mi ręce albo nogi. Podobno tak może być przy..