Uczucie gorąca w klatce piersiowej

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...lękowych. Często występuje uczucie kołatania serca ( tachykardia ), wzmożone pocenie się, drżenia, wrażenie braku powietrza ( subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1008

.. ...nerwicy ( kołatanie serca, uczucie lęku jakby obawa przed śmiercią, uczucie ogromnego ciezaru na klatce piersiowej, wrazenie zawału serca, mroczki, osłabienie, wymioty, uderzenia gorąca potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 125

.. ...dokładnie pieczenie, uczucie gorąca ), silne mdłości,drętwienie lewej ręki, nerwobóle w różnych miejscach, nadmierna potliwość no i oczywiście lęk, panika, że jestem poważnie chora, że zaraz umrę. Zaczęłam budzić się w nocy, nie mogłam spać, dusiło mnie w klatce piersiowej, wymiotować mi..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe? - Str. 2

.. ...nerwicy ( kołatanie serca, uczucie lęku jakby obawa przed śmiercią, uczucie ogromnego ciezaru na klatce piersiowej, wrazenie zawału serca, mroczki, osłabienie, wymioty, uderzenia gorąca potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i..

Zespół wazowagalny - Str. 3

.. ...oczami, czasami wraz uczuciem gorąca w głowie. sprawdź też tętnice szyjne, kręgosłup szyjny oraz błednik. pomęcz lekarza co może być przyczyną tych zawrotów. pozdrawiam abi U mnie wygląda to tak, że mam postawioną prawdopodobna diagnoze jako zespół wazowagalny. Wyglądalo to jednak tak,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 61

.. ...Nagle się obudziłem z uczuciem wielkiego gorąca w głowie pomyślałem że coś mi tam pękło. Serce mi tak waliło że słyszałem je w klatce piersiowej i na całej głowie. Wszystko to nakrecało pewne zajście bo myślałem że któs się włamuje do domu mojego sąsiada. Dziwne hałasy z zewnątrz, które..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...strachem, że zaraz zemdleję. Uczucie dygotania w klatce piersiowej, raz gorąca, a raz zimna. Koszmar. Trochę na oddech pomogła mi wizyta u masażysty, może Ty spróbujesz. Gdzie mieszkasz Asiu, ja w Warszawie. Czekam na kontakt. Pomyłkowo podpisałam się asia2623. DO ANIA.czesc aniu.ja moja..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 3

.. ...lęki, kołatanie serca, uczucie gorąca trwają do dziś... Moja mama powiedziała, że to hormony i dojrzewanie. Ale ja już zaczęłam nawet myśleć o cukrzycy czy tarczycy... Boję się jej teraz powiedzieć, że to jest nerwica :( Co rodzice na to powiedzą? Błagam pomóżcie mi - jak żyć normalnie z..

Uczucie gorąca na klatce piersiowej może być objawem nerwicy?

.. Czy uczucie gorąca na klatce piersiowej może być również objawem nerwicy?? Cierpie na nia juz 2.5 roku,ale do tej pory nie mialam takich dylematów.Gniecenie,uczucie ciezkosci na klatce piersiowej i gorąc - ciepło?? Witaj, poczytaj inne posty na tym forum, prawie wszyscy mają pieczenie i gniecenie w klatce..

Dziwny ból w klatce piersiowej

.. ...łokciowym,barku czasem mam uczucie gorąca w stopę lub gdzieś właśnie w lewej nodze,tak juz ponad rok ido tego doszło ze bolą mnie czasem kości albo jak dłużej postoję w pozycji pionowej to ból w klatce,ostatnio zapisałem sie na prawko i po godzinie jazdy przy pochyleniu sie bądż..

Jak żyć z nerwicą?

.. ...duszności, drętwieniem rąk, uczuciem gorąca w klatce piersiowej, z ogólnym osłabieniem. Czułam sie bezsilna i jak bym miała connajmiej zaraz umrzeć. Początkowo stwierdzono, że było to odwodnienie. Ale sprawa zaczeła nabierać inny tor gdy po dwóch tygodnia znów trafiłam na izbę przyjęć z..

Częstoskurcz nadkomorowy i zmiana leków

.. ...szybko nagle poczułam uczucie gorąca w klatce piersiowej, i nagle serce znów pogalopowało a po chwili przestało. potem jeszcze troche w głowie mam dziwnie. Czy to normalne przy zmianie leku że serce mimo leku robi takie fikołki? Czy to może jednak był jakiś blok lub coś takiego? Nie chce..

Rytm trojaczy, bigeminia, ekstrasystolia

.. ...Moje objawy: okresowe uczucie przyspieszonego bicia serca ( wrażenie jakby miało zaraz wyskoczyć ) zdarzające się najczęściej w sytuacji choćby trochę nerwowej, uczucie * potykania się * serca i ten objaw nie pozwala mi zasypiać. Poza tym ( zwłaszcza wieczorem ) mam uczucie..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...piersiowej , drżenie rąk , uczucie gorąca w klatce piersiowej., duszności! . ( O wszystkim jest poinformowany mój lekarz prowadzący . ) Pytam się was o to bo mam nadzieje że pomożecie mi uzyskać więcej informacji co może mi dolegać , bądź sami przechodziliście przez coś podobnego. Tak..

Wątek dla ludzi cierpiących na nerwicę lękową

.. ...w pracy dopadło mnie uczucie gorąca w klatce piersiowej i typowe objawy nerwicowe: zaburzenia równowagi, zawroty głowy, nogi jak z waty. I znowu do lekarza. Tym razem Pan Doktor stwierdzil że nic mi nie jest, że mam tylko złą pozycje w pracy( schylającą ). Wtedy ta diagnoza tak mnie..

Ciągłe uczucie gorąca...co mi jest??

.. ...wiecej w tym czasie co uczucie goraca to: mdlosci, zawroty glowy, sennosc, zmeczenie, trudnosc w skupieniu sie, ogromna nerwowosc i agresja, zmiany nastroju, ucisk w klatce piersiowej, kolatanie serca, problem z oddychaniem, skoki cisnienia, wysokie tetno, spadek kondycji, skoki wagi.....