Uczucie gorąca w żołądku

Dodatkowe skurcze - Str. 206

.. ...siedzi to w mojej głowie.Uczucie gorąca od żołądka po czubek głowy nogi z waty serce na najwyższe obroty wskakuje i potknięcia jeśli nie od razu to za jakiś czas.Jestem bardzo lękliwa od dziecka można powiedzieć że wyssałam to z mlekiem matki która będąc ze mną w ciąży przechodziła istne..

Ucisk, gula w gardle - Str. 15

.. ...przez to jest takie uczucie jak wtedy gdy stanie mi tabletka w gardle podczas przełykania. Wiem, że to przez ten * śluz * bo jestem w stanie go odksztusić i wypluć. Jeśli spluwam regularnie to jest ulga. Pomaga na chwilę wypicie czegoś gorącego i jest ulga podczas jedzenia - przepycham..

Lexapro - Str. 8

.. ...miesiącach brania lexapro. Uczucie kamienia w żołądku i kluchy w gardle u mnie trwało ok 2 tygodni. Trzeba to przetrzymać. Innej rady nie ma. Alex, a co mówi Ci lekarz o tych dolegliwościach? Jak długo można mieć taką huśtawkę nastrojów? Też jestem na początku leczenia i podobnie się..

Potrzebuje pomocy. Nie umiem żyć normalnie ...

.. ...pomieszczeniu. Do tego dochodziło uczucie jak przy rozwolnieniu, ból głowy, zawroty głowy i okropne uczucie mdłości. To uczucie często towarzyszy mi rano, kiedy mam iść do pracy, całą drogę potrafi mnie mdlić i boli mnie żołądek, później jeszcze w ciągu dnia mam miękkie nogi, słabą..