Uczucie gorąca za

Toczeń rumieniowaty układowy (SLE)

.. ...Objawy ogólnoustrojowe to uczucie zmęczenia, gorączka, utrata masy ciała. Pozostałe objawy zależą od tego, które układy zostały zaatakowane. Typowe są zmiany skórne na twarzy w postaci rumienia w kształcie motyla. Występuje też nadwrażliwość na światło słoneczne objawiająca się..

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...lękowych. Często występuje uczucie kołatania serca ( tachykardia ), wzmożone pocenie się, drżenia, wrażenie braku powietrza ( subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 40

.. ...oszalałe, czasem mam uczucie tak jakby bolało mnie w klatce dlatego że serce bije, mam uczucie nagłego gorąca i całe ciało oblewa zimny pot. Czasem zrobi mi się niedobrze, jakby na wymioty. Takie ataki trwają czasem chwilkę a teraz utrzymują się od tygodnia prawie nie ustępując. Byłam u..

Echo serca - Str. 59

.. ...miesięcy mam napady gorąca, uczucie drętwienia kończyn, jest mi bardzo duszno i słabo a wszystko to poprzedzone jest dziwnym biciem serca, czuje jakby nierówno biło, potem z kolei kołatanie. Od kilku miesięcy też odczuwam przepływ takiej fali gorąca w klatce, na wysokości serca. Bardzo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 3

.. ...znow go dopadnie to uczucie co powoduje napad silnego leku. Juz taki podswiadomy nie zewnętrzny,a co za tym idzie rowniez nieswiadomy skurcz mięśni. I tak zakładając teraz ze jest gorąco,to mięśnie są tak spięte ze pod wpływem temperatury nie sa w stanie sie rozkurczyc,choc nam sie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 32

.. ...pierwiastka, tak jak uczucie niepokoju czy kołatania serca. Jedz nadal magnez z B6, ale polecam gorąco środek ( pisałam już o nim ) w postaci tabletek musujących, który nawadnia, mineralizuje, bo jest napojem elektrolitowym. LITORSAL firmy Zdrowit polecany zwłaszcza podczas wysiłku..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 86

.. ...naprawdę bardzo fajne uczucie, kiedy ktoś przeżył coś takiego samego, najlepiej sie wierzy w jego słowa. Nie chcę też Ci za bardzo jęczeć, bo przecież w związku z ciążą nie możesz mieć takich stresów: ) Pozdrawiam wszystkich gorąco, już chyba trochę optymistyczniej, przynajmniej pod..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 107

.. ...dyskomfort w głowie,te dziwne uczucie ściskania.Robi mi się słabo,raz gorąco na twarzy a innym razem wręcz zimno.Ciężko się oddycha,jakby serce momentami zamierało i te okropne myśli,że coś mi się stanie,że umrę.Mimo tego wszystkiego staram sobie mówić:zaraz Ci to przejdzie,będzie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 7

.. ...jakby słabe widzenie, uczucie zdrętwienia oczu,uczucie słabości,nogi jak z waty.Czasami robi mi się bardzo gorąco na twarzy a czasami mam niesamowite dreszcze,po ich przejsciu jestem cała mokra.oliwy do ognia dolało to jak przeczytałam,że ludzie tacy jak ja tzn.ze skoliozą i utworzonym..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 36

.. ...płucka. i do tego takie uczucie gorąca albo sama nie wiem co to tak jak bym miała za chwilę dosłwnie wykorkować. Ciśnienie mi rośnie chyba wtedy i w dodatku czuje jakby mój organizm albo co gorsza moje organy przestały pracować. Czy ktoś tak ma? Lidia.właśnie w tej chwili to..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 125

.. ...dokładnie pieczenie, uczucie gorąca ), silne mdłości,drętwienie lewej ręki, nerwobóle w różnych miejscach, nadmierna potliwość no i oczywiście lęk, panika, że jestem poważnie chora, że zaraz umrę. Zaczęłam budzić się w nocy, nie mogłam spać, dusiło mnie w klatce piersiowej, wymiotować mi..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 134

.. ...nerwicą... Znacie to? Uczucie gorąca w głowie, rozpierania, ciśnienie w uszach, zawroty głowy, bóle w okolicach potylicy - coś w rodzaju ucisku. I * piorunki * przeszywające głowę przynajmniej raz dziennie, przez parę sekund, ale tak, że przez godzinę dochodzi się do siebie. Głowa ważąca..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe? - Str. 2

.. ...nerwicy ( kołatanie serca, uczucie lęku jakby obawa przed śmiercią, uczucie ogromnego ciezaru na klatce piersiowej, wrazenie zawału serca, mroczki, osłabienie, wymioty, uderzenia gorąca potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i..

Zespół wazowagalny - Str. 3

.. ...oczami, czasami wraz uczuciem gorąca w głowie. sprawdź też tętnice szyjne, kręgosłup szyjny oraz błednik. pomęcz lekarza co może być przyczyną tych zawrotów. pozdrawiam abi U mnie wygląda to tak, że mam postawioną prawdopodobna diagnoze jako zespół wazowagalny. Wyglądalo to jednak tak,..

Ablacja - pytanie do osób, które ją miały

.. ...własnego serca.Niesamowite uczucie.ale wczoraj zaczęło się znowu,drgawki uderzenia gorąca i wszystkie objawy towarzyszące częstoskurczom,aż w końcu 150uerzeń/min.po godz. samo przeszło.wiem że czasami ablację trzeba powtarzać ponieważ nie zawsze się do końca uda.Mam pytanie czy może ktoś..

Dodatkowe skurcze - Str. 94

.. ...Czy ktoś z was odczuwa uczucie gorąca w klatce lub plecach podczas skurczu ? nic nie wiem ja nie odczuam żadnego gorąca, mnie po prostu kopie cały czas, 24/dobę. Minia dostałaś cały Holter???ja nie...mam tylko marny, ogólny opis na wypisie. chcę tam jutro jechać i ubiegać się o to..

Dodatkowe skurcze - Str. 206

.. ...siedzi to w mojej głowie.Uczucie gorąca od żołądka po czubek głowy nogi z waty serce na najwyższe obroty wskakuje i potknięcia jeśli nie od razu to za jakiś czas.Jestem bardzo lękliwa od dziecka można powiedzieć że wyssałam to z mlekiem matki która będąc ze mną w ciąży przechodziła istne..

Ablacja przy anomalii Ebsteina

.. ...ale stwierdziłam że nikomu się nie dogodzi i co ma byc to będzie. Na razie nie stresuje sie tym zabiegiem zbytnio pewnie zacznę kiedy będę znała już termin. Pozdrawiam Cię gorąco i życzę dużo zdrowia!..

Co się dzieje z Kiką?

.. ...jakimś czasie pojawia się uczucie gorąca za mostkiem ( to pewnie w wyniku zwiększonej pracy mięśnia ), a potem też ból za mostkiem ( niezbyt silny ). Po dłuższym trwaniu ataku mam niesamowite parcie na pęcherz. Zwykle ataki trwają od ok. 5 minut do 5 godzin. Ze środków farmakologicznych..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 52

.. ...nigdy - zaczęło się uczuciem gorąca które opanowało moje całe ciało, ból pod lewą łopatką i to okrupne uczucie strachu, że coś złego się dzieje. strach po godzinie przerodził sie w prawdziwy lęk że umieram, serce tak waliło i to nierównomiernie. Znów lewa ręka całkowicie zdrętwiała,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 61

.. ...Nagle się obudziłem z uczuciem wielkiego gorąca w głowie pomyślałem że coś mi tam pękło. Serce mi tak waliło że słyszałem je w klatce piersiowej i na całej głowie. Wszystko to nakrecało pewne zajście bo myślałem że któs się włamuje do domu mojego sąsiada. Dziwne hałasy z zewnątrz, które..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 86

.. ...strachem, że zaraz zemdleję. Uczucie dygotania w klatce piersiowej, raz gorąca, a raz zimna. Koszmar. Trochę na oddech pomogła mi wizyta u masażysty, może Ty spróbujesz. Gdzie mieszkasz Asiu, ja w Warszawie. Czekam na kontakt. Pomyłkowo podpisałam się asia2623. DO ANIA.czesc aniu.ja moja..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 115

.. ...mdłości i przedziwne uczucie lęku. Chyba zwariuję. Całe szczęście w tym wszystkim, że z maleństwem jest wszystko dobrze. Rośnie, kopie ( super uczucie: ). Muszę się trzymać dla niego i dla starszego synka. A teraz biorę się za pracę, bo trochę przez ostatni tydzień narobiłam sobie..

Ucisk, gula w gardle - Str. 15

.. ...przez to jest takie uczucie jak wtedy gdy stanie mi tabletka w gardle podczas przełykania. Wiem, że to przez ten * śluz * bo jestem w stanie go odksztusić i wypluć. Jeśli spluwam regularnie to jest ulga. Pomaga na chwilę wypicie czegoś gorącego i jest ulga podczas jedzenia - przepycham..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 3

.. ...lęki, kołatanie serca, uczucie gorąca trwają do dziś... Moja mama powiedziała, że to hormony i dojrzewanie. Ale ja już zaczęłam nawet myśleć o cukrzycy czy tarczycy... Boję się jej teraz powiedzieć, że to jest nerwica :( Co rodzice na to powiedzą? Błagam pomóżcie mi - jak żyć normalnie z..

Działanie uboczne clexane

.. ...nocy budziłam się z uczuciem niepokoju i bólem w okolicy serca, uczuciem gorąca. Co to mogło spowodować? widzę, że nikt nie odpowiedział na to pytanie, ale ja zapytam dalej: po podaniu 3 dawki clexane 120 zaczęło mi gwałtownie rosnąć ciśnienie ( codziennie jedną dziesiątkę ) az po 7..

Drgawki, ból głowy i uczucie gorąca

.. ...uczucie gorąca, pulsujące żyly w skroniach, uczucie jakby cos miażdzyło mi głowe, w dodatku bolą mnie oczy. co to moze być czy oby nerwica? ekg w porzadku. tomografia głowy tez, mocz, krew, ok. pomocy..

Napady słabości, lekkie drętwienie prawej strony ciała - Str. 4

.. ...wiadomo przed czym, uczucie że umieram, suchość w ustach, mocne duszności, dreszcze, raz zimno raz gorąco.. PORAZKA... wyniki badań dobre, lekarze stwierdzili nerwicę:/ choroba potrafi byc strasznie dokuczliwa, staram sie nie denerwowac ani stresowac choc to ciężkie bo w życiu ciężko..

Mostek mięśniowy nad LAD

.. ...okolicach serca ( takie uczucie gorąca czasem pieczenia, kłucia ). Czasem mam wrażenie jakby moje serce było zmęczone, tak jak przetrenowany mięsień i dlatego boli. Niby nie jest to nic strasznego, ale denerwuje mnie to, że nie ma dnia bym nie mogła zapomnieć, że coś mi dolega. Wg..

Co mi dolega? Może ktoś ma takie objawy?

.. ...oszalałe, czasem mam uczucie tak jakby bolało mnie w klatce dlatego że serce bije, mam uczucie nagłego gorąca i całe ciało oblewa zimny pot. Czasem zrobi mi się niedobrze, jakby na wymioty. Dostaję takie ataki np codziennie lub mam kilkudniową przerwę. Ostatnio dostałam atak przy..

Robi się gorąco i serce bije jak szalone

.. ...dolna częśc pleców.Mam uczucie ścisku w gardle.czsami wydaje mi się ze zaraz dlece.jakieś dziwne mrowienie i drętwie nie rąk tez występujeJeśłi ktoś z państwa ma podobne problemy prosze o pmoc...martwi mnie to ze mam dopiero 20 lat. Hej Pionier : ) Mam dokładnie takie same objawy jak Ty..

Nerwica serca, czy też może przerost?! - Str. 2

.. ...doszło bardzo silne uczucie silnego gorąca tylko w brzuchu a do tego jeszcze tak jakby potliwość. Gdy przyłożyłem rękę na brzuch ewidentnie czułem jak robi mi sie co raz cieplej ( naprawdę było mi baaardzo gorąco w tej części ciała ), po 5 - 10 sekundach ustało. Od razu położyłem się. Po..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę - niekontrolowany szczękościsk - zawroty głowy - ciągłe zmęczenie, brak sił - oblewanie się potami - uderzenia gorąca do głowy Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO (..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...części ciała i miejsowe uczucia gorąca. Czy to wskazuje na problemy kardiologiczne? Witam Od kilku tygodni dręczy mnie problem bardzo podobny do problemu koleżanki * patrycja889 * , która opisała swój problem w swoim pierwszym poście. Opiszę trochę o mnie. Mam 17 lat, czuję się dziwnie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 185

.. ...napisać...mam mieszane uczucia..nie chcę nikogo dołować moimi nastrojami,ale kłamać nie ma sensu bo po co pisać na forum.Patrzę od 10 minut na tą stronę ..czuję się zle od rana, napięcie,lęk gorączka, temperatura mi rośnie i boli serce.Ryczymy z Agą we dwójkę tak się wspierałyśmy teraz..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 224

.. ...stopni. Wtedy pojawia się uczucie wewnętrznego chłodu, zaczynają marznąć dłonie i stopy, mięśnie drżą. Tak wygląda pierwsza linia obrony organizmu przed zimnem – mózg podejmuje decyzję o wycofaniu krwi z tych obszarów, z których ciepło najszybciej ulatuje – kończyn,..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 389

.. ...czuję się okropnie:( Mam uczucie gorączki, do tego kołatanie serca,i okropnie mi gorąco:( Już mam serdecznie dość:( Na dodatek jutro egzamin a ja nie mogę się nauczyć:( Nic mi nie idzie to tego pustego łba:( Dorotko dziekuję za numer już sobie zapisałam: ) I odezwę się: ) Małgosiu nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 785

.. ...zero drżenia rąk ,zero uczucia gorąca w głowie ,poprostu tak jak kiedyś czy nie mogło by tak zostać ,tęsknie za tym....a teraz nastąpiło głębokie westchnienie...... Witam dziewczynki No ja dzisiaj ledwo żyję, prawie cały dzień w pracy, jestem zmęczona ale zadowolona, zrealizowałam to..

Helicobacter, objawy, kultury bakterii

.. ...jak z zimna, głębokie uczucie niepokoju, gorączka ok 37,3 st. i maxymalne uczucie suchosci w gardle, tak jak bym slina nie byla w ogole wytwarzana, przyspieszone tepo pracy serce no i obrzydzenie do jedzenia. Objawy trwaly z przerwami ok 2 dni ( przez ten czas prawie nic nie jadlem ) i..

Nerwica? czy tylko nadcisnienie?

.. ...pocic, jest takie dziwne uczucie gorąca, jednoczesnie jak cos mowie to czuje jak moj glos staje sie taki niewyrazny jak przez nos. Ale nie rozumiem tego, ze zdarza mi sie to nawet przy jak juz wspomnialem wsrod przyjaciol, nawet przy rodzinie ( tu akurat przyklad czasem wlasnie w domu )..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...zaczynała powoli rosnąć ) uczucie potwornego gorąca, potem zimne poty i totalne osłabienie pojawiły się z 8 lat temu. Przeleciałam przez wszystkich lekarzy, którzy rozkładali ręce, gdyż wszystkie badania wychodziły mi w normie. W końcu trafiłam do neurologa, który stwierdził ( przebadał..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia, zawroty głowy, ciągłe zmęczenie i brak sił, oblewanie się potami, uczucie zimna, uderzenia gorąca do głowy i wiele innych... Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz..

Uczucie gorąca na klatce piersiowej może być objawem nerwicy?

.. Czy uczucie gorąca na klatce piersiowej może być również objawem nerwicy?? Cierpie na nia juz 2.5 roku,ale do tej pory nie mialam takich dylematów.Gniecenie,uczucie ciezkosci na klatce piersiowej i gorąc - ciepło?? Witaj, poczytaj inne posty na tym forum, prawie wszyscy mają pieczenie i gniecenie w klatce..

Lexapro - Str. 8

.. ...miesiącach brania lexapro. Uczucie kamienia w żołądku i kluchy w gardle u mnie trwało ok 2 tygodni. Trzeba to przetrzymać. Innej rady nie ma. Alex, a co mówi Ci lekarz o tych dolegliwościach? Jak długo można mieć taką huśtawkę nastrojów? Też jestem na początku leczenia i podobnie się..

Lexapro - Str. 10

.. ...różne sytuacje:( To uczucie trwa do dnia dzisiejszego tj.od połowy lutego.Dodatkowo teraz na mały stres dodatkowo zatyka mnie w gardle ciężko połknąć śline a przy tym suchość w ustach,czuje że serce wali jak głupie,zwiększa się puls,brak skupienia,uczucie gorąca w głowie,czasem z bólem..

Czy to jest nerwica? bóle w klatce na wysokości serca

.. ...sie obudzilem mialem uczucie strasznego leku o wlasne zdrowie i zycie !!!!! to bylo cos w rodzaju paniki. Nie snilo mi sie nic zlego ( moze to przez te upaly ; ) ) zaczal mnie strasznie bolec brzuch i nie moglem zasnac potem czulem uderzenia gorąca i mrowienie w calym ciele. Nastepnego..

Drżenie brzucha

.. ...w ciąży, od razu mam uczucie mdłości, zawrotów głowy - czuję wielki nieopisany strach, zażywam ziołowe tabletki uspokajające i czuję że robi się gorąco, po czym, po dziesięciu minutach przechodzi mi. Mam problemy z duszeniem i bólem w gardle i doktor powiedział mi , że może to być..

Niskie ciśnienie i wysoki puls

.. ...bóle głowy ( ucisk i uczucie gorąca ) w okolicach skroni i płata czołowego. Mam także problemy z oddychaniem tzn ciężko mi nabrać powietrze, tak jakbym miała jakąś barierę nie do przejścia. Zdarzają się też zawroty głowy i częste problemy z pamięcią i koncentracją. Okres mam najczęściej..

Puls a wysokie fT4

.. ...za tym trafialo sie uczucie gorąca ale kierunek lekarz Lekarz taki rodzinny. Przepisal propranolol. xanax ( nie bralem ) cardilopin( bo podczas badania cisnienie wyszlo 145/85 )troche antybiotykow bo mnie bolala glowa podejrzenie ze od zatok ( tutaj sam sie zdziwilem bo przez lat 15 byl..

Nerwica i świąd nog - Str. 2

.. ...piersiowej????? chodzi ci o uczucie gorąca ja to mam identycznie jak ty piszesz gorąco jakby niewiadomo ognisko jakies ktos palil a do teg ucisk jeszcze taki ucisk jakby na zebra i ponizej w okolicy zoloadka czasem to niewiem od czego to moze byc i szczegolnie to z lewej strony w okolicy..

Mam ciągłe bóle głowy

.. ...tabletki dziennie. Też mam uczucie gorąca i nie wiem co wcześniej robiłam. Biorę na pamięć właśnie ten moemotropil ale nic mi nie lepiej. Boli mnie głowa w części potylicznej, nie cały rok temu uderzyłam się nie mocno w tył głowy i właśnie głowa mnie w tym miejscu boli ;( . Czasami bóle..

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu - Str. 3

.. ...wywala mnie ze snu z uczuciem jakby ktoś wcisnął mi w serce rozżarzony pręt metalu. Bolące gorąco, towarzyszy temu duży puls i ciśnienie, poniekąd spowodowane moim stresem czy przeżyje ten atak. Mam już kilkadziesiąt takich przejść za sobą i jeszcze nie zbadałem się medycznie. Próbowałem..

Dziwny ból w klatce piersiowej

.. ...łokciowym,barku czasem mam uczucie gorąca w stopę lub gdzieś właśnie w lewej nodze,tak juz ponad rok ido tego doszło ze bolą mnie czasem kości albo jak dłużej postoję w pozycji pionowej to ból w klatce,ostatnio zapisałem sie na prawko i po godzinie jazdy przy pochyleniu sie bądż..

Jak żyć z nerwicą?

.. ...duszności, drętwieniem rąk, uczuciem gorąca w klatce piersiowej, z ogólnym osłabieniem. Czułam sie bezsilna i jak bym miała connajmiej zaraz umrzeć. Początkowo stwierdzono, że było to odwodnienie. Ale sprawa zaczeła nabierać inny tor gdy po dwóch tygodnia znów trafiłam na izbę przyjęć z..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 77

.. ...nad ranem z wielkim uczuciem fali gorąca,które rozlewało się po ciele i ogromnym strachem,znowu to samo uczucie,wstałąm z łóżka,żeby to rozchodzić,poszłam do ubikacji i na tej ubikacji zemdlałam uderzając głową albo o wannę albo o podłogę,ocknęłam sie po chwili leżąc na ziemi i czując..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 80

.. ...totalne wycienczenie, uczucie gorączki. Zrobilam wyniki i badania, wykryto szmery nad sercem. Zrobilam ekg, okazuje sie ze mam nieprawidłowy blok prawej odnogi peczka Hisa. Niedlugo mam USG serca. Ale nie sadze zeby to byl powod moich dolegliwosci. Poniewaz czytalam ze to jest niegrozna..

Częstoskurcz nadkomorowy i zmiana leków

.. ...szybko nagle poczułam uczucie gorąca w klatce piersiowej, i nagle serce znów pogalopowało a po chwili przestało. potem jeszcze troche w głowie mam dziwnie. Czy to normalne przy zmianie leku że serce mimo leku robi takie fikołki? Czy to może jednak był jakiś blok lub coś takiego? Nie chce..

Zatrzymywanie serca na moment i gorąco w przeponie

.. ...złapało mnie dziwnie uczucie gorąca w okolicach przepony i wrażenie jakbym miała odbić( czasami się to zdażało ) a potem bardzo dziwnie skakanie pod żebrami z lewej strony, i nogi robią się jak z waty. Nie dam rady chodzić i nic robić, najlepiej jak położe się do łużka lecz nie zawsze..

Nerwica czy serce?

.. ...superslabo:/ zawroty glowy, uczucie gorąca w klatce,czasami drętwienie rąk i glowy...duszności!Mam wrazenie ze zaraz przestane oddychac!! i Świat wydaje sie taki nierealny...jakby jasny!! a cisnienie mam niskie bo zazwyczaj 100/70. Dali mi relanium zrobili EKG i na EKG nie wyszlo ponoc..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 136

.. ...Czy któraś z was miała uczucie nierealności, jak sobie z tym poradziłyście ? Pozdrawaiam serdecznie Witajcie,Sara gorące napoje zaostrzają objwy anginy,chlodne plyny tylko i wylącznie!!!!czasami lekarze zalecają jedzenie lodow,ktor dzialają jak zimny oklad,smaruj gardlo fioletem,pomimo..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 154

.. ...chyba nie pomoże...ale uczucie to swietnie znam,jakbym tonę na glowie nosila,to niestety emocje,nic innego jak emocje,gorąca kąpiel ,fajna muzyczka i zapach pysznego ciasta napewno pomogą.Dzieci wyslalam na kilka dni do siostrzyczki,teraz czuje sie jak panienka bezdzietna,ale cicho,jak..

Skurcze, drętwienie i plamy na dekolcie i kolanach

.. ...silny skurcz karku ( uczucie, jakby ktos wylewał wrzątek, zawsze tylko po jednej stronie ), I coś, co mnie bardzo krępuje - czerwone, rozgległe plamy na dekolcie lub kolanach - oczywiście pojawiają się okresowo, pulsują, są gorące. Nie musze ich widziec, zeby wiedzieć, ze są. Na co to..

Widoczne żyły na wewnętrznej stronie dłoni

.. ...bicie serca połączone z uczuciem lęku, przyspieszony puls, gorące dłonie. Według mojego lekarza to właśnie jest skutek nerwicy jednak od ponad miesiąca biorę leki psychotropowe mające na celu uspokojenie mnie. Na wszystkie inne objawy zadziałały niemal od razu ale wypukłe żyły po..

Mięśnie rąk i nóg dziwnie mi drgają

.. ...drżenie się pogłębia. A uczucie gorąca trzyma się dzień lub dwa ( więcej nie ) i mija - aby za jakiś czas wrócić znowu! Nie wiem co to jest, ale coraz częściej mi się to zdarza:( Jeśli ktoś ma lub miał coś podobnego proszę piszcie... Pozdrawiam! Księżniczko a może ty masz chorobe..

Drżenie kończyn i uczucie gorąca głowy

.. ...) i mija - aby za jakiś czas wrócić znowu! Nie wiem co to jest, ale coraz częściej mi się to zdarza:( Jeśli ktoś ma lub miał coś podobnego proszę piszcie... Pozdrawiam! Prawdopodobnie nerwica........

Rytm trojaczy, bigeminia, ekstrasystolia

.. ...Moje objawy: okresowe uczucie przyspieszonego bicia serca ( wrażenie jakby miało zaraz wyskoczyć ) zdarzające się najczęściej w sytuacji choćby trochę nerwowej, uczucie * potykania się * serca i ten objaw nie pozwala mi zasypiać. Poza tym ( zwłaszcza wieczorem ) mam uczucie..

Czy to nerwica lub coś w tym stylu-pomocy

.. ...różne sytuacje:( To uczucie trwa do dnia dzisiejszego tj.od połowy lutego.Dodatkowo teraz na mały stres dodatkowo zatyka mnie w gardle ciężko połknąć śline a przy tym suchość w ustach,czuje że serce wali jak głupie,zwiększa się puls,brak skupienia,uczucie gorąca w głowie,czasem z bólem..

Potrzebuje pomocy. Nie umiem żyć normalnie ...

.. ...pomieszczeniu. Do tego dochodziło uczucie jak przy rozwolnieniu, ból głowy, zawroty głowy i okropne uczucie mdłości. To uczucie często towarzyszy mi rano, kiedy mam iść do pracy, całą drogę potrafi mnie mdlić i boli mnie żołądek, później jeszcze w ciągu dnia mam miękkie nogi, słabą..

Problem

.. ...temu budziłem się z uczuciem jakby tysiące szpileczek wbijało mi sie w owłosioną skórę głowy.Było to tym silniejsze ,im wyzsza była temperatura.Na WF - ie ,gdy się spociłem miałem to samo.Doszło do tego,że jem zimną zupę i drugie danie,piję zimną herbatę,bo wypicie czegoś gorącego..

Omdlenie, zawroty głowy, uczucie zimna, brak widzenia

.. ...twarzy, odczuwam dziwne uczucie zimna i gorąca, nagle leje się ze mnie taki zimny pot i średnio zaczynam widzieć. Kładę się wtedy, zazwyczaj zasypiam, a jak wstaję to problem znika. Mam 26 lat, żyję w ciągłym stresie, pracuję umysłowo, ciśnienie 90/60, dużo chodzę i regularnie biegam,..

Nastoletnia nerwica - Str. 16

.. ...policzka i lewej ręki, - uczuciem zimna lub gorąca, - kołataniem serca, - zatykaniem się uszu, - stanem lękowym, - drżeniem kończyn, - zimnymi dłońmi i stopami, - uczuciem * kluski * w przełyku. W chwili obecnej uspokajam swoją nerwicę, ponieważ wpadłam w ten stan z powodu choroby (..

Nie czuję bicia mojego serca

.. ...raz pierwszy mam takie uczucie.. by;lam na spacerze i nic sie nie zmieniloo.. jakby ci serce nie biło ,to bys tego nie napisała. hej, tętno bywa różne, z rozmaitych powodów jest zmienne, nie tylko chorobowych, może się zmieniać wraz z pogodą, porą dnia, napięciem układu nerwowego, stanem..

Problem z sercem po używkach

.. ...byl * ból * to bylo uczucie nie do opisania, ale bardzo nieprzyjemne uczucie, cos gorącego we mnie wchodzilo w serce, potem wychodzilo z niego i wchodzilo w brzuch, a nawet nizej.. nie chcialem juz wiecej, po jakichs 30 minutach przestalo... myslalem, ze mam bad tripa, tzn nie bylem tego..

Wysokie tętno, co dalej robić?

.. ...piersiowej , drżenie rąk , uczucie gorąca w klatce piersiowej., duszności! . ( O wszystkim jest poinformowany mój lekarz prowadzący . ) Pytam się was o to bo mam nadzieje że pomożecie mi uzyskać więcej informacji co może mi dolegać , bądź sami przechodziliście przez coś podobnego. Tak..

Co mi dolega?

.. ...nudności, zawroty głowy, uczucie, że zaraz zemdleję, aczkolwiek do tego niedochodzi, a takze często oblewa mnie fala gorąca. Jestem studentką, a więc jestem narażona na stres. Proszę o radę, czy mi coś może dolegać, czy jest to tylko i wyłącznie zasługa stresu i wystarczy odpoczywać i..

Nerwica lękowa i nerwica natręctw. - Str. 2

.. ...zniesienia,że łączy się ona z uczuciem wlasnej wewnętrznej slabości,z brakiem wiary w siebie * * .Jak to przeczytalem jest mi gorąco w głowie mam zamęt nie wiem jakie wyciągnoc wnioski. Witaj Borowy. Nawet jesli znasz definicje leku podstawowego , najwazniejsze jest * co dalej * .Ja..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat)

.. ...znikają, jak każde inne uczucie. Przyjmują najróżniejsze kształty, które także potem znika. Może to być kłucie w głowie albo w sercu, a może zawrót głowy, albo drżenie rąk, a może wybuch gorąca, czy raczej zimna? Pewne jest jedno to zawsze znika. Przemija. Dziękuję Tobie, że nauczyłem..

Nerwica a uprawianie sportu.

.. ...szybkie bicie serca, uczucie słabości w ciągu dnia ( śpię dobrze ), kłopoty z koncentracją, uczucie niepokoju, czasem ledwo trzymam się na nogach - jakbym miał zemdleć, uczucie zimna a zaraz po tym gorąca, nerwowość i niecierpliwość. Mogłem coś pominąć. Głównie chodzi mi o to, że lubię..

Wątek dla ludzi cierpiących na nerwicę lękową

.. ...w pracy dopadło mnie uczucie gorąca w klatce piersiowej i typowe objawy nerwicowe: zaburzenia równowagi, zawroty głowy, nogi jak z waty. I znowu do lekarza. Tym razem Pan Doktor stwierdzil że nic mi nie jest, że mam tylko złą pozycje w pracy( schylającą ). Wtedy ta diagnoza tak mnie..

Błagam o pomoc..

.. ...po ok. 6 miesiącach - uczucie pełności w głowie i ucisku ( często miałem wrażenie, że zaczyna się z tyłu w dolnej części głowy ) - zaburzenie wzroku ( obraz jest rażący, rozmazuje się, śnieży, drga ) - światłowstręt ( kolory są na jasne, za wyraźne, zwłaszcza sztuczne światło białe i..

Mam dziwne myśli..

.. ...wtedy kiedy miałem takie uczucie :( Pisząc tego posta tak samo mam jakieś dziwne odczucia, ja już nie wiem co mam robić ;x Pozdrawiam. Dodam jeszcze, że cały czas sobie coś wmawiam, ale nie mogę przestać, ehh. Może za gorąca ta kąpiel była i sam się nakręcasz?I ciśnienie ci..

Czy to faktycznie nerwica serca ?

.. ...zrobiło mi się słabo ( uczucie gorąca, zalały mnie poty, serce zaczeło kołatać ) - trwało to dosłownie kilka sekund. Po tej sytuacji przestraszyłem się na dobre i zapisałem się na wizytę u kardiologa. Ten przepisał mi belergot na uspokojenie i zlecił zrobić Holter EKG. Do dnia w którym..

Ciągłe uczucie gorąca...co mi jest??

.. ...wiecej w tym czasie co uczucie goraca to: mdlosci, zawroty glowy, sennosc, zmeczenie, trudnosc w skupieniu sie, ogromna nerwowosc i agresja, zmiany nastroju, ucisk w klatce piersiowej, kolatanie serca, problem z oddychaniem, skoki cisnienia, wysokie tetno, spadek kondycji, skoki wagi.....

Nie wiem co mi jest, pomocy!

.. ...czesto temu towarzyszy uczucie chlodu w konczynach, ciągły stan podgorączkowy 36,8 - 37,5, mam też często takie tiki nerwowe, szczegolnie gdy juz zasypiam, że coś mną zatrzęsie tak jakby, i zle samopoczucie, ostatnio mam duzo negatywnych mysli, kiedys tego nie mialem w ciagu ostatnich..