Uczucie guli w gardle

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 992

.. ...zatruwa mi życie,to uczucie guli w gardle.Od dwóch miesięcy rzecz nawraca.Ostatnio mam kiepski okres.Skończyłam studia i nie wiem co ze sobą zrobić.Pracy znaleźć nie mogę.Czuję,że marnuję sobie życie,że ono przez palce mi przecieka.I to oczywiście jeszcze bardziej mnie dołuje.Prowadzę..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 88

.. ...Problem jest następujący - uczucie guli w gardle, problemy z przełykaniem, odbijanie, zbyt dużą ilośćią śliny, problemy ze złapaniem oddechu po przepiciu lub zjedzeniu. W nocy myli mi się wdech z wydechem ( chyba z nerwów ). Odwiedziłem internistę, laryngologa ( 2 razy ), gastrologa (..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 39

.. ...piersiowej, kłucie i uczucie czegos w gardle? to myslicie ze nerwica. wczesniej pisalam moje objawy. Myszka, a czujesz sie jakbys miala nerwice? nie radzisz sobie z nerwami? dostajesz tej guli jak sie zdenerwujesz? latwo Cie wyprowadzic z rownowagi? ciezko Ci sie dogadac z ludzmi? nie..

Ucisk, gula w gardle - Str. 2

.. ...miałam identycznie też uczucie guli lub flegmy którą usilnie próbowałam przełknąć.Napiszę w skrócie bo to wszystko tak długo trwało że brakło by mi nocy do opisania. W końcu mój Laryngolog stwierdził że to refluks, bardzo często mi się odbijało po posiłkach i to dość mocno, piekło mnie w..

Ucisk, gula w gardle - Str. 17

.. ...witam, miałem również uczucie guli w gardle/przełyku; objawiało się to tak jak by coś było przyklejone i nie można było tego połknąć, ani wypluć, jednak jak już się udało jakimś cudem wypluć to była to kuleczka raczej mała wyglądająca jakby zbite * smarki * ; byłem kilka razy u lekarza..

Nastoletnia nerwica - Str. 4

.. ...mieliście też kiedyś uczucie takiej guli w gardle miałam tak wczoraj i takie dziwne uczucie jak bym miała zemdleć oczywiście podwyższone ciśnienie 130 - 90 dodam że było trochę stresu bo mieliśmy w firmie wizytę potencjalnego ważnego dla nas klienta teraz momentami tez tak mam. witam...

Promlemy ze zdrowiem

.. ...odstawilam lek zaczelo sie uczucie guli w gardle.Pewniej nocy nie moglam zlapach powietrza.Poszlam do lekarza rodzinnego troche mnie zbyl.Srwierdzil ze pluca czyste i tyle.Gule jak byla tak jest dalej i znow bylam u laryngologa popatrzyl mi w krtan i mialam cos strune glosowa..

PROSZE O POMOC!

.. ...lepsze zycie./Pozdrawiam. Uczucie scisku zgardle w przełyku - czy to moze byc objaw nerwicy? Witaj.art. Tak ucisk w gardle jest jednym z objawów nerwicy.Z tego co czytałam o emocjonalnych przyczynach rej tzw. * guli w gardle * , ma ona przyczyny w naszych problemach ze swobonym..