Uczucie kłucie w głowie

Nerwica - czy na pewno? - Str. 177

.. ...- przy wdechu czuję uczucie kłucia w jednym i tym samym miejscu w głowie; jak przestaję oddychać - nie kłuje, jak biorę wdech - ukłucie. Wiem, że gdybym przestał się na tym skupiać i zapomniał na moment - przeszło by,ale to trudne. Od razu wyobraźnia podpowiada swoje. Sorry, że tak..

Dodatkowe skurcze - Str. 293

.. ...dotkliwie. Mogą powodować uczucie „zamierania”, przestawania czy niemiarowości serca, silnego bicia, kłucia w okolicy przedsercowej, niepokój i inne. Bardzo liczne dodatkowe skurcze komorowe serca mogą powodować zmniejszenie rzutu serca i objawy z tym związane..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...bardzo nieprzyjemne uczucie i nie powiem ze ich sie nie boje,chociaz kardiolog zapewnia ze to nie grozne i od tego sie nie umiera ale meczyc sie trzeba.na dodatek jestem w 34tyg.ciazy i nic nie moge brac jedynie ziolka ktore i tak nie dzialaja.strach i lek tez mam ,uczucie zanikania..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...palców prawej ręki, uczucia kłucia w łokciu lub kolanie itp. Prawdopodobnie kręgosłup szyjny, bo pojawia mi sie to po wysiłku lub nurkowaniu gdzie poozycja jest pozima a głowa patrzy na wprost ( czyli jak w pozycji stojącej patrząc do góry ). Objawy są podobne do DCS więc za pierwszym..

Bóle brzucha, uczucie powietrza w nim itp.

.. ...juz nawet tego, mam uczucie duzego, napowietrzonego brzucha w którym stale coś jeździ, to chyba nie normalne, czesto mam tez rozwolnienie po czyms takim i to nawet trzy razy dziennie. prócz tych objawów mam inne typu: kłucie serca, bóle w klatce piersiowej, kłucia w plecach w róznych..

Bóle, pieczenie i uczucie zgagi w okolicy płuc

.. ...tutaj wymieniłam oraz uczucie kłucia serca bardzo częste oraz uczucie ciężaru w płucach. To wszystko moje objawy, które jednak rzadko występują razem. To jeśli chodzi o klatkę piersiową. Bo mam do tego od ponad pół roku codzienne bóle głowy. Nawet nie pamiętam już kiedy ostatnio..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...ogonowej i piersiowej, uczucie zmęczenia, ciężkiego oddechu, uczucie kłucia w mostku i po prawej stronie pod żebrami, drętwienie, rąk i nóg, uczucie otępienia , zawroty głowy podczas chodzenia. Miałem robione usg brzucha. Kamień w woreczku żółciowym 16mm i złog na nerce 4mm. Rtg klatki..

Jak dział alkohol na układ krążenia.

.. ...twarzy,drżenie rąk i nóg, uczucie kłucia w głowie i całym ciele. S.łabość nóg i rąk itp.. Natomiast gdy wypiłam znacznie więcej alkoholu czułam się jeszcze gorzej.Tak więc mała dawka alkoholu może czasem pomóc ale zbyt duża nawet zaszkodzić.Wszystko z umiarem.To jest prawda,że należy..

Kłucie w głowie, uczucie pulsującej krwi w głowie

.. ...zaczyna mnie kłuć głowa( uczucie jakby pulsującej krwi w głowie ). Bóle są chwilowe ( ok.30sekund ) ale za to bardzo mocne. Co to może być? ile lat masz czy niedrożność jelit może wpływać na funkcjonowanie serca? Mam 15 lat lat 37 czy to ma wpływ? Gdy ma się raka to czy on osłabia..

Ból z tyłu głowy

.. ...jakby mrowienie. To uczucie kłucia nie występuję cały czas, lecz ból tak. się. Czy ten ból może być spowodowany faktycznie ciśnieniem ? Czy ktoś z Was ma tak samo ? Liczę na wypowiedzi. A jeśli chodzi o lekarza, to nie dziękuję. wystarczy mierzyć ciśnienie i się dowiesz.Mierz i..

Co się dzieje

.. ...* chisterycznego mam uczucie kłucia w okolicach mostka, ciężko mi się oddycha i nie potrafie się uspokoić przez dłuższy czas. Potem zaczynają się silne bóle głowy, ale jak biorę Pyralgine to po jakiejs godzinie mi przechodzi. Nie wiem już co o tym myśleć. Rodzice mi nie uwierzą, że coś..

Z NERWICY SIE WYCHODZI ( wszystko na ten temat)

.. ...znikają, jak każde inne uczucie. Przyjmują najróżniejsze kształty, które także potem znika. Może to być kłucie w głowie albo w sercu, a może zawrót głowy, albo drżenie rąk, a może wybuch gorąca, czy raczej zimna? Pewne jest jedno to zawsze znika. Przemija. Dziękuję Tobie, że nauczyłem..