Uczucie kołatania serca

Zapalenie mięśnia sercowego

.. ...tolerancji wysiłku; uczucie kołatanie serca; tachykardia; zaburzenia rytmu ( skurcze dodatkowe, tachyarytmie komorowe, zaburzenia przewodnictwa przedsionkowo - komorowego ); objawy niewydolności serca; osłuchowo: szmery skurczowe o różnym charakterze, czasami 3 ton serca, szmer tarcia..

Antagoniści receptora angiotensyny II

Antagoniści receptora angiotensyny II

.. ...angiotensyny II. niedociśnienie tętnicze, zawroty głowy, szczególnie po pierwszych dawkach preparatu, kaszel, uczucie kołatania serca. Przykłady preparatów: Cozaar ( Losartan potasu ), Aprovel ( Irbesartan )...

Ból serca

Ból serca

.. ...przez pacjentów jako uczucie wyrywania się serca z piersi , kołatania serca czy wrażenia zamierania serca . Ponieważ sam ból jest doznaniem subiektywnym, zależnym od progu bólowego pacjenta, nastroju i wielu zmiennych psychologicznych, te wszystkie odczucia mogą być przez chorego..

Preekscytacja

Preekscytacja

.. ...lekarza jest zwykle uczucie kołatania serca lub epizody zasłabnięć. Typowe dla zespołów preekscytacji jest występowanie zaburzeń rytmu serca. Przebieg drogi dodatkowej ustala się za pomocą stymulacji serca ( zwykle przezprzełykowej ). Leczenie sprowadza się do podawania odpowiednich..

Arytmogenna dysplazja prawej komory

.. ...serca. Chory może mieć uczucie kołatania serca, zawroty głowy, często występują omdlenia. Niestety czasem pierwszym objawem choroby jest nagły zgon sercowy. W EKG obserwuje się dekstrogram, napadowe bloki przewodzenia komorowego, tachykardię i częstoskurcze komorowe. W ECHO serca:..

Częstoskurcz nawrotny

.. ...problemy z przełykaniem, uczucie kołatania serca, lęk, omdlenia. Diagnostyka obejmuje EKG spoczynkowe, wysiłkowe ( jeśli wysiłek jest podejrzewany o wywoływanie arytmii ), EKG metoda Holtera, stymulacja przezprzełykowa lub badanie elektrofizjologiczne z wprowadzeniem elektrod do serca..

Tętno u kobiety ciężarnej

Tętno u kobiety ciężarnej

.. ...występujące czasami uczucie kołatania serca można więc uznać za normę, pod warunkiem że w zapisie EKG nie uchwycono arytmii, oraz że nie występują inne niepokojące objawy. Bradykardia, czyli zwolnienie rytmu serca poniżej 60 na minutę jest zjawiskiem znacznie rzadszym. Jeśli występuje,..

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...lękowych. Często występuje uczucie kołatania serca ( tachykardia ), wzmożone pocenie się, drżenia, wrażenie braku powietrza ( subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia..

Migotanie przedsionków to najczęstsze zaburzeniem rytmu serca

.. ...60 proc. chorych ), uczucie kołatania, łatwe męczenie się, bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, omdlenia. Silne dolegliwości ma ok. 80 proc. chorych osób. Podstawą do diagnozy jest badanie EKG. Konsekwencje choroby są wielorakie – zmniejszenie objętości wyrzutowej i minutowej..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 2

.. ...).zaburzenia te polegaly na uczuciu scisku serca a nastepnie jednego mocnego uderzenia.z czasem pojawily siedodatkowe skurcze i inne zaburzenia które trudno jest mi opisac slowami. powoduja one ogromny lek i strach przed najgorszym.oczywiscie poddalem sie badaniom. przeprowadzilem ich..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 24

.. ...strach - wszystkie te uczucia prowadzą do przyspieszenia akcji serca. Jednak czy Pani napady są tego efektem - nie wiem. Dobrze byłoby uchwycic taki napad w ekg ( choćby holter event czyli na guzik, o którym juz pisałem ). Jesli to przyspieszony ale prawidłowy rytm ( czyli po lekarsku -..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 36

.. ...niemilego samopoczucia i uczucia kolatania, burczenia, przelewania sie czegos w sercu nie czuje zadnego bolu. Nie wiem wiec czy moge nazwac moje dolegliwosci atakami bo z tego co tu czytam to starsznie wyglada taki atak a ja tak jak mowie mam ciagle kolatanie serca. Czasami lagodniejsze..

Echo serca - Str. 59

.. ...miesięcy mam napady gorąca, uczucie drętwienia kończyn, jest mi bardzo duszno i słabo a wszystko to poprzedzone jest dziwnym biciem serca, czuje jakby nierówno biło, potem z kolei kołatanie. Od kilku miesięcy też odczuwam przepływ takiej fali gorąca w klatce, na wysokości serca. Bardzo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 32

.. ...pierwiastka, tak jak uczucie niepokoju czy kołatania serca. Jedz nadal magnez z B6, ale polecam gorąco środek ( pisałam już o nim ) w postaci tabletek musujących, który nawadnia, mineralizuje, bo jest napojem elektrolitowym. LITORSAL firmy Zdrowit polecany zwłaszcza podczas wysiłku..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 244

.. ...z nim radzić. Czuje uczucie kołatania serca do tego mam ciśnienie 150/100. Nie wiem dlaczego takie wysokie. Choć mam 27 lat też czuje się przez to jak staruszka a jak mnie dopadnie to uczucie kołatania tz. mocniejsze uderzenie ja tak to czuje. to wtedy juz nie umiem sie uspokoic...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 599

.. ...bóle i zawroty głowy, uczucie ciężkości w głowie, uczucia gorąca, bóle oczu, bóle kręgosłupa, bóle imitujące bóle serca, kołatania, duszności, lęki - to wszystko są standardowe pozycje repertuaru nerwicowego. ALE można stwierdzić to DOPIERO po wykluczeniu: 1. chorób kręgosłupa (..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 821

.. ...się zasypiania,bo mam uczucie,że nie zasypiam,tylko się zapadam i już nie wstanę.Poza tym mam kołatania serca.Jako,że wylądowałam w szpitalu z potwornym nadciśnieniem( 240/120 ) i bradykardią ( 40 ) jestem na tym punkcie przewrażliwiona i byle dolegliwości ze strony serca czy ciśnienia..

Problem z kręgosłupem a bicie serca

.. ...dół.5min i po tym wstrętnym uczuciu migotania.Póżniej podwiązała mi łopatki bandażem owijając klatkę piersiową i nasmarowała maścią przeciwbólową.Tak kazała mi chodzić 3 tygodnie bez odwijania.Powiedziała że powinienem pić tran na łyżce z cytryną. To tyle. Problem w tym że to kołatanie..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 4

.. ...w klatce piersiowej, uczucie kołatania serca, nadmierna męczliwośc, zawroty głowy. Z reguły nie są one groźne dla zycia pacjenta, potrafia za to nieźle skomplikowac mu zycie. Dolegliwości te nie występuje stale - zdecydowanie nasilają się, gdy w organiźmie dochodzi do zaburzen..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 2

.. ...dolegliwości,które mam to uczucie opuchnięcia wokół serca,różne niekontrolowane kołatania,bóle wokół serca,zwłaszcza kiedy coś sie dzieje z pogodą( jestem meteopatą ),mam też kłopoty ze wzrokiem - dostaje czasowego światłowstrętu z potężnym bólem głowy9lekarze wiążą to też z moją wadą..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 3

.. ...wiekszosci sa tu opisane - uczucie nierównej pracy serca, kołatanie, nieprzyjemne uczucie mocnego bicia serca odczuwalne nie tylko w klatce piersiowej ale tak samo plecach czy głowie. Uczucie zmęczenia ( do tego stopnia ze nie mam siły słowa z siebie wyrzucic ), zimne poty na czole,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 3

.. ...zdrowiem. Teraz dzień bez uczucia słabości i lęku, że zaraz zasłabnę ( kołatanie serca nie zawsze towarzyszy temu, choć tętno jest wysokie ) właściwie nie wystęuje. To straszny dyskomfort, już właściwie przestałam myśleć o tym, że coś mi jest na rzecz tego, że jestem na środku ulicy,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 132

.. ...zawroty w glowie,słabość,uczucie omdlewania całego ciała, kołatanie serca czuje je niekiedy na calym ciele...( jest po prosu przerąbane... )walcze z tym też już 4 lata ale z dnia na dzień jest ze mną gorzej teraz miałem wyjazd do niemiec w domu juz dopadły mnie złe myśli strach no i..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...oblewanie się potami - uczucie zimna - ataki przyspieszonego bicia serca - bóle i kołatanie serca - uderzenia gorąca do głowy - nudności, brak apetytu - ucisk, * klucha * w gardle - napady duszności - płaczliwość, drażliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucia bycia poza swoim ciałem,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 155

.. ...). Moje objawy to: - uczucie duszności - uczucie ściskania w klatce piersiowej - drżenie rąk - pogorszenie jakości widzenia ( nie mam tak dobrej ostrości ) - ogólny niepokój - czasami lekkie kołatanie serca ( głównie jak coś zjem ) - bóle głowy - utrzymujące się zawroty głowy - czasami..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 2

.. ...przestrzaszyłam( beznadziejne uczucie ) od tego czasu zaczęły się lęki, wcześniej ich nie miałam. Kilka lat przerwy i zaczęły się kołatania serca. Lekarka powiedziała, że to okres dojrzewania.Badania nic nie wykazały, a kołatania były coraz częstrze.przeciągało się to przez kolejne lata..

Kołatania serca, to nerwica? - Str. 3

.. ...już parę osób pisało uczucie to jest bardzo nieprzyjemne. Pamiętam że atak wywołał skłon do przodu i ucisk przepony. Wysiadałem wtedy z autobusu do szkoły. Jak się położyłem po kilku minutach minął. Ataki powtarzały się co jakiś czas. Czasami co kilka dni. Przeważnie kiedy byłem u..

Zespół WPW i wypadnie płatka zastawki dwudzielnej

.. ...około pół roku gorsze - uczucia niepokoju w klatce, kołatania. Potem względny spokój i od jakiegoś pół roku kolejne objawy - szarpnięcia za mostkiem, uderzenia do gardła, czasami potknięcia serca i uczucie przepływających prądów w klatce. Ostatnie badania Holterowskie wskazują na..

Kołatanie serca a migdałki, czy jest zależność?

.. ...( ale moze to tylko uczucie ) . Czasami mam tez takie uczucie slabosci na srodku klatki piersiowej. Musze tez dodac ze zanim te objawy powstaly przez 3 lata jak chodzilem do szkoly codziennie przed pujsciem na zajecia mialem biegunke nawet 2 razy dziennie. Teraz tak nie mam ale moze cos..

Uciążliwe kołatanie serca przy wysiłku

.. ...piersiowej, trzese się, mam uczucie,że czasami juz brakuje mi powietrza. po wszystkich badaniach okazało się,że może to byc nerwica natomiast niepokoje się ,że to z powodu tarczycy. Badania wyszły mi tak iż ths mam obnizone ale ft4 w normie i to jest dziwne moze to być jakiś stan..

Zaburzenia rytmu (kołatanie) serca

.. ...glebszy wdech bo mam uczucie ze sie dusze( przy normalnym oddychaniu ) Co jest grane ? juz nie wiem do jakiego lekarza mam isc ? Po piewrsze Propranolol obniza cisnienie i jest lekiem stosoweanym w nadcisnieniu. Po drugie jak swierdzono jest to lek bardzo przestarzaly i ma jakies skutki..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 264

.. ...rozwolnieniem, potem było uczucie pustki w brzuchu, po pracy kołatanie serca aż do uczucia odjazdu i dziwne kłucia i bóle w żyłach/ tętnicach na szyi, paniczny strach, drażliwość spowodowana słyszeniem dźwięków, które innym nie przeszkadzały [np. lodówki w sklepie poniżej mieszkania],..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 303

.. ...mięsni. Boję się zawału to uczucie towarzyszy mi niemal codziennie. Czy w wieku 36 lat mozna dostać zawału lub wylewu??? Najgorzej mam u dentysty, kiedyś pójscie do stomatologa było dla mnie przyjemnością, dostawałem znieczulenie i było ok. Teraz jest koszmar bo dopadają mnie duszności..

Zespół Barlowa jest wyleczalny?

.. ...w klatce piersiowej, uczucie kołatania serca, nadmierna męczliwośc, zawroty głowy. Z reguły nie są one groźne dla zycia pacjenta, potrafia za to nieźle skomplikowac mu zycie. Dolegliwości te nie występuje stale - zdecydowanie nasilają się, gdy w organiźmie dochodzi do zaburzen..

Zwolniona akcja serca, dreszcze, cała się trzęsłam

.. ...często zawroty głowy, uczucia omdlenia itp. czasem przyspieszona akcja serca, lub też przeskakiwanie, kołatanie, zatrzymywanie... Ale jeszcze nigdy nie czułam się jak wczoraj:/ Pozdrawiam Kasia 23 lata Wykonaj badanie Ekg i zrob badania krwi potas i magnez mozliwe ze maszniedobor tych..

Wiotka zastawka mitralna

.. ...w klatce piersiowej, uczucie kołatania serca, nadmierna męczliwośc, zawroty głowy. Z reguły niegroźne dla życia, ale je komplikujące. Dolegliwości te nie wystepują zazwyczaj stale ale nasilają sie w sytuacjach stresowych, także w przypadku zaburzen elektrolitowych ( niedobór wapnia,..

Zawroty głowy - Str. 2

.. ...ja mam zawroty głowy, uczucie że ktoś mi ściska głowę, drętwieje, kołatanie serca, ciśnienie dobre ale za to puls wysoki. Mam 21 lat. Robiłam tylko podstawowe badania, które wyszły dobrze. Ale lekarz rodzinny stwierdził że to nerwica. Chodzę do psychiatry. Mam leki ale nic mi nie..

Bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności

.. ...oraz nawracające falami uczucie * słabości * oraz sztywnośc karku ( jak obracam głowę to zawroty są bardzo wyraźne ). Wszystko po długim zapaleniu oskrzeli z dużą dawkę kilku antybiotyków. W nocy było najgorzej choć ostatnio po zarzywaniu środków nasennych się uspokoiło trochę . Były..

Nierówne bicie serducha

.. ...nim dzieje.... Ja tez mam od kilku dni uczucie jakby mi serce zakolatalo.Bardzo sie martwie nie wiecie co to moze oznaczac Warto sprawdzić poziom potasu we krwi. Jego niedobór powoduje kołatania serca...

Duszenie się - Str. 36

.. ...dziwny ucisk w mostku ( uczucie opasania klatki piersiowej żelazną obręczą ) oraz zatykanie w mostku. Szybciej się męczę a do tego dochodzą kołatania serca. Nie wiem już, który objaw jest gorszy:( ( ( .Do tego doszła nerwica i powiem szczerze, nie wiem czy nerwy nie robią tutaj większego..

Niedowład lewej ręki, brak kontroli nad ruchami i kołatanie serca

.. ...takie strasznie dziwne uczucie, bo w sumie niedowład to bym nic nie czuła a to jest tak jak bym nie potrafiła nad nią zapanować. w głowie zaczynają sie pojawiać dziwne mysli takie jak bym była po naprawde dużej dawce alkocholu a po kilku sekundach pojawiają się zawroty głowy i jak bym..

Nagłe bardzo szybkie bicie serca

.. ...Witaj Ja miałam podobne uczucia bicia serca i u mnie okazało się to tachykardią zatokową. Niby nic poważnego, ale lekarze podejrzewają nieadekwatną tach. zat. ponieważ mój organizm nie bardzo chce reagować na leki. Pozdrawiam kołatania są częstym objawem arytmii która trzeba leczyć..

Syndrom WPW typu A, duszności oraz bóle w klatce piersiowej

.. ...płucach odczówam dziwne uczucie jak by sie nagle kurczyły. Po pewnym czasie wszystko mija i znów to samo i tak do dziś. konsultowałem się z kardiologiem, który oznajmił że jest to przyczyna mojej wady serca wpw typu A. Od niedawna ( jakieś 8 m - cy ) doszły nowe dolegliwości: bóle w..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 389

.. ...czuję się okropnie:( Mam uczucie gorączki, do tego kołatanie serca,i okropnie mi gorąco:( Już mam serdecznie dość:( Na dodatek jutro egzamin a ja nie mogę się nauczyć:( Nic mi nie idzie to tego pustego łba:( Dorotko dziekuję za numer już sobie zapisałam: ) I odezwę się: ) Małgosiu nie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 531

.. ...dopadła:/ Nogi jak z waty,uczucie że zaraz się przewróce i momentalnie lęk,strach i kołatanie serca.Blee ochydne uczucie a tyle czasu miałam już spokój od tego. No ale widac zbliżająca się szkoła daje o sobie znac i to bardzo:( Dorotko kochanie strasznie dużo pracujesz: ) Ale..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1265

.. ...i rąk jak i czasami uczucie jakby kolana się paliły - swędzenie rąk, nóg i ostatnio nawet głowy - ból w stawach pachwinach pachach ;/ - bóle i tiki mięśni od łydek do oczu - środkowe palce u nóg czasami same się ruszają :| - kołatania serca Bóle przeważają po stronie lewej Oczywiście to..

Kołatanie serca po zapaleniu mięśnia sercowego

.. ...czasem nawet chwilowe uczucie pieczenie w klatce piersiowej jest normalnym objawem. I czy powinnam zażywać dodatkowo jakies leki doraźne, które unormowalyby rytm serca. Byłabym wdzieczna za odpowiedz, tym bardziej że uznano iz generalnie jestem zdrowa. to pytanie powinnaś zadać..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 6

.. ...taką * gulę * w krtani, uczucie lęku, kołatanie serca, zawroty głowi, ból mięsni i kości, sztywnienie rąk i nóg, ogromne uczucie lęku. dodam, ze mam 21 lat i okropnie stresujące zycie, ciągłe nerwy w pracy, w domu, na studiach i z facetem, poprostu w kazdym miejscu jest cos nie tak !..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 19

.. ...że ma oddychać, takie uczucie wymuszonego oddychania /paranoja nie??? - chyba za dużo filmów o lekarzach : )/. I tak się nakręcam, potem hiperwentyluję i dostaję zawrotów głowy i kołatania serca. Teraz i tak Kochani wydaje się, że jest lepiej, bo jakoś udaje mi się wytrwać w pracy. Na..

Dziwne objawy, nerwicy lękowej? - Str. 3

.. ...do tego doszło ciągłe uczucie kołatania serca, nawet dziś je czuję, takie dudnienie...wezwałam którgoś razu pogotowie, oczywiście jak przyjechali, stwierdzili, że wszystko ok, ale wzięli mnie na Izbę tam miałam zrobione podstawowe badania, ekg oczywiście nic nie wykazało, bo ten natłok..

Częste drgawki ciała i kołatanie serca, uczucie omdlenia

.. ...ciala i kolatanie serca uczucie omdlenia.Borykalam sie z tym jakies 5lat Kiedy zaszlam w ciaze wszystko jak by ucichło do czasu..bo mineło 5,5roku i teraz wrocilo ze zdwojona moca.Jestem osobą nerwową czesto mam zmienne nastroje,nie lubie przebywac tam gdzie jest duzo ludzi..i..

Złe samopoczucie, zawroty głowy, mdłości i kołatania serca

.. ...jak leze nie przyjemne uczucie mam stymulator od 2004 r. Czy jest jakas mozliwosc ponownej diagnozy i usuniecia jezeli stymulator jest nie potrzebny?? pomocy!!:( mam dopiero 20 lat a juz moje zycie jest przesaądzone... Witam Moj tata miał wczoraj wszepiony stymulator serca mam kilka..

Ciagłe zawroty glowy, kołatanie serca, uczucie ze zaraz zemdleje

.. ...glowy, kołatanie serca, uczucie ze zaraz zemdleje ( choc nigdy nie zemdlałem ), puls strasznie przyspieszony. Dostałem sie do kardiolog z Katowic - Ochojca, stwierdzila po wielu badaniach ze jestem zdrowy i wszystko bedzie dobrze. Liczac ze wszystko zaczelo sie dziac we wrzesniu 2007..

Kołatanie serca odczuwalne w szyi

.. ...lat mam takie dziwne uczucie. Nagle, ni z tego ni z owego zaczyna ni kołatać serce. Jest to odczuwalne najbardziej w szyi, po lewej stronie tam gdzie sprawdza się tętno. Trwa to dosłownie kilka sekund. Ostatnio mam to częściej. Miałam robione 3 lata temu ekg i badania serca i wszystko..

Kołatanie serca podczas sportu

.. ...siatkówka, piłka nożna ) mam uczucie zaschłyśnięcia powietrzem i serce zaczyna nagle bardzo szybko bić.. Ustaje po krótkim okresie czasu. Najczęściej dzieję sie to przy skokach.. Byłem u lekarza - EKG, echo serca i zdjęcie klatki nic nie wykazało.. Co to może być? Tęsknie za sportem...

Bóle po rzuceniu palenia - Str. 2

.. ...). Najgorsze jest to uczucie próżni w płucach i kołatanie serca. Mam tylko nadzieje że tym razem nikt z pseudo znajomych mnie nie namówi na dymka. Witam. Gdy przypadkowo weszłam na tą stronę i przeczytałam o Waszych objawach, odczuciach po rzuceniu palenia to byłam w szoku! Myślałam, że..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 85

.. ...Często budzę się w nocy z uczuciem duszności i silnym kołataniem serca. W ciągu dnia jestem dziwnie osłabiona. Przy wstawaniu oblewa mnie zimny pot i robi mi się słabo. Ciężko mi z tym żyć :( Byłam u kardiologa, ale powiedział, że wszystko jest OK. Barkcysia...tak,to są typowe objawy..

Kołatanie serca, serce po prostu wariuje

.. ...wysiadzie. Czasami mam uczucie jakby serce ledwo co pompowalo krew, a mam dopiero 17 lat. Kiedys tego problemu nie mialem, pojawil sie rok temu przed czerwcem, i w dodatku na imprezce. Gdy to sie pojawilo, mam takie ataki ponad rok, i czasem trwaja kilka minut, a czasami kilka godzin....

Zaburzenia rytmu serca czy nerwica?

.. ...klatce piersiowej i uczucie walenia serca wraz z takim dziwnym uczuciem echa tego kołatania. Podejrzewano zaburzenia rytmu serca ale w Aninie p. doktor widząc wyniki Holterów, wyniki krwi, próby wysiłkowej, echa, ekg, itd stwierdziła, że serce jest zdrowe, a to z pewnością na tle..

Kołatanie serca, bardzo duży puls i wysokie ciśnienie po wysiłku

.. ...dziwny ucisk w sercu i uczucie jakby coś je ściskało a te miało peknąć lub się zatrzymać ( bardzo dziwne uczucie ). Nie wiem czemu to występuje tyle godzin po wysiłku ?? No i czesto serce mi bije bardzo mocno czuje każde uderzenie a jak leże to w okolicy pępka czuje taki puls jakbym tma..

Budzenie się w nocy z strasznym kołataniem serca

.. ...mialem czasami dziwne uczucie bicia serca bylem u kardiologa i nic nie wyszlo bralem magnez z wit b6 i pije melise i na serio zaczelo pomagac ale najpierw radze isc do kardiologa zeby wykluczyc jakies zmiany sercowe. pozdrawiam Będę musiała się wybrać tylko że mam tak nienormalnego..

Objawy nerwicy serca (i innych) - Str. 3

.. ...bóle głowy oraz czasem uczucie odlotu. Myślałem że to ze zmęczenia bo pracuje średnio po 12Godzin dziennie!! A od paru dni mam uczucie kołatania klatki piesiowej oraz duszności. Teraz pisze tak późno bo właśnie mam silny atak nerwicy, czuje się jakbym zaraz miał mieć zawał serca lub..

Strasznie szybkie tętno i kołatanie serca

.. ...nieprzyjemne i męczace uczucie. Prosze mi poradzic czy mam definitywnie przestac biegac? :( Piszesz , że ostatnio zaczęłaś biegać czyli organizm twój nie był poddany wysiłkowi wcześniej ? Czy podczas treningu nie piłaś napojów energetycznych ? jeśli tak one powodują przyspieszanie akcji..

Ucisk w potylicy

.. ...piersiowej( podobne do uczucia bólu podczas silnego kaszlu )i mocne kołatanie serca. Aktualnie oczekuje na wizytę u neurologa ale już teraz chciałbym przypuszczalnie wiedzieć z czego te objawy mogą wynikać. Może ktoś ma podobne bóle? Będe bardzo wdzięczna za każdą radę i odpowiedz: )..

Dziwne kołatanie serca

.. ...obojczyków, mdłości i uczucie paniki, silnego lęku o życie. Po tygodniu takich sensacji poszłam do lekarza. Powiedział, że to od nerwów. Wypisał mi witaminy i coś na spowolnienie rytmu serca. Kołatanie minęło ale ciągle pojawiały się te przyspieszenia serca. To się zdarzało średnio dwa..

Moje dotychczasowe zmagania...

.. ...koszmar nocnych wybudzeń z uczuciem duszności,kołatania,szybkiej akcji serca.Spocone dłonie,stopy,szum w uszach.W jednym miesiącu pogotowie bylo u mnie ok 6 razy .Przeważnie w nocy pomiędzy 2 a 3 - regularnie ten sam czas.W ciagu dnia ataki najczęściej ok8 - 10.Objawy takie jak wyżej..

Drętwienie lewej ręki i policzka

.. ...zacząłem mieć dziwne uczucie drętwienia/mrowienia lub pieczenia lewego policzka. Na początku sporadyczne potem coraz częstsze. I tak przez tydzień. W kolejny weekend w sobotę czułem się strasznie zmęczony, brak koncentracji, bardzo lekkie drętwienie lewej ręki i policzka, uczucie bycia..

Nastoletnia nerwica - Str. 16

.. ...policzka i lewej ręki, - uczuciem zimna lub gorąca, - kołataniem serca, - zatykaniem się uszu, - stanem lękowym, - drżeniem kończyn, - zimnymi dłońmi i stopami, - uczuciem * kluski * w przełyku. W chwili obecnej uspokajam swoją nerwicę, ponieważ wpadłam w ten stan z powodu choroby (..

Duszności w klatce

.. ...czasami takie dusznosci uczucie kołatania serca zawroty głowy. Mialem wykonane nastepujace badania: KARDIOLOGIA - usg serca,2x holter,próba wysiłkowa wyniki ok NEUROLOGIA - 3x tomografie komputerowa głowy,eeg ,eeg po nieprzespanej nocy,usg tetnic dogłogowych,emg wyniki ok ENDOKRYNOLOGIA..

Osłabienie, kołatanie serca i nieciekawe samopoczucie

.. ...poukładania myśli oraz uczucie mrowienia w lewej ręce. Po niedługim czasie większość objawów mineła, pozostało takie rozbicie, osłabienie i szybkie tętno, w związku z czym mama zadzwoniła po pogotowie na wszelki wypadek. Panowie zmierzyli mi ciśnienie, było troszke wyższe niż zazwyczaj..

ECHO serca

.. ...wzmożona męczliwość, uczucie kołatania serca, tendencja do nadciśnienia tętniczego, troponia, CK - MB w normie. Proponuję ocenę Holtera EKG, DZM na kwas VMA. krążenie hiperkinetyczne często występuje u młodych nerwowych osób. Diagnozę masz postawioną - echo jest ogólnie ok. ale zalecono..

HOLTER EKG INTERPRETACJA

.. ...wzmożona męczliwość, uczucie kołatania serca, tendencja do nadciśnienia tętniczego, troponia, CK - MB w normie. na prawdę się nie znam. Mam obniżenia odcinka ST? A co to ;p? jeżeli ktoś już sie mną zainteresuje tu jest ECHO http://forum.kardiolo.pl/temat7003.htm a co powiedzial lekarz?..

Uczucie kołatania serca i zdenerwowania po jedzeniu i piciu

.. ...lat odczuwam dziwne uczucie po jedzeniu lub piciu. Czuje po około 10ciu minutach mocne kołatanie serca i ogólne uczucie poddenerwowania. Jestem tez osobą chyba znerwicowaną bo miałem wiele przeżyć w dzieciństwie związanych z kłótniami mych rodziców,alkoholem oraz stresami dnia..

Wynik echo

.. ...kołatnia serca oraz uczucie potykania się serca.Proszę o odpowiedż. załóż sobie holtera: ) Właściwie to najpoważniejsza jest niedomykalność aortalna i na tym proponuję sie skupic. Następstwem tego jest to o czym piszesz,czyli kołatanie oraz potykanie sie serca. Jak rozumiem byłaś z..

Płytki oddech, kołatanie serca, ciągłe zmęczenie...

.. ...senność, ciągłe zmęczenie, uczucie słabości ( jak bym miał zaraz zemdleć ), niepokój wewnętrzny, spięty kark, bóle głowy, problem z koncentracją, problemy z jedzeniem a dokładnie czuję jak bym miał wąskie gardło przez które nic nie przejdzie. Chciał bym podkreślić że w nocy śpię dobrze..

Kołatanie serca, omdlenia, skurcze dłoni, zmęczenie, co to może być?

.. ...czy kołatanie serca z uczuciem * chcącego wyskoczyc na zewnątrz * serca, zdarzają się dość regularnie ale nie za często, również bóle w okolicy serca, częste uczucie * maxymalnego * zmeczenia i bezsenność. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć mi, co to może być? najbardziej w tym wszystkim..

Kołatanie serca,ucisk w klatce oraz w gardle

.. ...wewnętrzny niepokój , uczucie takie jakby za chwilę miało się ze mną stać coś złego. Biorę hydroxyzinum ogólnie to pomagają ale nie na długo. Czy oprócz lekarza są jeszcze jakieś inne sposoby żeby ten stan minął? Jak sobie z tym poradzić zwłaszcza gdy nie układa mi się z żoną co znacznie..