Uczucie mrowienia na głowie

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 442

.. ...gdy czujecie dziwne uczucie w głowie np. napięcie, opadanie głowy, itp. Zapraszam na mojego bloga www.rozwod9.bloog.pl Czarna albo naprawdę wzięła się ostro za pracę, albo jednak dosięgnęła tych faworków: ) Witam Opiszę wam ćwiczenia, które pokazała mi pani psycholog. Może mi się to uda...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 549

.. ...mrowienia i pewnie masz uczucie ze zaraz zemdlejesz bo to podobne objawy to ja tak mam zwlaszcza jak nadchodzi mrowienie i sine usta. Zauwaz przy tej ciezkiej głowie i szumu w uszach na swoje usta, pewnie je nie odróżnisz nawet od koloru skory bo dostalam oczy w pięc złotych jak..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 981

.. ...Właściwie nie ból a takie uczucie jak przed ważnym egazminem. Tyle że non stop. No i mrowienie w głowie które tylko się czasami pojawiało jednak w miarę systematycznie. Od miesiąca nie brałem żadnych leków ale widzę że jadnak sam sobie nie poradzę. Fajnie że można tytaj poczytać o..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 45

.. ...lekkich zawrotów głowy i uczucia jakbym * odlatywała * . Potem słabości, nudności, piski w uszach , mrowienie w głowie... lekarz powiedział, że za wysoki puls( 90 - 100 ) przy ciśnieniu 90/60. Po lekach przeszło na 2 tyg. ale znów wróciło kilka dni temu. Strasznie sie boje, ze to guz..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 2

.. ...to częste ziewanie, uczucie niepełnego oddechu, mrowienie w rękach i nogach, a do tego jeszcze codzienne bóle głowy. Również zrobiłem sobie badania - krwi, tarczycę, echo serca, EKG, rentgen klatki piersiowej ( płuca ) i wszystko ok na badaniach ale nie ze mną. Lekarz powiedział mi że to..

Mrowienie skóry głowy

.. ...głowy, lekke morwienie/uczucie ciepła, nie wiem ,czy to to samo. Witam.od nie dawna tez mam taki problem z mrowieniem glowy strasznie denerwujaca sytuacja uczucie ciepla az za cieplo nie wiem czemu tak mam? Mylslalam ze to cos nie tak z cisnieniem ale w tej sytacji mam od dziecka..

Dziwne uczucie w obrębie głowy i klatki piersiowej

.. ...męczy mnie obrzydliwe uczucie, które bardzo trudno opisać. Nie są to typowe zawroty głowy. To jest takie jakby mrowienie od głowy do klatki piersiowej. Szczególnie intensywnie odczuwam je gdy zmieniam położenie głowy czy oczu ( np. obrócę głowę czy spojrzę do góry obracając tylko gałki..

Mrowienie w klatce piersiowej z lewej strony

.. ...łopatki. Do tego dziwne uczucie ucisku na lewą stronę klatki ( nie wiem czy dobrze to okresle ale to tak jakby dziecko polozylo Ci głowe na klatce ). Czasem ale zadko pojawia sie jeszcze kucie pod łopatką. To na tyle z dolegliwości, choć czasem jest ok ale zaraz wraca. byłem kilka razy u..

Ból głowy, uczucia mrowienia i osłabienie

.. ...objawy: - bóle głowy - uczucie drętwienia zębów i mózgu - osłabiona koncentracja - chwilowe utraty równowagi - senność - chwilowe problemy z złapaniem oddechu - plątanie się języka( chwilowe trudności z mówieniem ) objawy trochę podobne do kaca szczególnie uciążliwe rankiem ktoś słyszał..

Problem z oddychaniem

.. ...zasypiam mam uczucie ciśnienia w głowie czasami lecz ciśnienie mam w normie i jestem taki jakbym się miał zaraz rozlecieć:( :( :( :( a w rękach czuje jak mi krew płynie takie lekkie mrowienie. Proszę o pomoc..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła

.. ...kości u nasady nosa, uczucie napinania głowy, twarzy ( jakby obręcz ), uczucie wypełnienia uszu... Byłam u neurologa, laryngologa. Morfologia ok. Hormony tarczycy ok, Miałam usg szyi, rtg kręgosłupa szyjnego, tomografię twarzoczaszki - jest ok, zatoki również. Jeszcze przed tg..

Lokren i gorsze samopoczucie, uczucie mrowienia skóry głowy

.. ...nieciekawie. Cały czas mam uczucie mrowienia skóry głowy co naprawdę przyprawia o nerwy, do tego bardzo duża suchość w ustach, oraz uczucie lekkiego * trzęsienia * w ciele, no i bóle w klatce piersiowej które raz się pojawiają raz znikają. Co dziwne, kiedy wykonuje wysiłek fizyczny,..

Ciągły ból głowy, lęki i osłabienie

.. ...bardzo ciężka i dziwne uczucie nad oczami jak by mrowienia - Lęki szczególnie w nocy i takie dziwne uczucie natłoku mysli - Osłabienie nie mam ochoty na nic czuje sie jak 90 - letni dziadek Byłem już u neurologa i zwykłego lekarza ale oni nic nie wykryli Moze ktoś ma podobne objawy do..

Czy to nadmiar potasu?

.. ...objawy: mrowienie kończyn, uczucie mrowienia ust i języka, absmak ( tata twierdzi, że ma uczucie trzyamania metalowej łyżki w ustach - posmak metaliczny ). Kilkudniowa biegunka i niechęć do spożywania pokarmów, pojawiający się okresowo tępy ból głowy i bezsenność - to kolejne objawy. Do..