Uczucie nierealności

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 655

.. ...wierzyć. Moje objawy to: uczucie nierealności otoczenia, jakby się wszysto działo poza mną, brak motywacji i ochoty do robienia czegokolwiek, ospałość, nie mogę się na niczym dobrze skupić, z czym wcześniej nie miałam najmniejszych problemów, wydaje mi się że moja pamięć pogorszyła się,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 773

.. ...efekty dzidzia tobie to uczucie nierealności przeszło całkiem po lekach? czy dalej bierzesz leki? u mnie jak pisałam to uczucie trwa ponad 2 tygodnie, ale boje sie brac leki Wampi. To zdradź tą tajemnice : - ) i napisz co to za cudeńko bierzesz, Kurczę w zasadzie to każdy antydepresant..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią

.. ...po trampolinie ,mam uczucie ze zaraz zrobi mi sie slabo poczucie nierealności ,i paniczny lęk że napewno moje ciśnienie sięga zenitu,siedze w domu jedynie z bliska osobą gdzies wyjde ale też nie zawsze ,do psychologa nie chodze bo nie ma kto ze mną jezdzic ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,koszmar..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 136

.. ...Czy któraś z was miała uczucie nierealności, jak sobie z tym poradziłyście ? Pozdrawaiam serdecznie Witajcie,Sara gorące napoje zaostrzają objwy anginy,chlodne plyny tylko i wylącznie!!!!czasami lekarze zalecają jedzenie lodow,ktor dzialają jak zimny oklad,smaruj gardlo fioletem,pomimo..

Drętwienia głowy nie dające mi żyć

.. ...mnie dochodzi jakies uczucie nierealności.podejżewam ,ze jest to wynik naszego ciągłego napięcia i tam sie właśnie objawia.ja mam dodatkowo dyskopatię szyjną i lekarz stwierdził,ze połowa jest od nerwicy ata druga od kręgosłupa szyjnego . zażywam pramolan od 10 dni inne objawy znikmęły a..