Uczucie obcego ciała gardło

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 8

.. ...zaglądam. Ja też miewałam uczucie ciała obcego w gardle, to normalne przy nerwicy, dodatkowo ciągle pokasływałam lub chrząkałam, śmieszne ale prawdziwe!!!No i ziewanie, w sytuacjach stresowych ciągle ziewałam. Dziś odniosłam sukces, na wywiadówce u córki raz ziewnęłam i ani razu nie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 16

.. ...i po prawej stronie. Uczucie stania w gardle ciała obcego też czasami odczuwam. Mam tego dosc... lekarze stwierdzają nerwice i dziwią się czym człowiek tak młody może się tak denerwowac...ale przecież to nie są nerwy , a bardziej lęk strach przed różnymi sytuacjami...a najgorsze jak..

Ucisk, gula w gardle - Str. 9

.. ...częstego picia płynów. Uczucie zalegania ciała obcego bywa tak przykre, że pacjenci podejrzewają raka i stają się hipochondrykami... * Jakby ktoś chciał poczytać więcej, to: http://resmedica.pl/zdlekarz398.html - artykuł Bóle w gardle. Opowiem całą moją historię... Zaczęło się to w..

Objawy nerwicy serca (i innych)

.. ...zostaje odwrócona. 3 )Uczucie kuli w gardle oraz ściskania, niemożność przełknięcia jakiegoś „ciała obcego”, dławienie w gardle i jakby pulsowanie gardła z rytmem serca ( serce wtedy mocno kołata ). 4 )Nieznośne duszności i niemożność wzięcia pełnego oddechu. 5..

Mrowienia i drętwienia twarzy w okolicy szczęki, skroni, czoła - Str. 2

.. ...mrowienia na głowie. Uczucie ciała obcego w gardle. Problemy z przełykaniem. Zyć się odechciewa :( mam podobne objawy, co pewien czas powtarzające się - ja mam zapalenie nerwu trójdzielnego twarzy mam ten sam problem boli mnie glowa w uszach piszczy kark sztywnieje boli kregoslup..