Uczucie odrealnienia

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 812

.. ...bardzo pasuje do tego uczucia odrealnienia - jeżeli ktoś jest otwarty na takie rzeczy to serdecznie polecam.do tego, jakjuż wspomniałam wczesniej - akceptacja.ale nie tylko objawów i stanów ( tak! to są tylko stany, a stany się zmieniają, tak jak pory roku, to normalne, nic nie trwa..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 846

.. ...odrealnienie,potem te dziwne uczucie w głowie, permanentna trema, potem jazdy sercowe, ostatnio z kolei powraca czasem odrealnienie, lekkie zawroty głowy i zmęcznie.ale i z tym sobie poradzę: ) anetko - no tak to jest, że jest ok, i nagle, ni zgruchy ni z pietruchy atak.ale nie należy..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 855

.. ...bole głowy z zawrotami, uczuciem takiego jak wy to nazywacie odrealnienia, czułam że to moja ostatnia deska ratunku. Pomogło jak pisałm na tyle że dało mi kopa i pozwoliło podnieść sie aby mieć siłe na chodzenie do pracy i zajmowanie sie dzieckiem. Ale to niczego ale to nieczego nie..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 899

.. ...tą są ataki paniki: ) uczucie odrealnienia czasem wraca, ale juz sie przyzwyczailam. ostatnio wciaz jestem zmęczona, ale cokolwiek by to nie bylo ignoruję to, bo odżywiam się dobrze, więc jesli to nie nerwica to przesilenie wiosenne, tak więc - ignorujemy: ) duzo palę niestety - stres,..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...caly dzien towarzyszy uczucie takiego nalodowania i leku ze zaraz mi sie cos stanie,tez tak macie?i to glupie dolegliwosci jak nie bole w klatce to goraco itd Witaj Ewo ponownie; - )! Piszesz, że często czujesz ucisk w głowie i to towarzyszące * odrealnienie * . Bardzo spodobało mi się..

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie - Str. 2

.. ...poznaniu,a moje objawy to uczucie odrealnienia,kłopoty z pamięcią( bardzo mnie niepokojące )i koncentracją,ból w klatce tuż za mostkiem( echo i holter w normie ),ból pleców w prawej łopatce,duszności przy małym nawet wysiłku, nawet przy mówieniu,mrowienie w rękach i nogach, sine nogi,..

Osłabienie, drętwienie, ból prawej strony ciala

.. ...zapalny... najgorsze jest uczucie odrealnienia tej strony ciała ;| Witam Was - to mogą być sprawy neurologiczne i raczej polecam odwiedziny u lekarza .Dzisiaj własnie z powodu takich objawów mój Ojciec wulądował w szpitalu na oddziale neurologicznym .POZDRAWIAM no i napewno pomogą..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 940

.. ...się uda wiem znam to uczucie kiedy jak jesteś w sklepie to masz wrażenie takiego odrealnienia i lęku że za chwilę stanie się coś okropnego. Ale tak jak pisałam już z tego pomału wychodzę.Mówię sobie no i co najwyżej zemdleję wokół jest mnostwo życzliwych ludzi przecież ktoś mi..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1254

.. ...uciski i szumy w głowie, uczucie odrealniena, no i lęk, nie wiadomo przed czym. Boję się, że dostanę wylewu, zawału, że guz mnie zabije. Cały czas się tego boję. Co najgorsze, nie mogę nad tym panować. Wystarczy, że pomyślę o jakiejś chorobie i objawy jak na życzenie. Dzieciństwo miałem..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica - Str. 2

.. ...to opisane wcześniej uczucie odrealnienia. Poszłam do psychiatry przepisał mi lek po roku wróciłam do w miarę normalnego życia wróciłam do mojej największej pasji porzuconej przez chorobę - tańca. Bywały gorsze dni, czy napady paniki zwłaszcza w nocy ale dało się żyć. Kilka miesięcy temu..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica - Str. 3

.. ...mnie. Miałem wielkie uczucie strachu i odrealnienia, czy coś w tym stylu. Wydawało mi się, że wszystko co mnie otacza jest jakimś bezsensem. Moje ciało było jakby * nie moje * . To wszystko bylo bardzo dziwne, nie potrafie dokładnie opisac tych obiawów. W tym calym nieszczesciu udalo mi..

Nerwica w ciąży - Str. 139

.. ...objawia sie takim dziwnym uczuciem jak odrealnienie?tzn. jestes w danym miejscu i czujesz sie dziwnie tak jakbys tam byla tylko ciałem a głowa gdzieś inndziej ???? Mam nadzieje , ze mnie zrozumiesz . ... lina;no, i to odrętweienie mi przechodzi przez całe ciało taka falą z, uczę się..

Napady paniczno-lękowe z agorafobią - Str. 40

.. ...dałaś rady, wiem znam to uczucie odrealnienia, ja zawsze się balam w takich momentacch że zwariuję, że stracę kontrolę nad sobą. A może Bóg chce nam coś przekazać, ja wierzę, że nas kocha i nam pomoże. Ewuś ty jako lwica jesteś taka pozytywna i masz rację, że problemy z kręgosłupem to..

Nastoletnia nerwica - Str. 9

.. ...wiem, że nie dam rady. Uczucie odrealnienia mam niemal przez 24g/dobę. Nie jestem w stanie sama wyjść, wrócić ze szkoły czy cokolwiek ;( . Z tego powodu byłam u swojego lekarza rodzinnego, żeby mi poradził, jak dotrwać do stycznia... No i dostałam namiary na innego psychiatrę, tym razem..

Nastoletnia nerwica - Str. 10

.. ...przeżycia prócz tego uczucia odrealnienia... pozdrawiam Ale tu pusto... mam nadzieję, że grypa Was nie dopadła... : ) Wczoraj w szkole miałam atak... masakra jakaś, cały dzień byłam rozkojarzona i wycięczona, dzis to samo. W szkole miałam taką derealizację jak jeszcze nigdy... Niby..

Nastoletnia nerwica - Str. 14

.. ...hiperwentylacji= brak uczucia odrealnienia: ) ) i jakoś daje się radę. Na początku nie mogłam się przyzwyczaić do psychotropów, ale pomagają. Co prawda, wymagam jeszcze odwożenia i przywożenia do szkoły/na korki/gdziekolwiek, ale przez pierwsze kilka dni nie wychodziłam z domu. Pełną..

Nastoletnia nerwica - Str. 21

.. ...wolę atak paniki od uczucia odrealnienia. Przy tym pierwszym zaczyna mi nerwowo latać noga, odwracam wtedy swoją uwagę i w większości przypadków udaje mi się zapanować. Jednak odrealnienie ( szczególnie to, które na nowo jest bardzo silne, takie jak na początku mojej przygody z nerwicą )..

Lęki

.. ...gastrologicznych /dostałam duszności, a potem ciężkiej nerwicy/. Odkąd ich nie biorę jest lepiej. Swoją drogą niesamowite uczucie, to się nazywa odrealnienie. podobno objaw depresji ale ja w to nie wierzę...

Co się ze mną dzieje???

.. ...uciski i szumy w głowie, uczucie odrealniena, no i lęk, nie wiadomo przed czym. Boję się, że dostanę wylewu, zawału, że guz mnie zabije. Cały czas się tego boję. Co najgorsze, nie mogę nad tym panować. Wystarczy, że pomyślę o jakiejś chorobie i objawy jak na życzenie. Dzieciństwo miałem..