Uczucie osłabienia

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

Zawał serca (zawał mięśnia sercowego)

.. ...duszność ( subiektywne uczucie braku tchu ) i uczucie ciężaru na klatce piersiowej. Zawałowi często towarzyszy znaczne osłabienie, które może prowadzić do zasłabnięcia i utraty przytomności. Większość chorych odczuwają silny lęk i są zlani zimnym potem. Ciśnienie tętnicze krwi może być..

Sarkoidoza

.. ...skarży się zwykle na uczucie ogólnego osłabienia, brak apetytu, często duszność wysiłkową ( zajęcie płuc ). Uwagę lekarza powinny zwrócić powtarzające się epizody wysokiej temperatury ( nawet do 40 st. ) występujące pozornie bez uchwytnej przyczyny. Reszta objawów zależy od zaatakowanego..

Hipokaliemia

.. ...hipokaliemii są niespecyficzne: uczucie osłabienia, zmęczenia, możliwe jest wystąpienie skurczy mięśni. Wraz z pogłębianiem się hipokaliemii wzrasta ryzyko wystąpienia zaburzeń rytmu nadkomorowych ( migotanie przedsionków ) i komorowych. Pojawiają się dolegliwości związane z..

Neurastenia

.. ...przede wszystkim ciągłe uczucie zmęczenia, osłabienia. Taki zespół objawów jest nazywany astanią. Mogą się one pojawić w przebiegu lub po różnych chorobach, szczególnie dotyczących ośrodkowego układu nerwowego ( zapalenie opon mózgowych czy zapalenie mózgu ). Względnie często astenie..

Echo serca - Str. 41

.. ...żył ) w kończynach ( uczucie zaciśnięcia kończyn i brak swobodnego przepływu krwi, ucisk w głowie, pojawiający się obrzęk stóp podczas napadu, uczucie ciągłego zmęczenia i osłabienia choć wyniki badania krwi były dobre. Poziom harmonów na tarczycę również. Robiłam badanie ekg i echo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 371

.. ...wysiłku ( takie dziwne uczucie ), uderzenia zimna w stopy i dłonie, przyspieszone tętno, powietrze w brzuchu ( gazy ), uczucie senności, osłabienie, czasami mam też takie małe białe pręgi, np. na brzuchu ( jak uczulenie ), po pewnym czasie giną...Bardzo się boję, nie wiem co to..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 1008

.. ...nerwicy ( kołatanie serca, uczucie lęku jakby obawa przed śmiercią, uczucie ogromnego ciezaru na klatce piersiowej, wrazenie zawału serca, mroczki, osłabienie, wymioty, uderzenia gorąca potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i..

Ablacja przez dr. Koźluka - Str. 3

.. ...tyś. Do tego, prócz uczucia przeskakiwania i dławienia przy niemal każdym skurczu, odczuwam ciągłe osłabienie, zawroty głowy, nogi * z waty * , uczucie odpływania, tak jakbym miała zemdleć, co kiedyś się zresztą zdarzyło. Zaproponowano mi ablację, bo moja arytmia daje przykre dla mnie..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 97

.. ...zimne ręce, do tego uczucie ogólnego osłabienia i rozkojarzenia a i jeszcze uczucie * zapowietrzenia * w stresujące dni po prawej stronie klatki piersiowej. Boję sie trochę że to cosik z sercem :| Dodam, że mam 21 lat i lekarz pół roku temu zdiagnozował u mnie nerwice : ). Dziękuje z..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 99

.. ...pod krtanią, dziwne uczucie * uchodzenia * powietrza i bulgotanie przy sercu - bezbolesne. Przy okazji oczywiście ogólne osłabienie i otępienie. Bardzo mi dokuczały te skurcze w klatce bo ból rozchodził się aż na ramiona. Po konsultacji z neurologiem - stwierdził on, że to są typowe..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 129

.. ...po całym ciele prawie,uczucie słabości jak bym miał zaraz zemdleć, zawroty głowy i mało tego jeszcze takie śmieszne szczykanie w glowie i pisk w uszach do tego dołączają sie duszności i kulka w gardle,ogólne osłabienie i senność i uczucie drzenia wszystkich wnętrzności itp.Bralem kiedyś..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 190

.. ...się w głowie lub macie uczucie totalnego osłabienia? Podzielcie się swoimi sposobami radzenia sobie z tym. Z góry dzięki, pozdrawiam PS: jestem też ciekawy, czy ktoś w ogóle odpowie na tego posta, patrząc na powyższe posty rzadko kiedy ktokolwiek komukolwiek odpowiada tutaj, zazwyczaj..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe? - Str. 2

.. ...nerwicy ( kołatanie serca, uczucie lęku jakby obawa przed śmiercią, uczucie ogromnego ciezaru na klatce piersiowej, wrazenie zawału serca, mroczki, osłabienie, wymioty, uderzenia gorąca potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i..

WPW - osłabienie, senność, ból głowy?

.. ...postępem choroby postępuje uczucie zmęczenia, tylko nie wiem, czy jest to wina samego WPW czy też beta - blokerów które biorę. Uprawiam biegi długodystansowe, teraz tak osłabłam, że mam problem z przebiegnięciem 10km. Pozdrawiam. a nie zamierzasz zrobić zabiegu tzn ablacji?? Termin..

Leki na nerwice - Str. 3

.. ...zawsze mogę, Często mam uczucie , że zemdleję nudności, osłabienie, nogi jak z waty , drżenie. Może wiesz coś o tym leku, kiedys miałam takie lekarstwo, które po zażyciu zadziałało po 15 minutach, brałam go jakis czas , bardzo mi pomógł, przestałam go brać i dopiero po kilku latach..

Dieta wysokotłuszczowa (ketoza) a serce

.. ...początkowej fazie ketozy - uczucie witalności, przypływu energii, euforia. Z czasem, kiedy spalisz swoje zapasy energetyczne, poczujesz osłabienie, senność, zmęczenie. I wtedy dopiero będziesz mogła mówić, że nastąpiła ta właściwa redukcja wagi poprzez spalanie własnego tłuszczu, bo jak..

Dodatkowe skurcze - Str. 187

.. ...zawirowanie, które powoduje uczucie osłabienia, nie totalnego ale osłabienia odczuwalnego w okolicy serca. Tego nie potrafię sobie wytłumaczyć, mimo iż od wialu lat borykam się z nerwicą, ten objaw jest dla mnie nowy i cóz tu mówić niepokojacy, jak wszystko co nowe i nieznane...

Dodatkowe skurcze - Str. 293

.. ...dotkliwie. Mogą powodować uczucie „zamierania”, przestawania czy niemiarowości serca, silnego bicia, kłucia w okolicy przedsercowej, niepokój i inne. Bardzo liczne dodatkowe skurcze komorowe serca mogą powodować zmniejszenie rzutu serca i objawy z tym związane..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 36

.. ...bóle głowy na zmianę z uczuciem omdlenia i osłabienia, drętwienia lewej nogi i reki, uczucie zimna zgoracem na zmianę i tak codziennie.nie chcę siać paniki więc wmawiam sobie ze nic mi nie jest...wizytę u lekarza odwlekam z dnia na dzień, ale coraz bardziej czuję się zmęczony psychicznie..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 249

.. ...odwiedzinach brata w szpitalu.Uczucie osłabienia,fala płynąca od brzucha do serca,nie możność wykonania oddechu,lęk śmiertelny.Wizyta u lekarza * wszystko w porządku * .Rozmawiając w poczekalni z pacjentem pocieszył mnie,że nerwice leczy już 15 lat.Takie objawy miałem 4 - 5razy do..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 298

.. ...wszystko może powodować uczucie osłabienia. Na pewno w jakimś stopniu wpływa na serce, ale raczej nie skraca życia. W uregulowaniu mogą pomóc ziołowe leki uspakające ( dostępne bez recepty ), i łykanie magnezu. Sport na siłę nie ma sensu, czasem lepiej usiąść i posłuchać jakiejś muzyki (..

Badania stwierdzające wadę serca - Str. 2

.. ...żył ) w kończynach ( uczucie zaciśnięcia kończyn i brak swobodnego przepływu krwi, ucisk w głowie, uczucie ciągłego zmęczenia i osłabienia choć wyniki badania krwi były dobre. Poziom harmonów na tarczycę również. Robiłam badanie ekg i echo serca. Oto moje wyniki; EKG - Rytm zatokowy,..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...jakiś czas. Przy tym mam uczucie osłabienia. Zdarza mi się też dziwne jakby przeskakiwanie serca, i tak jakby na sekundę, dwie zatrzymało się wogóle. Ale to przeskakiwanie występuje rzadko, dużo rzadziej niż zawroty. Serce mnie nie boli, robiłam badania krwi i moczu, wszystko jest ok...

Bóle klatki piersiowej, drętwienie rąk, osłabienie

.. ...uniemożliwiało. Często mam uczucie jakbym miał za chwilę zemdleć. Pracuje, studiuje, więc jest to dla mnie bardzo uciążliwe. Proszę o jakieś rady, może ktoś ma podobne objawy. POZDRAWIAM Witaj Przemku Na moje oko to zmęczenie i stres.Moze powinnieneś troche odpocząć.Ale oczywiście..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...palców prawej ręki, uczucia kłucia w łokciu lub kolanie itp. Prawdopodobnie kręgosłup szyjny, bo pojawia mi sie to po wysiłku lub nurkowaniu gdzie poozycja jest pozima a głowa patrzy na wprost ( czyli jak w pozycji stojącej patrząc do góry ). Objawy są podobne do DCS więc za pierwszym..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...spać. Czesto tez mimo uczucia głodu jest mi niedobrze i gdy cos zjem ból głowy sie nasila... A ogolnie problemow z układem pokarmowym nie mam ( wyciety wyrostek wyrobaczkowy ). Przeszłam juz naprawde duzo badan ( wielokrotnie USG jamy brzusznej gastrologia, badania ginekologiczne, EEG..

Nerwica serca, czy też może przerost?!

.. ...piersiowej po lewej stronie - Uczucie ciężkości w mostku - Bóle - kłucie w karku - Ogólne osłabienie - Kłucie w przedniej całej przedniej części szyi, jak by takie drobne igiełki, ale to tylko czasami - Gdy wdycham mocniej powietrze kuje mnie po lewej stronie klatki piersiowej - Czuje,..

Osłabienie, drętwienie, ból prawej strony ciala

.. ...zapalny... najgorsze jest uczucie odrealnienia tej strony ciała ;| Witam Was - to mogą być sprawy neurologiczne i raczej polecam odwiedziny u lekarza .Dzisiaj własnie z powodu takich objawów mój Ojciec wulądował w szpitalu na oddziale neurologicznym .POZDRAWIAM no i napewno pomogą..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...części ciała i miejsowe uczucia gorąca. Czy to wskazuje na problemy kardiologiczne? Witam Od kilku tygodni dręczy mnie problem bardzo podobny do problemu koleżanki * patrycja889 * , która opisała swój problem w swoim pierwszym poście. Opiszę trochę o mnie. Mam 17 lat, czuję się dziwnie..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 10

.. ...standardowe zawroty raczej uczucie kołysania, bujania it. bardzo jednak uciążliwe do tego dochodziły nudności,o arytmii już nie wspomne bo mam ją od bardzo dawna. Wtedy zaczęło się moje chodzenie po lekarzach od internisty przez laryngologa, okulistę, neurologa. Nik nie widział nic..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 675

.. ...bólem po lewej stronie i uczuciem osłabienia. Usiadłam przed komputerem i zrobiło mi się tak słabo, że zaczęłam się dusić. No i ten wszechobecny strach... Zna ktoś dobrego psychiatrę w Krakowie??? witam Wszytkich ciesze sie ze nasza Dorotka już jest, a u mnie juz lepiej chyba biegunka..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 1272

.. ...stanie nerwicy to miałam uczucie, że na nic nie mam siły, nie miałam siły nic robić, kompletnie totalne zmęczenie, ale wydaje mi się, że to raczej taka bezsilność wynikająca z wyczerpania psychicznego, stresu, nerwicy a nie takie osłabienie fizyczne, chociaz takie było odczucie. Może u..

Brak tchu i częste ziewanie - Str. 17

.. ...przyśpieszenie, rozedrganie dające uczucie osłabienia - zaraz toaleta( mocz,kał ) po kilka razy - ucisk w klatce - palenie pod łopatkami - ból w stawach nadgarstkowych - uczucie słabości w nogach podczas stania - budzenie się rano z bólem kolan - to taki dogłębny denerwujący ból..

Postępujące osłabienie, obniżona temperatura ciała i zimne poty - Str. 6

.. ...zaczynała powoli rosnąć ) uczucie potwornego gorąca, potem zimne poty i totalne osłabienie pojawiły się z 8 lat temu. Przeleciałam przez wszystkich lekarzy, którzy rozkładali ręce, gdyż wszystkie badania wychodziły mi w normie. W końcu trafiłam do neurologa, który stwierdził ( przebadał..

Osłabienie i dziwne objawy

.. ...osłabiona, mimo, że nie mam uczucia głodu. Nawet małe dzieci jedzą co 3 godziny, więc trochę mnie to martwi. Nie mam na przykład tak, że jestem trochę głodna, tylko albo nie odczuwam głodu, a po pewnym czasie jest mi słabo i kręci mi się w głowie, albo odczuwam bardzo silny głod...

Nerwica w ciąży - Str. 26

.. ...dołu i dlatego takie uczucie. Zreszta jestem z niego b.zadowolona, wie o mojej nerwicy i za kazdym razem pyta o to. Mowie mu o wszystkim a on mi odpowiada. Dziecko duzo ze mnie ciągnie stad te zajady i osłabienie. Dlatego zaczełam przyjmowac feminatal. Dzisiaj znów mi głowa pęka, chyba..

Niby zawał a tu nic?

.. ...emocjonalne ), dretwienie rąk, uczucie osłabienia, jak po realanium przeszło to widac ze cos nie tak na tle nerwowym sie dzieje , wiem jak to jest bo nerwica potrafi czynic rozne rzeczy i byc moze ze przemeczenie organizmu skoro tyle jezdzisz samochodem . Zalecam spokoj, teraz koniecznie..

Stan podgorączkowy, bóle brzucha, duszność i osłabienie ciała

.. ...ciała, bóli stawowych i uczucia zmęczenia są właśnie objawami tej choroby. Nie jestem lekarzem i nie chcę żebyś sugerował się tym co napisałam. Chciałam tylko przekonać Cię żebyś poszukał lekarza odpowiedzialnego. który potraktuje Cię poważnie i do końca rozwieje wszelkie wątpliwości...

Puka kostucha? napady częstoskurczy - Str. 2

.. ...stracę przytomność, uczucie rozdygotania, dreszcze, osłabienie, a skutek uboczny leków - wieczne zmęczenie. Pomimo leków ( 7,5 mg concoru ) czasem tak sie czułam przez kilka dni. Jak sobie z tym radziłam - nie wiem, jakoś próbowałam żyć. Często było to trudne, bo jak dojechać samochodem..

Osłabienie i kłopoty z oddychaniem

.. ...oslabiony mam dziwne uczucie przy oddychaniu jakbym nie mogl nabrac powietrza mialem robione podstawowe badania ale nic nie wyszlo czasem piecze mnie takze jezyk caly czas i jestem podatny na przeziebienia od tych antybiotykow dostalem drozdzycy napletka przez te dolegliwosci przestalem..

Czy to nerwica? osłabienia, problemy z koncentracją i pamięcią

.. ...szumy w prawym uchu oraz uczucie pieczenia w prawej łopatce. Martwie sie tym wszystkim, nie wiem czy to na tle nerwowym, czy moze spowodowane pogodą, ale nigdy wczesniej jesienia nie mialam takich objawow. Moze to jakas choroba, nie wiem nie znam sie na tym zbytnio dlatego prosze o..

Osłabienie i inne objawy

.. ...nierowno bije, czasem takie uczucie jak by mi nie bilo i tak dziwnie przeskakuje jakby laskotalo. w szpitalu robili EKG i niby jest ok, mam tez usiski glowy, jesli w dzien cos robie wiecej, sprzatam itd to widczorem jestem padnieta i nastepnego dnia caly czas zmeczona, nie ma mowy o..

Dziwne osłabienia, brak pola widzenia i ból głowy

.. ...czucie. Potem najgorsze uczucie - zaczęło mi migać przed oczami. Coś fatalnego, bo moje pole widzenia całkowicie się zamazywało, nie mogłem pisać w zeszycie. Jedynie jak do przodu patrzylem to jeszcze coś widziałem z mojej prawej strony wszystko było zamazane. Potem doszła lewa strona i..

Osłabienie, uczucie zimnych rąk - zapalenie serca?

.. ...oslabiona,caly czas mam uczucie jak bym miala zimne rece,nie dlonie tylko cale rece.Odczowam to tak jak bym miala je obwiniete czyms zimnym.Rece mam slabe i wrazenie ze nie sa moje.Moze to brzmi dziwnie ale wlasnie tak jest - jak by nie byly moje.Obserwujac objawy bardziej to w okolicy..

Jak żyć z nerwicą?

.. ...duszności, drętwieniem rąk, uczuciem gorąca w klatce piersiowej, z ogólnym osłabieniem. Czułam sie bezsilna i jak bym miała connajmiej zaraz umrzeć. Początkowo stwierdzono, że było to odwodnienie. Ale sprawa zaczeła nabierać inny tor gdy po dwóch tygodnia znów trafiłam na izbę przyjęć z..

Nerwica tkwiąca w nas, nasza walka i małe sukcesy - Str. 30

.. ...kołatania serca - duszność - uczucie osłabienia( ... ) Dlatego uważam ,że lekarz pierwszego kontaktu to przede wszystkim przy Twoich dolegliwościach powinien Cię skierować na takie badania ,które pozwolą mu postawić jednoznaczną diagnozę. Jeżeli nie miałaś robionych badań przykładowo..

Duszności, wysoki puls i osłabienie

.. ...drętwiały mi ręce, z uczuciem że zaraz sie uduszę. Jest to połączone z psychiką co zostało udowodnione naukowe z tąd częste dziwne uczucie jak się jedzie np. samochodem, albo gdzieś w dużym sklepie dziwne wrażenie że zaraz coś się złego stanie itp. Ceną wskazówkę podałaś bo osoby z..

Ból głowy, uczucia mrowienia i osłabienie

.. ...objawy: - bóle głowy - uczucie drętwienia zębów i mózgu - osłabiona koncentracja - chwilowe utraty równowagi - senność - chwilowe problemy z złapaniem oddechu - plątanie się języka( chwilowe trudności z mówieniem ) objawy trochę podobne do kaca szczególnie uciążliwe rankiem ktoś słyszał..

Duszenie, napady zimna i zawroty głowy

.. ...Często pojawia się u mnie uczucie duszenia i trzyma mnie to kilka godzin,nasila się gdy próbuję nabrać powietrza albo zacznę ziewać. Próbuję wtedy się położyć,bo przy tym pojawiaja się osłabienie i zawroty głowy. gDY SIĘ POŁOZE JEST NIECO LEPIEJ,ALE TYLKO GDY POŁOŻĘ SIĘ NA PLECACH,GDY..

Czy to choroba serca ? A może nerwica. Proszę o pomoc

.. ...duszność.Pojawia się też uczucie niepokoju, rozdrażnienia, brak apetytu. W nocy cierpię na bezsenność. Takie osłabienie utrzymuje się 1 dzień a czasem dłużej. Przez następne 1 - 2 dni jest poprawa , czuję się lepiej i znów to samo. Robiłem badania krwi ( morfologia , CRP, RF, Troponina )..

Drętwienie głowy, twarzy, osłabienie, ogólna nie chęć do wszystkiego

.. ...czasu odczuwam dziwne uczucie w głowie coś jakby dretwienie co za tym idzie ogólne osłabienie i wrażenie jakbym miała zemdleć..Wcześniej podobny problem miałam kiedy miałam problemy z uszami( korek w uchu )ale teraz uszy mam już wyczyszczone. Chciałam jeszcze dodać, że jestem osobą dość..

Wysoki puls po wstaniu z łóżka/spaniu

.. ...inny objaw a mianowicie uczucie przepływającego przez serce ciepła i narastający brak powietrza. Towarzyszy temu niepokój, potrzeba zaczerpnięcia powietrza i osłabienie. Domyślam się że to coś związaniego z moją arytmią, ale dotąd zdarzało mi się to sporadycznie ( 1 raz w roku ) a teraz..

Duszności, częstsze oddawanie moczu, różne bóle

.. ...umysłowe,zewnętrzne iwewnętrzne uczucie chłodu,samoistne poty,bez wysiłku,wielomocz,skłonność do obrzęków,brak popędu płciowego,duszności jako,że CHI nerek decyduje o zdolności do wydechu,ludzie osłabieni w tym zakresie nie mogą wydychać powietrza,mogą je tylko przyjmowac,stąd..

Osłabienie, kołatanie serca i nieciekawe samopoczucie

.. ...poukładania myśli oraz uczucie mrowienia w lewej ręce. Po niedługim czasie większość objawów mineła, pozostało takie rozbicie, osłabienie i szybkie tętno, w związku z czym mama zadzwoniła po pogotowie na wszelki wypadek. Panowie zmierzyli mi ciśnienie, było troszke wyższe niż zazwyczaj..

Dziwne mocne uderzenia serca i silny niepokój

.. ...przerwą wyrównawczą, stąd uczucie osłabienia, niepokoju. Postaraj się tylko o holtera na początek, echo serca nie ma nic wspólnego z jego pracą elektryczną, możesz je zrobić także, ale nie jako badanie 1 rzutu, raczej potem - chyba,że szukasz zmian w strukturze serca, ale wydaje się że..

Ciągły ból głowy, lęki i osłabienie

.. ...bardzo ciężka i dziwne uczucie nad oczami jak by mrowienia - Lęki szczególnie w nocy i takie dziwne uczucie natłoku mysli - Osłabienie nie mam ochoty na nic czuje sie jak 90 - letni dziadek Byłem już u neurologa i zwykłego lekarza ale oni nic nie wykryli Moze ktoś ma podobne objawy do..

Czy to nadmiar potasu?

.. ...objawy: mrowienie kończyn, uczucie mrowienia ust i języka, absmak ( tata twierdzi, że ma uczucie trzyamania metalowej łyżki w ustach - posmak metaliczny ). Kilkudniowa biegunka i niechęć do spożywania pokarmów, pojawiający się okresowo tępy ból głowy i bezsenność - to kolejne objawy. Do..

Ból serca i osłabienie organizmu help :)

.. ...robi mi się tak, że mam uczucie jak by mi głowę rozpalało, rósł puls i zaczynam się robić słaby, ale to z 2 może 3 razy mi się tak działo. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi: ) każdy jakby nie jadł nic w pracy,poczułby się słabo...Nie panikuj,tylko wieczorem pomyśl co jutro..

Drętwienia twarzy, głowy, ścisk w głowie...

.. ...głowy, warg, nosa i w tym uczucie osłabienia i ścisku w głowie i czasem szum w uszach...MArtwie się, że to może być coś poważnego..Byłam u lekarza ale powiedział mi wtedy, że mi przejdzie...a ja męcze się z tym już prawie rok z niewelkimi przerwami:( Masakra...Miał ktoś podobne problemy..

Cześć,jak nauczyć się z tym żyć?

.. ...temu.Zaczęło się od uczucia osłabienia i coraz częściej bolała mnie głowa.Zaczęłam robić badania.krew, mocz w porządku ale okazało się że jak robi mi się słabo to mam wysokie ciśnienie nawet 160/110.Kardiolog przepisał leki prestarium nie pomagało a osłabienia zdarzały się nadal i..

Problemy

.. ...czasem biegunki dziwne uczucie w żoładku czasem miałem uczucie kwasnego w przełyku i oraz jedenia w przełyku. Dostałem badania na cukier potas i helikobakterie( które ide odebrać jutro ). Teraz od 4 dni dopdło mnie totalne osłabienie zpoczątku zle sie czułem ciągle chciało mi sie spac i..