Uczucie pełnej głowy

Ciśnienie rozwalające czaszkę podczas snu

.. ...w poddaniu się temu uczuciu. Ostanio dołączył się ( niestety ) dudniący szum w głowie, zupełnie jakbym słyszała we śnie przepływ krwi przez naczynia mózgowe, budzę się wtedy z bólem głowy. Niestety mam jakieś dziwne dolegliwości w ciągu dnia, tętniący szum w lewym uchu, raz głosniejszy..

Nieustanne zawroty głowy i nerwica lękowa - Str. 24

.. ...zlewa, rozpływa - głupie uczucie. Też sobie nie zdawałam sprawy z tego, że to może być na tle nerwowym - no ale niestety. Witam więc w klubie z kolejnymi objawami :::( ( ( ( Do miłego , bo muszę cos popracować hej !!!! Ja ostatnio byłam pełna optymizmu, więc zaczęłam szukać pracy..

Błagam o pomoc..

.. ...po ok. 6 miesiącach - uczucie pełności w głowie i ucisku ( często miałem wrażenie, że zaczyna się z tyłu w dolnej części głowy ) - zaburzenie wzroku ( obraz jest rażący, rozmazuje się, śnieży, drga ) - światłowstręt ( kolory są na jasne, za wyraźne, zwłaszcza sztuczne światło białe i..

Dziwne uczucie po *betaserc*

.. ...rozrywanie ich od środka, uczucie pełna w nich , trudno to wytłumaczyć. Nie chciałabym przestawać go brać bo podobno działa dopiero po paru tygodniach stosowania, a biorę go na zawroty głowy, ponieważ w moich badaniach wyszła jakaś dysfunkcje błędnika. Czy ktoś odczuwa takie objawy po..

Pomożcie! Help! Czy to nerwica?

.. ...życie. Mianowicie: - uczucie pełnej głowy, absolutny * klosz * - pulsowanie tętnic po całym ciele, normalnie od * stóp do głów * , paskudnie męczące to jest - zawroty głowy - duszności Czy to nerwica, czy może mieć to tło kardiologiczne? Dzięki, dzięki, serdeczne Pomierz ciśnienie sobie..