Uczucie pełności

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 316

.. ...zawroty głowy, dziwne uczucie pełności w głowie i zatokach, bóle szczęki, szyi - poznałem co najmniej kilkanaście sposobów na to, jak potrafi boleć głowa. Te kilka lat temu nie miałem zielonego pojęcia o nerwicy, biegałem po różnych lekarzach. Zaczęło się, rzecz jasna, od internisty -..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 18

.. ...domu po schodach mam uczucie pełności w klatce piersiowej i do tego ścisk. Od dłuższego czasu skurcze dodatkowe nie występują, które były dla mnie bardzo uciążliwe każdy gwałtowny ruch powodował szarpnięcia w środku. Moje tętno też potrafi szaleć chociaż z tymi nie jest tak zle, ale..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 167

.. ...umrę...ostatnio moje objawy to uczucie pełności w brzuchu, zgaga, wymioty, nie moge nabrac pełnego oddechu, jestem zmęczona, słaba, nie mam czasami siły wstać z łóżka...oczywiscie badałam się na wszystkie mozliwe sposoby i wg lekarzy fizycznie nic mi nie dolega, wyniki krwi mam jak..

Nadwrażliwość słuchowa, szumy, napór w uszach, ból uszu

.. ...Wiecznie towarzyszące uczucie pełności w uszach i lekki ból ( często nasilający się i promieniujący ) nie pozwalają się cieszyć życiem, a co najgorsze bardzo duża( chyba nie przesadzam ) nadwrażliwość. Dodam że brałem przez rok leki antydepresyjne i chodzę na terapię grupową, ale..

Wrzody zoladka

.. ...wrzodowej żołądka: to uczucie ucisku lub pełności w okolicy żołądka wystepujace bezpośrednio po posiłku. Żołądek znajduje się po lewej stronie jamy brzusznej.Bóle najczęściej pojawiają się w lewej i środkowej części nadbrzusza,. Zoladek boli mnie w srodkowej czesci ,po prawej i lewej..

Żyje w dużym stresie związanym z moim życiem prywatnym

.. ...łaskoczący ucisk, stałe uczucie ciężkości i pełności w klatce piersiowej ( nie w mostku ) przemieszczające się jeżeli chodzi o nasilenie raz w jedną stronę raz w drugą. Czasem bardziej nasilone w jednym miejscu - prowadzący do kłucia. Ogólnie jestem osobą zdrową. Jednak szczegółowe..

Błagam o pomoc..

.. ...po ok. 6 miesiącach - uczucie pełności w głowie i ucisku ( często miałem wrażenie, że zaczyna się z tyłu w dolnej części głowy ) - zaburzenie wzroku ( obraz jest rażący, rozmazuje się, śnieży, drga ) - światłowstręt ( kolory są na jasne, za wyraźne, zwłaszcza sztuczne światło białe i..