Uczucie po marihuanie

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca?

.. ...piersiowej tachykardia uczucia słabości itp pewnego razu na wakacjach poczestował mnie trawką znajomy zaciągnełem sie ze 3 razy i po 15 minutach zrobiło się nieciekawie nagle poczulem sie jak na karuzeli zrobiłem sie blady brat mnie wzial pod pache bo bym upadł a serce waliło strasznie..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 4

.. ...jak z waty na chwile, uczucie suchosci w gardle, niepokoj. W sumie to bylo nic w porownaniu z pierwszym razem. Postanowilem tego wiecej nie palic, nieprobowac. Po jakos 2 latach zapalilem znowu ... kilka razy w roznych ilosciach. Coz moge powiedziec? Jak sie pije to lepiej nie palic bo..

Marihuana, czy alkohol? co tak naprawde gorsze dla serca? - Str. 5

.. ...chociaż lekkie zmulenie ( uczucie delikatnego zmęczenia połączonego z relaksem ) zwykle odczuwa się jeszcze następnego dnia. A teraz bardziej na temat: Oczywiście trawa, podobnie jak tytoń, może powodować choroby serca i płuc, ale podobnie na zdrowie będzie wpływać palenie czegokolwiek..

Ciągle szybki puls i dziwne uczucie - Str. 5

.. ...rodzinna czy coś takie mam uczucie; * że tak jest i o tym warto chyba pomyśleć przemyśleć to. Z tego co piszecie to skupiacie się na biciu serca itd.i wtedy gorzej jeśli dobrze rozumiem. Trochę dystansu do życia, siebie itd. nie zaszkodzi chyba; ). A może trochę pomoże?; * . Ja zapaliłem..