Uczucie ucisku w głowie nerwica

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 582

.. ...bóle brzucha, biegunki, uczucie słabości, to minęło i zastąpione zostało przez w, w moim pojęciu przez jeszcze gorsze , skurcze dodatkowe, ucisk w głowie, w gardle itd..Pozdrawiam Dodam jeszcze, że od stycznia mam psychoterapię, ale dużych efektów nie ma. Mycha - - - - - - - - - mi..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 632

.. ...chwycilo mnie dziwne obce uczucie, ale mnielo po 10 minutach..Natomiast na drugi dzien gdy mąz wrócił z pracy zaczelo sie to samo tylko ze skutkiem tragicznym..juz wyjasniam.. Ucisk w klatce piersiowej, szybkie bicie serca( jakby mialo wyskoczyc ), Nadmierna potliwośc, uczucie goraca a..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 744

.. ... Mam w głowie takie uczucie że robi mi się gorąco a potem jakby coś miało mi za chwile pęknąć potem czuje chłód mam dreszcze i straszny ucisk w środku głowy i takie uczucie że za chwile dostane wylew albo jakiś tętniak mi pęknie. Mam też nadciśnienie w ogóle czuje że wariuje czy ktoś ma..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 906

.. ...okolicy kręgosłupa ), - uczucie senności( choć czasami sypiam po 10 godz. ), - czasami nawet poleci mi krew z nosa, - jestem jakiś nerwowy, - na początku miałem duszności i zawroty głowy, Najbardziej nęka mnie ucisk z tyłu głowy( tak jakby mi coś tam siedziało ) Mam 18 lat, W.W. objawy..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 2

.. ...zacząłem odczuwać silne uczucie cięzkości głowy, drżenie ( bardzo nieprzyjemne i silne )karku, glowy, bóle tyłu głowy. Na dodatek w ostatnim tygodniu na 7 nocy, przespałem normalnie tylko 3!!!!! Jedna cała nieprzespana, a 3 w połowie. Dodam tylko, że nie śpię między innymi dlatego, że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...caly dzien towarzyszy uczucie takiego nalodowania i leku ze zaraz mi sie cos stanie,tez tak macie?i to glupie dolegliwosci jak nie bole w klatce to goraco itd Witaj Ewo ponownie; - )! Piszesz, że często czujesz ucisk w głowie i to towarzyszące * odrealnienie * . Bardzo spodobało mi się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 134

.. ...nerwicą... Znacie to? Uczucie gorąca w głowie, rozpierania, ciśnienie w uszach, zawroty głowy, bóle w okolicach potylicy - coś w rodzaju ucisku. I * piorunki * przeszywające głowę przynajmniej raz dziennie, przez parę sekund, ale tak, że przez godzinę dochodzi się do siebie. Głowa ważąca..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 137

.. ...oblewanie się potami - uczucie zimna - ataki przyspieszonego bicia serca - bóle i kołatanie serca - uderzenia gorąca do głowy - nudności, brak apetytu - ucisk, * klucha * w gardle - napady duszności - płaczliwość, drażliwość - ataki paniki, lęku o życie - uczucia bycia poza swoim ciałem,..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 77

.. ...kaszel. No i dziwne uczucie w glowie, przy ktorym ma sie wrazanie, ze wszystkie miesnie glowy sie napinaja i czuje sie ucisk dookola i za oczami? Blagam, napiszcie... W tej chwili mam to samo, takie uczucie jak by mi coś zalegało koło serca. Moja głowa jest napięta bez przerwy na tyle..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 168

.. ...i to niep - rzyjemne uczucie prezy tym tak dziwnie w głwoie sie dzieje i zaraz myśli ze padne. ehhhh...... wpracy z samego rana jeszcze strach i co chwilsprawdzanie tetna, potem było ok, a godzine przed wyjazdem zpracy znów sie zaczeło jakieś uciski w głowie, uczucie jakby krew mi nie..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...serwem znowu miałem to uczucie w tym samym miejscu. Nie przejąłem się tym aż tak bardzo, jak za pierwszym razem, bowiem wiedziałem, że ( proszę się nie śmiać ) nie umieram. Chyba dlatego nie zdrętwiał mi język itp. Poszedłem do domu i odpocząłem, Wieczorem dostałem stanu podgorączkowego..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 2

.. ...dużym nei pokojem. Mam uczucie ucisku z tyłu głowy, przy zwykłym chodzeniu nie czuje równowagi. Czasami mam zawroty głowy. Moje serce zupełnie nie bije normalnie. Prosze o pomoc. to sa typowe objawy nerwicy udaj sie do psychologa. Marta,chce Ci pomoc poznac przyczyny Twoich dolegliwosci..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 540

.. ...ja mam takie dziwne uczucie w tej głowie jak długo chodzę i zaczyna mnie boleć kręgosłup i lędźwie. Miałam robione badanie okolic lędźwi ale tam wszystko jest ok.Nie wiem może coś na nerw uciska albo promieniuje.Muszę iść z tym do lekarza żeby dała mi na prześwietlenie kręgosłupa albo..

Walka z nerwicą

.. ...chwycilo mnie dziwne obce uczucie, ale mnielo po 10 minutach..Natomiast na drugi dzien gdy mąz wrócił z pracy zaczelo sie to samo tylko ze skutkiem tragicznym..juz wyjasniam.. Ucisk w klatce piersiowej, szybkie bicie serca( jakby mialo wyskoczyc ), Nadmierna potliwośc, uczucie goraca a..

Domowe sposoby na nerwicę

.. ...mnie głowa, aż miałam uczucie ucisku, jakby obręczy i do tego strasznie mi się kręciło w głowie. W zeszłym tygodniu odwiedziłam mojego psychiatrę bo już miałam taki dół, że aż cały dzień w pracy płakałam, byłam zła, po prostu pękłam. Ja - zawsze doskonała, nigdy się nie spóźniam,..