Uczucie w głowie

Test wysiłkowy EKG

Test wysiłkowy EKG

.. ...pojawić się: bóle w klatce piersiowej, uczucie duszności; zawroty głowy. Jeżeli podczas badania poczujesz ból w klatce, brak sił, uczucie duszności od razu poinformuj o tym lekarza przeprowadzającego test...

Arytmogenna dysplazja prawej komory

.. ...serca. Chory może mieć uczucie kołatania serca, zawroty głowy, często występują omdlenia. Niestety czasem pierwszym objawem choroby jest nagły zgon sercowy. W EKG obserwuje się dekstrogram, napadowe bloki przewodzenia komorowego, tachykardię i częstoskurcze komorowe. W ECHO serca:..

Moklobemid (Mobemid)

.. ...działania sedatywnego, przyjmowanie leku nie ma wiec wpływu na wykonywanie czynności wymagających skupienia uwagi, jak np. jazda samochodem. Mobemid to nazwa handlowa preparatu zawierającego moklobemid...

Objawy wegetatywne zaburzeń lękowych

.. ...lękowych. Często występuje uczucie kołatania serca ( tachykardia ), wzmożone pocenie się, drżenia, wrażenie braku powietrza ( subiektywne doznanie duszności ), uczucie dławienia się, ból w klatce piersiowej, ból brzucha, zawroty głowy, czasem występują omdlenia, dreszcze lub uderzenia..

Migotanie przedsionków to najczęstsze zaburzeniem rytmu serca

.. ...60 proc. chorych ), uczucie kołatania, łatwe męczenie się, bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, omdlenia. Silne dolegliwości ma ok. 80 proc. chorych osób. Podstawą do diagnozy jest badanie EKG. Konsekwencje choroby są wielorakie – zmniejszenie objętości wyrzutowej i minutowej..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 6

.. ...we mnie trzęsie, mam uczucie przez cały czas, że zemdleję, mam wrzażenie, non stop kręci mi się w głowie no i wrażenie tracenia świdomości, no wspomne już o ciągłym nieprzyemnym bólu w klatce piersiowej i nogach z waty. To mi się zdarzyło odtanio kiedy normalnie brałam leki. Wolałabym..

Kołatania, ablacje - okiem dochtora - Str. 34

.. ...rzeczywiscie miałam takie uczucie jakby ono nie biło, starszny dyskomfort w głowie. Po chwili jak juz sie uspokoiłam znów sparwdział i tetno było znów ok. Mam pytanie czy serce mogło mi stanac czy to tylko moja wyobrażnia??? i to dziwne uczucie przy tym czy to nerwy,lęk, panika czy co to..

Echo serca - Str. 41

.. ...żył ) w kończynach ( uczucie zaciśnięcia kończyn i brak swobodnego przepływu krwi, ucisk w głowie, pojawiający się obrzęk stóp podczas napadu, uczucie ciągłego zmęczenia i osłabienia choć wyniki badania krwi były dobre. Poziom harmonów na tarczycę również. Robiłam badanie ekg i echo..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 4

.. ...ciśnienia krwi do głowy, uczucie bicia serca w gardle, zawrot głowy, ciemno w oczach???? Ten stan trwa ok kilku sekund i przechodzi, ale lęk zostaje przez cały dzień. Ten stan powtarza się rzadko, ale dokucza. Co to może byc, czy to nerwica? hej przykromi to powiedziec ale to moze byc..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 12

.. ...tylko dodatkowe okropne uczucie. Renato tu też ci przyznam rację że powinniśmy myśleć o tym że nasza choroba w porównaniu z rakiem czy też innymi potwornymi chorobami to pryszcz.Są ludzie którzy naprawdę cierpią dużo bardziej i dla których nie ma szans.A nasza nerwica jest w naszej..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 22

.. ...niespokojnych nóg istnieje, tego uczucia nigdy nie miałam. To oczywiście na tle nerwowym - wiem, że głoszę tu banały. Co do zawrotów głowy ja też polecam zimną wodę. Kiedy czuję, że coś się ze mną dzieje, najczęściej, kiedy zaczyna walić mi serce, cała zlewam się zimną wodą. Nie wiem,..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 23

.. ...mrowienie w głowie, uczucie ciepła oblewającego głowę, ogólne otępienie i inne atrakcje ). Bałam się też, że w końcu się uzależnię i po prostu odstawiłam. Powiedziałam sobie: raz kozie śmierć. No, nie było łatwo, przyznam. Nachodziły mnie okropne nastroje przechodzące w lęki, ale udało..

Wypadanie płatka zastawki dwudzielnej - Str. 4

.. ...w klatce piersiowej, uczucie kołatania serca, nadmierna męczliwośc, zawroty głowy. Z reguły nie są one groźne dla zycia pacjenta, potrafia za to nieźle skomplikowac mu zycie. Dolegliwości te nie występuje stale - zdecydowanie nasilają się, gdy w organiźmie dochodzi do zaburzen..

Częstoskurcze i arytmie - jakie leki bierzecie? - Str. 2

.. ...to naprawdę wstrętne uczucie - gdy leząc w łóżku czujesz na poduszce uderzenia własnego serca ,a w głowie i uszach szum jak morze podczas sztormu .Poza tym farmaceutyki choć zbawienne i szybko dzialaja nigdy nie sa w stu procentach bezpieczne,zawsze trzeba sie liczyć z efektami..

Sztuczne zastawki serca - operacja Rosa - aorta 47mm - Str. 2

.. ...dolegliwości,które mam to uczucie opuchnięcia wokół serca,różne niekontrolowane kołatania,bóle wokół serca,zwłaszcza kiedy coś sie dzieje z pogodą( jestem meteopatą ),mam też kłopoty ze wzrokiem - dostaje czasowego światłowstrętu z potężnym bólem głowy9lekarze wiążą to też z moją wadą..

Po ablacji - Str. 4

.. ...czułem się najlepiej. Uczucia niepokoju i ciągły strach towrzyszył mi wiele tygodni. Po pół roku względny spokój. Samopoczucie lepsze.Całuy czas kontrolnei robiłem badania - głownie HOlter EKG. Po jakiś dwóch latach pojawiły się pobudzenia nadkomorowe, potem troszkę komorowych. Diagnoza..

Po ablacji - Str. 22

.. ...serca. Trochę dziwne uczucie bo wydaje mi się, że serce na chwilę staje. Kręci się po tym w głowie ale cóż jakoś trzeba żyć i mieć nadzieję, że niedługo przejdzie. Zauważyłem pewną prawidłowość pojawiania się tych „potykań” – pojawiają się w takich postawach..

Choroby serca - genetyczne?

.. ...niektórych przypadkach, czuję sie normalnie nie uwzglęgniając tych zaburzeń. często mam przy tym zawroty głowy. czy to może być jakaś choroba uwarunkowana genetycznie? może wiecie co mi dolega?? odp! serduszko..

Szybkie tętno - Str. 11

.. ...- ) ) Bardzo dziwne uczucie i duzo starchu przy tym i paniki. Odtsawiłam Betaloc i rzuciąłm palenie, tętno spadło nawet do 75 i się unormowało. Ale głod nikotynowy tak mnie meczył ze nie dałam rady i po dwóch miesiąch znów zaczełam palić i tętno posżło w góre. Przez te uczucia w tej..

Ablacja przez dr. Koźluka - Str. 3

.. ...tyś. Do tego, prócz uczucia przeskakiwania i dławienia przy niemal każdym skurczu, odczuwam ciągłe osłabienie, zawroty głowy, nogi * z waty * , uczucie odpływania, tak jakbym miała zemdleć, co kiedyś się zresztą zdarzyło. Zaproponowano mi ablację, bo moja arytmia daje przykre dla mnie..

Arytmia - dziwne dolegliwości? - Str. 3

.. ...wiekszosci sa tu opisane - uczucie nierównej pracy serca, kołatanie, nieprzyjemne uczucie mocnego bicia serca odczuwalne nie tylko w klatce piersiowej ale tak samo plecach czy głowie. Uczucie zmęczenia ( do tego stopnia ze nie mam siły słowa z siebie wyrzucic ), zimne poty na czole,..

Zawroty głowy i ból głowy

.. ...w skroniowych. Takie uczucie lekiego otepienia i omdlenia jakby sie jechalo winda albo metrem. Nie wiem co mam robic, bo do lekarza moge udac sie dopiero za niecale dwa tygodnie. Dodam tez, ze to pojawia sie niespodziewanie, bez zadnego logicznego wytlumaczenia ( np.zmeczenie ) chociaz..

Nerwica - czy na pewno?

.. ...mnie sztywnienie karku, uczucie ciężaru w głowie i ogólne lekkie otępienie trwające z reguły dłuższy czas ( nawet kilka godzin ) jest czymś odmiennym w stosunku do tego co dzieje się z innymi ludźmi odczuwającymi jakieś somatyczne objawy, czy też jest to zupełnie normalne w nerwicy...

Nerwica - czy na pewno? - Str. 2

.. ...zacząłem odczuwać silne uczucie cięzkości głowy, drżenie ( bardzo nieprzyjemne i silne )karku, glowy, bóle tyłu głowy. Na dodatek w ostatnim tygodniu na 7 nocy, przespałem normalnie tylko 3!!!!! Jedna cała nieprzespana, a 3 w połowie. Dodam tylko, że nie śpię między innymi dlatego, że..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 11

.. ...caly dzien towarzyszy uczucie takiego nalodowania i leku ze zaraz mi sie cos stanie,tez tak macie?i to glupie dolegliwosci jak nie bole w klatce to goraco itd Witaj Ewo ponownie; - )! Piszesz, że często czujesz ucisk w głowie i to towarzyszące * odrealnienie * . Bardzo spodobało mi się..

Nerwica - czy na pewno? - Str. 14

.. ...bierze się ból głowy i uczucie * gumowej kulki w głowie * . Do tego już zdążyłem się przyzwyczaić. Najgorzej gdy włączają się duszności ( często ). Tak też było i wczoraj. Siedziałem sobie przy kompie i poczułem że muszę sobie * odcharknąć * żeby móc lepiej oddychać. Poszedłem więc do wc..

Nerwica, choroba serca, skurcze dodatkowe? - Str. 2

.. ...nerwicy ( kołatanie serca, uczucie lęku jakby obawa przed śmiercią, uczucie ogromnego ciezaru na klatce piersiowej, wrazenie zawału serca, mroczki, osłabienie, wymioty, uderzenia gorąca potem potworne zimno i dygotanie całego ciała, zaciśnięcie wszystkich wnętrzności, zawroty głowy i..

Pomocy! już zdesperowany jestem - Str. 4

.. ...głowy ( miałem zawroty i uczucie * odpływania * - dreszcz z góry głowy aż do pięt i uczucie, że zaraz urwie mi się film ) - mnóstwo samoistnych pobudzeń elektrycznych. Neurolog stwierdził iż w moim przypadku po prostu mózg sam generuje objawy choroby wieńcowej na podstawie mojego strachu..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami

.. ...sie juz tego okropnego uczucia pozbyc. Witaj Smutna .tez przechodzilam silne bole glowy. .Kazdy ruch dzwiek nawet jazda samochodem to byl horor .Po lekach psychotropowych dostalam odlot.Bylam przerazona.Zrobilam sobie zdj.rtg kregoslupa i udalam sie do ortopedy prywatnie mialam masaze i..

Bardzo silne bóle głowy wywołane stresem lub nerwami - Str. 6

.. ...napieciwe bóle głowy uczucie ociężałości biegałam od lekarza do lekarza pużniej doszły drżenie rąk kołotanie serca,mdłości biegunki oblewałm się potem .Żadne leki niepomagały do czasu jak zaczełam się leczyc ziołami na poczatku było ciężko ale w obecnej chwili jest super mogę polecic..

WPW - osłabienie, senność, ból głowy?

.. ...postępem choroby postępuje uczucie zmęczenia, tylko nie wiem, czy jest to wina samego WPW czy też beta - blokerów które biorę. Uprawiam biegi długodystansowe, teraz tak osłabłam, że mam problem z przebiegnięciem 10km. Pozdrawiam. a nie zamierzasz zrobić zabiegu tzn ablacji?? Termin..

Zespół wazowagalny - Str. 3

.. ...oczami, czasami wraz uczuciem gorąca w głowie. sprawdź też tętnice szyjne, kręgosłup szyjny oraz błednik. pomęcz lekarza co może być przyczyną tych zawrotów. pozdrawiam abi U mnie wygląda to tak, że mam postawioną prawdopodobna diagnoze jako zespół wazowagalny. Wyglądalo to jednak tak,..

Co z moim serduszkiem? dziwne ataki

.. ...nastepnie zawroty i uczucie omdlenia. Bicie serce, wręcz kołątanie. Cisnienie w sumie nie jest juz tak niskie, ale puls czesto dochodzi do 114 - 120 i w sumie w róznych sytuacjach, nie tylko stresowych. Co za tym idzie, bole głowy sa nie do zniesienia, codziennie jestem na srodkach..

Czy na pewno to nerwica? - Str. 2

.. ...tak pociagnę , ciągłe uczucie odpływania , pozorne zawroty głowy i tak dalej. i wtedy jak miałem 18 lat , odbiłem się od dna. Pomyślałem kuźwa przecież tak nie może być , mam 18 lat , całe życie przed sobą i nie pozwolę żeby jakieś gówno odebrało mi wszystkie marzenia i całą radość..

Dodatkowe skurcze - Str. 31

.. ...migotanie przedsionkow tez uczucie ze nieraz zemdleje ale nauczylam sie nad tym panowac a nerwy dodatkowo moga duzo zdzialac pozdrawiam Dobry wieczór! Ewka, napisałam do Ciebie na skrzynkę, nie dodalam, że że też miałam ostatnio zawroty głowy. To chyba mieszanka naszej przypadłości i..

Dodatkowe skurcze - Str. 37

.. ...wtym wszystkim jest to uczucie kiedy pojawiają się dodatkowe.Ciee se ,że nie jestem osamotniona w tym wszystkim i że Was poznałam.Pozdrawiam Margot z Pyrlandi Witam ! dziś bardziej dokuczją mi zawroty głowy niż dodatkowe skurcze ! sama zastanawiam się co gorsze :( ktoś może wie ? Ewo..

Dodatkowe skurcze - Str. 43

.. ...się takie objawy, jak: uczucie nagłego, silnego uderzenia serca, uczucie szybkiego miarowego lub niemiarowego bicia serca, uczucie wolnego miarowego lub niemiarowego bicia serca. Do powyższych mogą dołączyć się takie objawy, jak: duszność, ból dławicowy za mostkiem, zawroty głowy,..

Dodatkowe skurcze - Str. 66

.. ...walić, nogi jak z waty i uczucie jakby miała paść na ziemie, kardiolog zrobił ekg, echo i wszystko było ok, miałam tylko mały poziom magnezu i potasu,i to wszystko, miałam robione przerózne badania bo jestem panikara,nawet TK głowy i wszystko ok, potem raczej chyba z nerwów miałam takie..

Ablacja przy anomalii Ebsteina

.. ...ale stwierdziłam że nikomu się nie dogodzi i co ma byc to będzie. Na razie nie stresuje sie tym zabiegiem zbytnio pewnie zacznę kiedy będę znała już termin. Pozdrawiam Cię gorąco i życzę dużo zdrowia!..

Tachycardia i metocard i pramolan

.. ...objawy jak: bóle pleców, uczucie ciągłego zimna, częstsze zawroty głowy, nagłe napady duszności. Nie stwierdzono u mnie innych chorób, nie ma nadwagi ani innych schorzeń mogacych miec wpływ na rytm serca.Nie mam pojecia co o tym sadzić. Licze na opinie na ten temat poczytaj o nerwicy..

Ból głowy nad okiem

.. ...końca dnia. Paskudne uczucie, trudne do kontrolowania. Brak diagnozy. Ale myslę, ze jest to jeden z efektów moich migren. witam, mam migreny oraz inne bóle głowy. Tabletki coraz żadziej pomagają, natomiast przy migrenie - tylko sen w zaciemnionym pokoju. Fakt - jeszcze etopiryny nie..

Bóle głowy a ciśnienie - Str. 2

.. ...tylko czasami i miałem uczucie jakby ktos wbijał mi igłe w gałke oczna od tyłu a teraz ból sie nassla i czuje go tylko po prawj stronie i czasm promieniuje na zaba poszedłem do okulisty który mnie badał 2 razy nawet wtedy gdy czułem ból i nic nie wykazalo czyli cisnienie w gałce ocznej..

Uderzenia ciśnienia krwi do mózgu

.. ...krótkotrwały zawrót głowy, uczucie bicia serca w gardle oraz co najgorsze uczucie uderzena ciśnienia do głowy. Nie dzieje się to po wysilku fizycznym.Czasami po schyleniu się i szybkim wstaniu, czasami gdy siedzę, róznie i w róznych sytuacjach. EKG jest prawidłowe. Czy to stres?, czy to..

Dziwne uczucie w przełyku i ból klatki piersiowej

.. ...czasu meczy mnie dziwne uczucie w gardle jakby mi cos nim utkwiło przy tym ból, który promieniuje aż do splotu słonecznego, czasem boli mnie klatka piersiowa, czasem do tego lekkie zawroty głowy a to wszystko w różnym nasileniu, co 2 - 3 dni czasem długo czasem krótko się utrzymujące...

Propranolol - tabletki

.. ...mg tabletka? Znam to uczucie po zazyciu propranololu gdy cisnienie spada ponizej normy - to nic przyjemnego. Uważam że lek nie jest dobrze dobrany skoro dostałaś go w celu leczenia migreny a boli Cię po nim głowa. Pozdrawiam. Mirek witam...ja tez stosuje ten lek od jakiegos czasu w z..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 60

.. ...mnie kuje serce i takie uczucie jak by się zapchało. Boje się że znowu powraca najgorsze, puls mi skacze strasznie jak siedze mam 60 a jak wstane to nawet ponad 100 ostatnio tak miałem z 4 miesiące temu. Mam wrażenie,że ta głowa coraz bardziej mi strzela. Wszystko się pogorszyło po małym..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 61

.. ...Nagle się obudziłem z uczuciem wielkiego gorąca w głowie pomyślałem że coś mi tam pękło. Serce mi tak waliło że słyszałem je w klatce piersiowej i na całej głowie. Wszystko to nakrecało pewne zajście bo myślałem że któs się włamuje do domu mojego sąsiada. Dziwne hałasy z zewnątrz, które..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 62

.. ...jeść ani pić i dziwne uczucie w klatce piersiowej..Po kilku miesiącach walki z tym zaczołem powli panować nad nerwami kiedy mineło mi ta gula w krtani, dodam że strasznie mi chuczało w głowie... nagle zaczeło mnie kuć w okolicy serca mostek klatka piersiowa z tyłu prawej łopatki.. Po w..

Nerwica serca?! ktoś z Was to ma? - Str. 66

.. ...te uderzenia ciepła, uczucie jak by ktoś mi podpalił wnętrzności. Miałem to pewien okres czasu i juz się nie pojawia to od paru dni. Taeraz jak wstaje rano jest wszystko jak należy no chyba że jest upał to wtedy tylko coś zrobie i koniec. Mam problemy z głowa bo z sercem przechodziłem..

Zespół Barlowa jest wyleczalny?

.. ...w klatce piersiowej, uczucie kołatania serca, nadmierna męczliwośc, zawroty głowy. Z reguły nie są one groźne dla zycia pacjenta, potrafia za to nieźle skomplikowac mu zycie. Dolegliwości te nie występuje stale - zdecydowanie nasilają się, gdy w organiźmie dochodzi do zaburzen..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 2

.. ...jak bym była pijana i uczucie dziwnych nóg po wysiłku fizycznym nogi trzęsą mi sie jak galareta było tak że noga głowa ręka podskakiwały same do góry podczas spania czasami palce same się ruszały oczom niewierzyłam najgorsze są wariujace mieśnie cholera 24 na dobe i one nie dają mi..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 11

.. ...współczuję wiem jakie to uczucie,ale uwierz mi lekarz rodzinna dobrze radzi,warto przejść sie do psychiatry powiedziec o swoich objawach,lękach przecież od razu lekarz nie wypisuje silnych dawek,tylko takie żeby poczuć się lepiej,ja też zawroty głowy mialam i paniczny lęk i zimne ręcę,to..

Drżenie ciała, mięśni, juz sama nie wiem jak to nazwać - Str. 29

.. ...podskakuje. Najgorsze jest uczucie, że zaraz upadnę, tak mnie rzuca i słabość nóg - problem z chodzeniem. Ja uważam, że to wina leków , które mi podali , bo głowa opadła mi w tył jakby niedotlenienie mózgu. Przeszłam już tyle badań i konsultacji lekarskich i nikt nie wie co mi jest -..

Nadczynność tarczycy i mam problemy z sercem

.. ...jakby od nowa ojjj złe uczucie brzydkie lekarze nick konkretnego nie mówią na ten temat kiwają głową i mówią nie martw sie ale ja sie boje serduch stanie i co nawet nie zdąże krzyknąc ze umieram ; - ( ( ktos to przeżywa tak jak ja ...odezwij sie pogadamy o tym maciek 22 lata Wiesz mam 27..

Badania stwierdzające wadę serca - Str. 2

.. ...żył ) w kończynach ( uczucie zaciśnięcia kończyn i brak swobodnego przepływu krwi, ucisk w głowie, uczucie ciągłego zmęczenia i osłabienia choć wyniki badania krwi były dobre. Poziom harmonów na tarczycę również. Robiłam badanie ekg i echo serca. Oto moje wyniki; EKG - Rytm zatokowy,..

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...- depersonalizacja ( uczucie bycia poza ciałem ) - ataki paniki i lęku o życie - zaburzenia widzenia - bóle i zawroty głowy - pieczenie skóry - wypadanie włosów - senność - ciągłe zmęczenie To chyba wszystko. Pozdrawiam. Do Barbarella - dzieki za odp. Chyba musze szukac kolejnego endo -..

Zawroty głowy i przeskakiwanie serca

.. ...jakiś czas. Przy tym mam uczucie osłabienia. Zdarza mi się też dziwne jakby przeskakiwanie serca, i tak jakby na sekundę, dwie zatrzymało się wogóle. Ale to przeskakiwanie występuje rzadko, dużo rzadziej niż zawroty. Serce mnie nie boli, robiłam badania krwi i moczu, wszystko jest ok...

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości

.. ...tego zawroty głowy, uczucie, że zaraz * odlecę * . Dodam, że omdlenia zdarzały mi się wcześniej , tzn. w wieku 14 - 15 lat ( było ich kilka ). Wstaję rano - serce wali mi jak szalone - nie mam niższego pulsu niż 100, max.miałam 180 w trakcie 1 z napadów, które zdarzają mi się co jakiś..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 2

.. ...i ten sam problem... uczucie ukłucia przez ok.15 min w klatce piersiowej i to do tego przeszywające ją jakby na wylot, pojawia się z tym ból pleców... robiłam różne badania, byłam 2tyg w szpitalu na badaniach... niestety badania wporzadku i nie wiadomo co mi jest... mowia ze mam nerwice..

Zawroty głowy, ból w klatce piersiowej, uczucie słabości - Str. 3

.. ...lęki, kołatanie serca, uczucie gorąca trwają do dziś... Moja mama powiedziała, że to hormony i dojrzewanie. Ale ja już zaczęłam nawet myśleć o cukrzycy czy tarczycy... Boję się jej teraz powiedzieć, że to jest nerwica :( Co rodzice na to powiedzą? Błagam pomóżcie mi - jak żyć normalnie z..

Wiotka zastawka mitralna

.. ...w klatce piersiowej, uczucie kołatania serca, nadmierna męczliwośc, zawroty głowy. Z reguły niegroźne dla życia, ale je komplikujące. Dolegliwości te nie wystepują zazwyczaj stale ale nasilają sie w sytuacjach stresowych, także w przypadku zaburzen elektrolitowych ( niedobór wapnia,..

Zawroty głowy

.. ...tez mam takie dziwne uczucie jakbym był obok. ja mam tez takie zawroty glowy ale mysle ze to sa skutki spadajacego cisnienia tez sie boje nawet poszłam sobie zrobic ech serca i wszystko w porzadku ic do lekarza od zatokow Radzę zrobić USG tętnic szyjnych Mysle ze to na tle nerwicowym ale..

Zawroty głowy - Str. 2

.. ...ja mam zawroty głowy, uczucie że ktoś mi ściska głowę, drętwieje, kołatanie serca, ciśnienie dobre ale za to puls wysoki. Mam 21 lat. Robiłam tylko podstawowe badania, które wyszły dobrze. Ale lekarz rodzinny stwierdził że to nerwica. Chodzę do psychiatry. Mam leki ale nic mi nie..

Interpretacja EKG

.. ...bóle w klatce,dziwne uczucie ciśnienia w głowie skurcze i bóle mięśni drętwienia kończyn podstawowe badania wyszły ok ale ekg wykazało lewogram, P mitrale, RBBB, dextrogyrie czy to może być przyczyną dolegliwości??? Do wywołania skurczu serca potrzebny jest impuls elektryczny który..

Drgawki, ból głowy i uczucie gorąca

.. ...uczucie gorąca, pulsujące żyly w skroniach, uczucie jakby cos miażdzyło mi głowe, w dodatku bolą mnie oczy. co to moze być czy oby nerwica? ekg w porzadku. tomografia głowy tez, mocz, krew, ok. pomocy..

Nerwica i hipochondria

.. ...tachykardia i to wieczne uczucie zmeczenia...oczywiscie nie moge zapomniec o tak przyjemnych rzeczach jak straszne bóle głowy i krecenie sie w niej( lepsze niz karuzela ) oraz mdłosci te objawy towarzysza mi przez cały Boży dzionek...Na koniec dobra rada...Piszcie na forum bo to nic..

Bóle głowy, zawroty prawie do omdlenia, nudności

.. ...oraz nawracające falami uczucie * słabości * oraz sztywnośc karku ( jak obracam głowę to zawroty są bardzo wyraźne ). Wszystko po długim zapaleniu oskrzeli z dużą dawkę kilku antybiotyków. W nocy było najgorzej choć ostatnio po zarzywaniu środków nasennych się uspokoiło trochę . Były..

Dodatkowe skurcze komorowe i zawroty głowy

.. ...sie slabo itd. okropne uczucie a strach niewyobrazalny. oczywiscie lekarze twierdza ze to nic groznego, z tym sie zyje.tylko jeszcze zaden nie powiedzial jak z tym zyc.borykam sie z tym 4 lata i odnosze wrazenie ze jest coraz gorzej. rozumiem cie doskonale i wiesz wydaje mi sie ze tylko..

Postępujący zespół wazowagalny? czy to możliwe? - Str. 4

.. ...wali jak oszalałe i mam uczucie ucisku w klatce piersiowej, jak by mi ktoś na niej siedział;/ w szkole wczoraj i dzisiaj zaczęło mi się kręcić w głowie i serce walić, ale wyszłam na powietrze i jakoś przestało, całe szczęście. Pozdrawiam serdecznie: ) moniqe : ) - witaj : ) no ja też..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 3

.. ...tzn. przebudzenie z uczuciem totalnego skołowania i lęku. Doraźnie stosuję wkładanie głowy do miednicy z zimną wodą żeby się porządnie wybudzić, wykonuję trochę podskoków, przebieżkę w miejscu, w międzyczasie głębokie oddechy, jak już bardziej dojdę do siebie to jeszcze przez chwilę..

Budzenie się w nocy z uczuciem braku oddechu - Str. 4

.. ...lata i mam dośc tego uczucia jakby mi ktos worek ściągnoł z głowy w czasie tracenia przytomności ...ludzie pomurzcie , lekarze są do bani ;( lukas jeżeli sugerujesz sie moją wypowiedzią na temat tego niedotlenienia i zgonu to wyjasniam, że ja tylko tak czytałam na necie na temat..

Brak sił, jakby powietrze ze mnie wypompowano

.. ...obok .naprawde niefajne uczucie zwłaszcza ze do tego pojawia się zawroty głowy uczucie duszności,nie chce mi sie nic jeść,nie mogę sie skoncentrować,serce wali jak szalone bez powodu,bez jakiegokolwiek wysiłku,po prostu siedzę i nagle zaczyna walić;( mam iśc do kardiologa i..

Problemy z oddychaniem, zawroty głowy i inne na skutek nerwów?

.. ...) dostałam najpierw uczucie czegoś w gardle oraz ból za mostkiem z utrzymującymi się zawrotami głowy oraz tzw. dusznościami. Polega to na tym iż wszystko jest dobrze po czym co jakiś czas nawet siedząc ( bez wysiłku ) muszę robić po kolei nawet 10 głębokich wdechów i wydechów gdyż mam..

Bóle w klatce piersiowej, zawroty głowy, dziwne kłucie

.. ...bardzo nieprzyjemne uczucie i nie powiem ze ich sie nie boje,chociaz kardiolog zapewnia ze to nie grozne i od tego sie nie umiera ale meczyc sie trzeba.na dodatek jestem w 34tyg.ciazy i nic nie moge brac jedynie ziolka ktore i tak nie dzialaja.strach i lek tez mam ,uczucie zanikania..

Problemy ze wzrokiem, drętwienie rąk, osłabieniem, lekkie bóle głowy

.. ...palców prawej ręki, uczucia kłucia w łokciu lub kolanie itp. Prawdopodobnie kręgosłup szyjny, bo pojawia mi sie to po wysiłku lub nurkowaniu gdzie poozycja jest pozima a głowa patrzy na wprost ( czyli jak w pozycji stojącej patrząc do góry ). Objawy są podobne do DCS więc za pierwszym..

Odstawienie leków na nadciśnienie

.. ...to nie to. Mam dziwne uczucie miażdżenia w głowie, glowe mam wtedy tak ciezka i czuje jakby to byl obrzek, mam zimne konczyny, uczucie dretwienia poprostu czuje sie jakby mnie nie było,jestem rozdrażniony i nie moge sie na niczym skupic. Odwiedziłem wiec lekarza oczywiscie angielskiego..

Wyniki Holtera - czy to się leczy?

.. ...walić, nogi jak z waty i uczucie jakby miała paść na ziemie, kardiolog zrobił ekg, echo i wszystko było ok, miałam tylko mały poziom magnezu i potasu,i to wszystko, miałam robione przerózne badania bo jestem panikara,nawet TK głowy i wszystko ok, potem raczej chyba z nerwów miałam takie..

Czy to już nadciśnienie?

.. ...nieco głowa ( lekko z uczuciem rozsadzania od środka, ale nie z tyłu głowy jak wiele osób tu pisało ). A teraz właściwa część: Zaszła potrzeba wyrwania ósemki ( zęba ). Poszedłem i przed zabiegiem zmierzono mi ciśnienie. Wyszło wysokie ( 145/105 ), więc usłyszałem, że zęba nie usunę z..

Osłabienie, omdlenia, bradykardia, bóle głowy

.. ...spać. Czesto tez mimo uczucia głodu jest mi niedobrze i gdy cos zjem ból głowy sie nasila... A ogolnie problemow z układem pokarmowym nie mam ( wyciety wyrostek wyrobaczkowy ). Przeszłam juz naprawde duzo badan ( wielokrotnie USG jamy brzusznej gastrologia, badania ginekologiczne, EEG..

Nerwica czy coś groźnego?

.. ...sierpnia to omdlenia * uczucie odlatywania * oraz duszność. Udałem więc się do lekarza i została przepisana mi seria antybiotyków. Ból co prawda tak jak by w prawym płucu przeszedł jednak uciązliwy kaszel utrzymywał się do końca września ( czyli w sumie prawie trzy miesiace ). Udałem się..

Duszenie się - Str. 30

.. ...chociaż cały czas mam uczucie duszenia się i zawroty głowy. Raz jest lepiej , a raz gorzej. W Hipermarkecie nie byłam od zeszłych świąt ii nie wiem jak sobie z tym poradzę. Wczoraj byłam znowu u psychiatry i dalej Xsanax oraz Coaksil. Kolejna wizyta za 3 tyg. Mam nadzieję że Aga się..

Niedowład lewej ręki, brak kontroli nad ruchami i kołatanie serca

.. ...takie strasznie dziwne uczucie, bo w sumie niedowład to bym nic nie czuła a to jest tak jak bym nie potrafiła nad nią zapanować. w głowie zaczynają sie pojawiać dziwne mysli takie jak bym była po naprawde dużej dawce alkocholu a po kilku sekundach pojawiają się zawroty głowy i jak bym..

Silna nerwica - sam nie wiem co się ze mną dzieje - Str. 15

.. ...Cały czas mam dziwne uczucie w głowie... Co robić? :( Witaj Skołatany. Napisałeś m.in. * Cały czas wsłuchuje się w swoje ciało i szukam czegoś co potwierdzi jakąś straszną chorobę * Musisz wiedziec, ze NASZA MYŚL JEST TWORCZA, na czym sie ciagle skupiasz, to siejesz i to sie w Twoim..

Głowa, ucisk i nerwica

.. ...serwem znowu miałem to uczucie w tym samym miejscu. Nie przejąłem się tym aż tak bardzo, jak za pierwszym razem, bowiem wiedziałem, że ( proszę się nie śmiać ) nie umieram. Chyba dlatego nie zdrętwiał mi język itp. Poszedłem do domu i odpocząłem, Wieczorem dostałem stanu podgorączkowego..

Nerwica serca, czy też może przerost?! - Str. 3

.. ...przeze mnie objaw - uczucie swędzenia i takiego jak by pieszczenia prądem elektrycznym pod skórą, po całym ciele ustał. Muszę powiedzieć, że na pierwszym treningu przy rozgrzewce miałem właśnie ten objaw, ale tylko jeśli chodzi o głowę po czym ustało w trakcie dalszego trwania treningu...

Koszmary, głupie myśli, zawroty głowy, boję się wyjść z domu

.. ...na tyle by uspokoić uczucie poddenerwowania. Może ktoś z Was brał ten lek? Ile trzeba czekać na efekty? Jakie może miec efekty uboczne/// Niektóre uboczne efekty mam, ale podobno są przejściowe...Mam chęć się poddać momentami. Pozdrawiam wszystkich Hej. jak to czytam wszystko to jakby to..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę - niekontrolowany szczękościsk - zawroty głowy - ciągłe zmęczenie, brak sił - oblewanie się potami - uderzenia gorąca do głowy Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO (..

Zła diagnoza? stwierdzono chorobę Hashimoto

.. ...obecnie mam: - ciagle uczucie dusznosci - bole w roznych miejscach klatki piersiowej - bole glowy( glownie z tylu ) - szum w uszach( czasami ) Co to moze byc? Tabletki powinny po 3 miesiacach zadzialac prawda? Zla diagnoza? Czy to normalne w tej chorobie? Moze to jakas nerwica? Dziekuje..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 2

.. ...dużym nei pokojem. Mam uczucie ucisku z tyłu głowy, przy zwykłym chodzeniu nie czuje równowagi. Czasami mam zawroty głowy. Moje serce zupełnie nie bije normalnie. Prosze o pomoc. to sa typowe objawy nerwicy udaj sie do psychologa. Marta,chce Ci pomoc poznac przyczyny Twoich dolegliwosci..

Pierwszy atak serca, przerażenie i strach - Str. 3

.. ...dopadnie... zaraz dziwne uczucie w brzuchu, tak jak by w głowie szumi, i czekam.... myślę...oho już nadchodzi... wiem że większość to pwenie moja głowa, ale nie mogę sobie z tym poradzić. Są czasem dni że się zapomnę.. i nie pomyślę dłużej o tym, ale niestety szybko mijają : ) ) )..

Nerwica - kto ją pokonuje i w jaki sposób? - Str. 7

.. ...nakręcałam. Lepiej zdusić to uczucie na samym początku i nie doprowadzać sie do ataku lękowego. Gdy zaczyna kręcić ci się lekko w głowie to sygnał, że potrzebujesz odpoczynku, relaksu, spokoju. Gdy wypoczniesz zrelaksujesz się nie doprowadzisz sie do gorszego stanu w postaci tych..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 3

.. ...zwiazku ze przez te uczucie nie miałąm ochpoty na nic,nie chciało mi sie z domu ruszac,najchetniej bym przespała cały dzien.Dlatego boje sie wstepowac w nowy zwiazek.dzieku troszeczke podniosłes mnie na duchu.Musze zaczac normalnie zyc i nie przejmowac sie tym tak bardzo.buzka Tak..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 4

.. ...który odrzucił moje uczucie i nasze drogi rozeszły się. Poznałam rówieśnika, któremu strasznie w życiu ubliżałam, nieustannie porównując go do poprzednika. Zadałam mu niejednokrotnie ból słowem. Nie wiedziałam, że za każdy taki cios odbiorę od własnego organizmu dwa..., ze złamanym..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...części ciała i miejsowe uczucia gorąca. Czy to wskazuje na problemy kardiologiczne? Witam Od kilku tygodni dręczy mnie problem bardzo podobny do problemu koleżanki * patrycja889 * , która opisała swój problem w swoim pierwszym poście. Opiszę trochę o mnie. Mam 17 lat, czuję się dziwnie..