Uczucie zatrzymania serca

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 638

.. ...skurcze serca, arytmie ? uczucie zatrzymania serca na 1 sek i uderzenia w gardlo ? witam po dłuższej przerwie : ) wiecie, byłam na święcie młodzieży na górze św. Anny. to dużo mi dało. więcej niż leki... takie oderwanie od rzeczywistości bardzo pomaga ; ) czuję się o wiele lepiej, taka..

Rozrusznik serca - czy jest mi niezbędny?

.. ...dobrze ,mam komfort i uczucie pewnosci Jeżeli występują u Pani/Pana epizody bloku III st. wszczepienie rozrusznika serca wydaje się jak najbardziej celowe, bo jego brak może się skończyć w którymś momencie po prostu zatrzymaniem akcji serca. Po wszczepieniu rozrusznika można jak..

Nerwica serca?

.. ...związane z sercem. Są to uczucie chwilowego zatrzymania akcji serca ( bardzo uciążliwe, uniemożliwia sen ), słabe, ledwo wyczuwalne bicie serca, dodatkowe skurcze ale występujące pojedynczo bądz kilka, bez napadów. Czasem serce bije z pozoru normalnie ale ja czuje się coraz bardziej..

Uczucie zatrzymania, goraco w klatce- co to moze byc

.. ...przez ułamki sekund mam uczucie jakby w srodku cos sie zatrzymało ale trwa to jak powiedziałem dosłownie ułamki sekund, mimo to jest bardzo nie - przyjemne. Dostałem skierowanie na holter: W ciagu dnia przyspieszona czynnośc serca z okresami tachykardii zatokowej max 157/min. W nocy..