Uczucie zmęczenia i zawroty głowy

Ucisk, gula w gardle - Str. 7

.. ...- depersonalizacja ( uczucie bycia poza ciałem ) - ataki paniki i lęku o życie - zaburzenia widzenia - bóle i zawroty głowy - pieczenie skóry - wypadanie włosów - senność - ciągłe zmęczenie To chyba wszystko. Pozdrawiam. Do Barbarella - dzieki za odp. Chyba musze szukac kolejnego endo -..

Nerwica, załamanie nerwów? - Str. 4

.. ...lęku o życie - dziwne uczucie patrzenia na świat jakby przez szybę - niekontrolowany szczękościsk - zawroty głowy - ciągłe zmęczenie, brak sił - oblewanie się potami - uderzenia gorąca do głowy Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz aTPO (..

Zawroty głowy, zatoki, zmęczenie, osłabienie - Str. 8

.. ...części ciała i miejsowe uczucia gorąca. Czy to wskazuje na problemy kardiologiczne? Witam Od kilku tygodni dręczy mnie problem bardzo podobny do problemu koleżanki * patrycja889 * , która opisała swój problem w swoim pierwszym poście. Opiszę trochę o mnie. Mam 17 lat, czuję się dziwnie..

Zaburzenia nerwowe lub nerwica

.. ...rozbicie psychiczne, dziwne uczucie bycia poza swoim ciałem, zaburzenia widzenia, zawroty głowy, ciągłe zmęczenie i brak sił, oblewanie się potami, uczucie zimna, uderzenia gorąca do głowy i wiele innych... Aby wykryć tę chorobę trzeba zrobić badania krwi: TSH, FT3, FT4 ( hormony ) oraz..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...zawroty głowy i ciągłe uczucie zmęczenia. Tak jak u ciebie takatam mam słabe miesiączki co jest bardzo dziwne bo zawsze miałam bardzo obfite. Nie wiem co robić, czy to może być białaczka? Dodam jeszcze, że gram w siatkówkę. Ostatnio nie mam siły, żeby przeserwować piłkę! To bardzo dziwne..

Zawroty głowy przewlekłe z zmianami nasileń

.. ...ogonowej i piersiowej, uczucie zmęczenia, ciężkiego oddechu, uczucie kłucia w mostku i po prawej stronie pod żebrami, drętwienie, rąk i nóg, uczucie otępienia , zawroty głowy podczas chodzenia. Miałem robione usg brzucha. Kamień w woreczku żółciowym 16mm i złog na nerce 4mm. Rtg klatki..

Uczucie zmęczenia i zawroty głowy

.. Mam 36 lat do tej pory nie chorowałem. Od 6 tygodni mam coś takiego. Jak idę dłuższy odcinek ( 1 - 2 km ) czuję się tak zmęczony, że dochodzę do siebie potem przez 2 - 4 dni. Trudno mi to określić ale nie mam ani zadyszki, ani serce specjalnie mi nie wali, jedyny objaw w trakcie dłuższego spaceru do zawroty..

Kołotanie serca , Zawroty głowy , Uczucie wiecznego zmęczenia

.. Witam Mam problem a raczej pytanie, zanim napisze o co dokładnie chodzi napiszę , że przeczytałem tutaj wiele tematów i nie znalazłem odpowiedzi ( kompletnej ). Zwykle ktoś miał połowicznie opisane objawy - te których ja szukam w jednym temacie vel problemie niestety nie było. Zaczęło się wszystko w święta (..

Dętwienie kończyn, zawroty i bóle głowy, zmęczenie...

.. ...problemy z koncentracją i uczuciem zmęczenia. Winą obciążam sesje egzaminacyjną trwającą już od początku kwietnia. Zastanów się nad tabletkami antykoncepcyjnymi, jeżeli zażywasz takowe. Ja po odstawieniu przestałam mieć zawroty głowy itp. Zrób może badania krwi i przejdź się do dobrego..