Uczulenie na twarzy

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 307

.. ...najlepsze jest to, ze uczulenie na twarzy wyleczylem stosujac przegotowan wode a nie ta z karnu...ale pozostale objawy mam w psychice i mecze sie z nimi od pol roku... Witaj Loop!Wszystkie objawy masz typowe,co do wysypki mam pytanie czy nadal ona sie pojawia? Witam Wszystkich: )..

Isoptin

.. ...glowa a ponadto mialam uczulenie na twarzy,Ten lek nieraz tak dziala mi własnie lekarz go zapisał - a niewiecie jak długo to treba brac i czy codziennie?czy tylko jak sie zle czuje? Magda: leki antyarytmiczne należy przyjmować stale a nie na * żądanie * a czy komuś się zwiększłya liczba..

Moja historia. Czy to nerwica?

.. ...sie do twarzy ( mam uczulenie ).Moja dziewczyna powiedziała mi ,że spuchła mi twarz a ja poleciałem szybko do łazienki i od razu pomyślałem ,że coś mi sie złego stanie bo wypiłem klika łyków wina po antybiotyku.W tym momencie serce zaczęło mi walić jak szalone ,zrobiło mi się gorąco i..

Czerwona twarz po alkoholu

.. ...należy zrobić testy uczuleniowe, bo jest to reakcja alergiczna i nie należy jej lekceważyć, bo pewnego pięknego dnia może obrzęknąć krtań po alkoholu i jeżeli nie będzie kogoś w pobliżu kto ma przy sobie i umie podać adrenalinę dożylnie i sterydy : - ) wtedy koniec nastąpi. Pozdrawiam..

Zawroty głowy, ból serca, duszności, wysokie ciśnienie

.. ...nieobecny, od kilku lat mam uczulenie ktore teraz nasililo sie jeszcze bardziej... plamy na twarzy, rekach... nie wiem co sie dzieje... POMOCY!!!! znalazłem tylko to - http://forum.kardiolo.pl/temat2368.htm Słuchajcie a może to zmiana klimatu tak na Was wpłynęła? Ale Ty takatam..

Nadcisnienie i uczulenie

.. ...jako skutek uboczny uczulenie. Babcia ma czerwoną twarz ( czoło, nos, policzki, broda ). Przy powtórnej wizycie u lekarza babcia dostała te same leki, których nie może brać ze względu na to uczulenie. Proszę o pomoc moż ty powinnaś z babcią iśc,moze zapomniała powiedzieć o..