Uczulenie wysypka

Koronarografia

Koronarografia

.. ...nudności, odruchów wymiotnych, objawy uczulenia ( wysypka, zaczerwienienie skóry, kaszel, duszność. Ponadto mogą wystąpić powikłania związane z nakłuciem naczynia, takie jak krwiaki, krwawienia, tętniaki...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 307

.. ...najlepsze jest to, ze uczulenie na twarzy wyleczylem stosujac przegotowan wode a nie ta z karnu...ale pozostale objawy mam w psychice i mecze sie z nimi od pol roku... Witaj Loop!Wszystkie objawy masz typowe,co do wysypki mam pytanie czy nadal ona sie pojawia? Witam Wszystkich: )..

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 774

.. ...miałam . Myślałam że mam uczulenie na królczą sierść, bo mam szaliczek z króliczka. Zrobiłam sobie w pracy test , ale nie mam uczulenia . Potem zdażyło mi się to z normalnym szalikiem. Czerwone rozlane plamy. Gdzieś czytałam, że stres powoduje wysypkę ale nie jest to udowodnione naukowo...

Nerwica lękowa - jak z nią walczyć? - Str. 919

.. ...kochana odnosnie mojego uczulenia to byłam dzis u lekarza i dowiedziałm sie od tej samej pani doktor co robiła mi testy na alergie ze mam alergie kontaktową tylko widac w testach nic nie wyszło i co ty na to bo ja z tego nic nie kumam a ja juz prawie niemam dekoldu jedna wysypka i konca..

Acenocumarol a uczulenie

.. ...około roku mam problem z uczuleniem które według lekarzy jest przez przyjmowane leki. Odstwiłem wszystkie oprócz W/W bo z wiadomych względów nie mogę. Uczulenie obiawia się w swędzaca wysypka na całym ciele i pojawiają się pod skórą czerwone plamy jakby wylewy krwi. Jak walczyć z..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 386

.. ...słonko może to jakieś uczulenie że cę ta rączka tak swędzi a masz jakąs wysypke na tej ręce? Pozdrawiam wszystkich serdecznie i milutkiej soboty życzę Dorotko mnie łepetyna dalej boli za oknem pada deszczyk ale pogoda a jeszcze nocka przede mną ale cóż praca to praca Małgoś obraziłaś sie..

Nerwica - luźne rozmowy o życiu z chorobą - Str. 959

.. ...teraz już wogóle nie ma uczulenia na pokarmy natomiast tak jak ja ma alergię na kwitnące trawy, co też nie jest miłe. A ja mam alergię kontaktową, wszelkie detergenty, kurz powodują, że odrazu mam wysypane całe dłonie, są czerwone i swędzi to strasznie i od razu wchodzi maść do leczenia,..

Niewiem co mi jest

.. ...do słońca może to być uczulenie na słońce. ja np reaguje wysypką i bólami stawów ale moja koleżanka dusznościami i mdleje. może też tak być, że na słońcu tracisz więcej wody z organizmu i tym samym elektrolity i to może powodować także zaburzenia cisnienia, rytmu serca i te mrowienia o..

Wymioty po penicylinie, uczulenie?

.. ...corka z tego wyrosla( z uczulenia na penicyline ),no i corka zas miala wysypke,dzis mam takoj sytuacje ze poszedl do lekaza mąz z corką i pewnie zapomnial powiedziec o tym pani doktor,zas wypisala antibiocik z grupy penicyliny,nie bylo mnie przy podawaniu córce lekow,wiec podano jej,no..

Nawracające swędzenie skóry bez jakichkolwiek zmian na skórze

.. ...wtedy trochę wapń - na uczulenia, stad wnioskowałem, że to sprawa alergii ale dermatolog nic nie mógł poradzić, nie robił mi testów bo poszedłem do niego późno, jak już nauczyłem się tych kłuć unikać ( opisane wyżej lekkie ubranie, itd ) i wtedy ostatni raz wysypkę miałem pewnie z lata..

CLEMASTINIUM/KLEMASTYNA

.. ...slonca co okazalo sie nie prawda do dzisiaj dla mnie to archiwum x skad byla ta wysypka i nie wiem nawet czy to samo zeszlo czy pomogl ten syrop,ale jest on tez na alergie kichanie na blone sluzowa nosa...