Udar mózgu rehabilitacja

Wszczepienny defibrylator serca

.. ...zgonów wśród chorych niż udary mózgu, nowotwory płuc, piersi oraz AIDS łącznie. Jak poinformował szef Kliniki Kardiologii Interwencyjnej, Kardiodiabetologii i Rehabilitacji Kardiologicznej Centralnego Szpitala Weteranów w Łodzi prof. Andrzej Lubiński, szacuje się, że w Polsce co tydzień..

Chelatacja - Str. 16

.. ...Moja babcia jest po udarze mózgu( 1,5miesiąca ) choruje na nadciśnienie , cukrzyce i miażdżyce. Po udarze nastąpił lekki paraliż( leży ) w domu ma rehabilitację choć nie zawsze z powodu jej złego samopoczucia. Babcia czasami zachowuje się tak jakby była w innym świecie mówi do siebie ,..

Udar mózgu - Str. 3

.. ...cierpliwosci,niestety ale udar ma to do siebie ,ze trzeba uzbroic sie w cierpliwosc,a napewno wszystko wroci do normy. lekarze nic nie mowia bo jeszcze troche za wczesnie na ustalanie rehabilitacji,ale jesli tato nabierze troche sil ,to z pewnoscia lekarze zaraz wdroza w zycie stopniowe..

Dalsze postąpienia po udarze mózgu - Str. 3

.. ...perspektywy widzę, że udar dlo osób w podeszłym wieku - to w większości wyrok śmierci, niestety...Dziadek walczył pół roku. Bywało różnie. Na początku wydawało się,że będzie dobrze...Zacząl sprawnie mówic, trochę poruszał sparaliżowaną ręką, jadł i był pogodny...Miał..

Udar mózgu - prośba o wypełnienie ankiety

.. ...poszukuję osób z afazją ( po udarach, wylewach lub z innych przyczyn ) do badań magisterskich. Chciałabym, aby moje badania wniosły coś do sposobów rehabilitacji osób z afazją. Proszę o pomoc w badaniach i wypełnienie ankiety. Oto strona internetowa, na której można wypełnić wspomnianą..